Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa okręgowa

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-12/2017-11-19

1PIAST Czekanów - VICTORIA Skarszew2017-08-1311:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)5:2
2VICTORIA Laski - POGOŃ Trębaczów2017-08-1311:00Boisko w Laskach (Laski x)2:3
3OLIMPIA Brzeziny - GKS Żerków2017-08-1311:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)2:4
4RASZKOWIANKA Raszków - ASTRA Krotoszyn2017-08-1311:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)0:0
5STAL Pleszew - KS Opatówek2017-11-1911:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6):
6ZEFKA Kobyla Góra - ZIELONI Kożminek2017-11-1913:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12):
7PIAST Kobylin - BARYCZ Janków Przygodzki2017-08-1311:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)3:1
8KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ORZEŁ Mroczeń2017-08-1216:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)0:6


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-15/2017-09-27

9VICTORIA Skarszew - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-08-1517:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)4:1
10ORZEŁ Mroczeń - PIAST Kobylin2017-08-1517:00Boisko gminne (Mroczeń 146)1:3
11ZIELONI Kożminek - BARYCZ Janków Przygodzki2017-08-1517:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)0:1
12KS Opatówek - ZEFKA Kobyla Góra2017-09-2716:30Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:0
13ASTRA Krotoszyn - STAL Pleszew2017-08-1516:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)2:0
14GKS Żerków - RASZKOWIANKA Raszków2017-08-1517:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)1:2
15POGOŃ Trębaczów - OLIMPIA Brzeziny2017-08-1517:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)0:1
16PIAST Czekanów - VICTORIA Laski2017-08-1517:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)4:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-08-20

17VICTORIA Laski - VICTORIA Skarszew2017-08-2016:00Boisko w Laskach (Laski x)1:5
18OLIMPIA Brzeziny - PIAST Czekanów2017-08-2011:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)5:1
19RASZKOWIANKA Raszków - POGOŃ Trębaczów2017-08-2011:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)0:0
20STAL Pleszew - GKS Żerków2017-08-2011:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)4:1
21ZEFKA Kobyla Góra - ASTRA Krotoszyn2017-08-2016:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)2:2
22BARYCZ Janków Przygodzki - KS Opatówek2017-08-2011:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:1
23ZIELONI Kożminek - ORZEŁ Mroczeń2017-08-2016:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)1:0
24KORONA-POGOŃ Stawiszyn - PIAST Kobylin2017-08-2011:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)0:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-08-27

25VICTORIA Skarszew - PIAST Kobylin2017-08-2711:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)2:2
26KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ZIELONI Kożminek2017-08-2711:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)2:0
27KS Opatówek - ORZEŁ Mroczeń2017-08-2716:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)3:1
28ASTRA Krotoszyn - BARYCZ Janków Przygodzki2017-08-2715:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)4:1
29GKS Żerków - ZEFKA Kobyla Góra2017-08-2716:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:5
30POGOŃ Trębaczów - STAL Pleszew2017-08-2711:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)0:2
31PIAST Czekanów - RASZKOWIANKA Raszków2017-08-2711:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:1
32VICTORIA Laski - OLIMPIA Brzeziny2017-08-2716:00Boisko w Laskach (Laski x)0:0


Kolejka: 5 w dniach 2017-08-30/2017-09-03

33OLIMPIA Brzeziny - VICTORIA Skarszew2017-08-3018:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:2
34RASZKOWIANKA Raszków - VICTORIA Laski2017-09-0311:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)5:2
35STAL Pleszew - PIAST Czekanów2017-09-0311:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:1
36ZEFKA Kobyla Góra - POGOŃ Trębaczów2017-09-0316:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)3:0
37BARYCZ Janków Przygodzki - GKS Żerków2017-09-0311:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)3:1
38ORZEŁ Mroczeń - ASTRA Krotoszyn2017-09-0316:00Boisko gminne (Mroczeń 146)2:3
39KS Opatówek - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-09-0316:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:0
40PIAST Kobylin - ZIELONI Kożminek2017-09-0316:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)3:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-09/2017-09-12

41VICTORIA Skarszew - ZIELONI Kożminek2017-09-1218:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)1:0
42KS Opatówek - PIAST Kobylin2017-09-1016:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:0
43KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ASTRA Krotoszyn2017-09-1011:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)2:3
44GKS Żerków - ORZEŁ Mroczeń2017-09-0911:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:9
45POGOŃ Trębaczów - BARYCZ Janków Przygodzki2017-09-1011:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)3:1
46PIAST Czekanów - ZEFKA Kobyla Góra2017-09-1011:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)3:1
47VICTORIA Laski - STAL Pleszew2017-09-1016:00Boisko w Laskach (Laski x)0:2
48OLIMPIA Brzeziny - RASZKOWIANKA Raszków2017-09-1011:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:1


