Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa C2 Trampkarz

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2016-09-02/2016-09-04

1ORZEŁ Mroczeń - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-09-0311:00Boisko gminne (Mroczeń 146)2:6
2OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-09-0218:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:3
3MARCINKI Kępno - LZS Doruchów2016-09-0312:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)9:3
4JAROTA Jarocin - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2016-09-0411:30Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0
5Pauza: ANTONIO Jarocin - ASTRA Krotoszyn2016-09-0313:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)0:12


Kolejka: 2 w dniach 2016-09-10/2016-11-05

6ASTRA Krotoszyn - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-11-0513:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)0:2
7AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - Pauza: ANTONIO Jarocin2016-09-1009:30Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)5:3
8LZS Doruchów - JAROTA Jarocin2016-09-1014:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)1:8
9CENTRA Ostrów Wlkp. - MARCINKI Kępno2016-09-1011:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)4:3
10ORZEŁ Mroczeń - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-09-1011:00Boisko gminne (Mroczeń 146)0:11


Kolejka: 3 w dniach 2016-09-17/2016-09-18

11OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-09-1813:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:1
12MARCINKI Kępno - ORZEŁ Mroczeń2016-09-1710:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)9:1
13JAROTA Jarocin - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-09-1811:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:3
14Pauza: ANTONIO Jarocin - LZS Doruchów2016-09-1713:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)11:3
15ASTRA Krotoszyn - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2016-09-1714:30Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)0:0


Kolejka: 4 w dniach 2016-09-24/2016-10-13

16WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2016-09-2409:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)7:1
17LZS Doruchów - ASTRA Krotoszyn2016-10-1316:30Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)2:10
18CENTRA Ostrów Wlkp. - Pauza: ANTONIO Jarocin2016-09-2411:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)10:3
19ORZEŁ Mroczeń - JAROTA Jarocin2016-09-2515:00Boisko gminne (Mroczeń 146)1:1
20OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - MARCINKI Kępno2016-09-2514:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:2


Kolejka: 5 w dniach 2016-10-01/2016-10-02

21MARCINKI Kępno - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-10-0111:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)0:6
22JAROTA Jarocin - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-10-0210:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:3
23Pauza: ANTONIO Jarocin - ORZEŁ Mroczeń2016-10-0113:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)0:2
24ASTRA Krotoszyn - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-0215:30Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:0
25AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - LZS Doruchów2016-10-0111:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)11:1


Kolejka: 6 w dniach 2016-10-08/2016-10-09

26WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LZS Doruchów2016-10-0811:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)12:1
27CENTRA Ostrów Wlkp. - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2016-10-0811:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:3
28ORZEŁ Mroczeń - ASTRA Krotoszyn2016-10-0811:00Boisko gminne (Mroczeń 146)1:4
29OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Pauza: ANTONIO Jarocin2016-10-0917:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)13:1
30MARCINKI Kępno - JAROTA Jarocin2016-10-0911:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)4:1


Kolejka: 7 w dniach 2016-10-15/2016-10-16

31JAROTA Jarocin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-10-1611:30Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:2
32Pauza: ANTONIO Jarocin - MARCINKI Kępno2016-10-1513:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)3:7
33ASTRA Krotoszyn - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-10-1513:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)1:2
34AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - ORZEŁ Mroczeń2016-10-1513:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)8:0
35LZS Doruchów - CENTRA Ostrów Wlkp.2016-10-1514:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)1:9


Kolejka: 8 w dniach 2016-10-20/2016-10-23

36CENTRA Ostrów Wlkp. - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-10-2018:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)2:4
37ORZEŁ Mroczeń - LZS Doruchów2016-10-2211:00Boisko gminne (Mroczeń 146)4:1
38OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2016-10-2317:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)6:1
39MARCINKI Kępno - ASTRA Krotoszyn2016-10-2211:30Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)3:5
40JAROTA Jarocin - Pauza: ANTONIO Jarocin2016-10-2210:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)8:0


Kolejka: 9 w dniach 2016-10-29/2016-10-30

41Pauza: ANTONIO Jarocin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2016-10-2912:30Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)0:14
42ASTRA Krotoszyn - JAROTA Jarocin2016-10-3011:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)1:3
43AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - MARCINKI Kępno2016-10-2911:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)6:2
44LZS Doruchów - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.2016-10-2910:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)4:8
45CENTRA Ostrów Wlkp. - ORZEŁ Mroczeń2016-10-2918:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)11:0