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

49RASZKOWIANKA Raszków - VICTORIA Skarszew2017-09-1711:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)2:1
50OLIMPIA Brzeziny - STAL Pleszew2017-09-1711:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)2:1
51ZEFKA Kobyla Góra - VICTORIA Laski2017-09-1716:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)13:0
52BARYCZ Janków Przygodzki - PIAST Czekanów2017-09-1711:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:2
53ORZEŁ Mroczeń - POGOŃ Trębaczów2017-09-1616:00Boisko gminne (Mroczeń 146)2:1
54KORONA-POGOŃ Stawiszyn - GKS Żerków2017-09-1711:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:2
55PIAST Kobylin - ASTRA Krotoszyn2017-09-1716:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)0:1
56ZIELONI Kożminek - KS Opatówek2017-09-1716:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)0:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

57VICTORIA Skarszew - KS Opatówek2017-09-2316:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)1:1
58ASTRA Krotoszyn - ZIELONI Kożminek2017-09-2415:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:1
59GKS Żerków - PIAST Kobylin2017-09-2416:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)1:2
60POGOŃ Trębaczów - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-09-2411:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)2:2
61PIAST Czekanów - ORZEŁ Mroczeń2017-09-2411:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)0:3
62VICTORIA Laski - BARYCZ Janków Przygodzki2017-09-2416:00Boisko w Laskach (Laski x)3:2
63OLIMPIA Brzeziny - ZEFKA Kobyla Góra2017-09-2411:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)2:4
64RASZKOWIANKA Raszków - STAL Pleszew2017-09-2411:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)0:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-01

65STAL Pleszew - VICTORIA Skarszew2017-10-0111:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)2:1
66ZEFKA Kobyla Góra - RASZKOWIANKA Raszków2017-10-0115:30Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)6:1
67BARYCZ Janków Przygodzki - OLIMPIA Brzeziny2017-10-0111:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:1
68ORZEŁ Mroczeń - VICTORIA Laski2017-10-0115:30Boisko gminne (Mroczeń 146)6:0
69KORONA-POGOŃ Stawiszyn - PIAST Czekanów2017-10-0111:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:5
70PIAST Kobylin - POGOŃ Trębaczów2017-10-0115:30Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)3:0
71ZIELONI Kożminek - GKS Żerków2017-10-0115:30Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)5:1
72KS Opatówek - ASTRA Krotoszyn2017-10-0113:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)1:0


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-08/2017-11-18

73VICTORIA Skarszew - ASTRA Krotoszyn2017-10-0811:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)2:2
74GKS Żerków - KS Opatówek2017-10-0815:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:3
75POGOŃ Trębaczów - ZIELONI Kożminek2017-10-0811:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)5:1
76PIAST Czekanów - PIAST Kobylin2017-10-0811:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:2
77VICTORIA Laski - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-10-0815:00Boisko w Laskach (Laski x)1:5
78OLIMPIA Brzeziny - ORZEŁ Mroczeń2017-11-1814:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1):
79RASZKOWIANKA Raszków - BARYCZ Janków Przygodzki2017-10-0811:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)2:0
80STAL Pleszew - ZEFKA Kobyla Góra2017-10-0811:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:1


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-15/2017-11-26

81ZEFKA Kobyla Góra - VICTORIA Skarszew2017-11-2614:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12):
82BARYCZ Janków Przygodzki - STAL Pleszew2017-10-1511:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)1:0
83ORZEŁ Mroczeń - RASZKOWIANKA Raszków2017-10-1515:00Boisko gminne (Mroczeń 146)4:1
84KORONA-POGOŃ Stawiszyn - OLIMPIA Brzeziny2017-10-1511:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:0
85PIAST Kobylin - VICTORIA Laski2017-10-1515:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)4:1
86ZIELONI Kożminek - PIAST Czekanów2017-10-1515:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)3:1
87KS Opatówek - POGOŃ Trębaczów2017-10-1515:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:0
88ASTRA Krotoszyn - GKS Żerków2017-10-1515:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:0


Kolejka: 12 w dniach 2017-10-22

89VICTORIA Skarszew - GKS Żerków2017-10-2211:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)6:1
90POGOŃ Trębaczów - ASTRA Krotoszyn2017-10-2211:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)2:1
91PIAST Czekanów - KS Opatówek2017-10-2211:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)1:3
92VICTORIA Laski - ZIELONI Kożminek2017-10-2215:00Boisko w Laskach (Laski x)3:5
93OLIMPIA Brzeziny - PIAST Kobylin2017-10-2211:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)0:3
94RASZKOWIANKA Raszków - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-10-2211:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)4:5
95STAL Pleszew - ORZEŁ Mroczeń2017-10-2211:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:0
96ZEFKA Kobyla Góra - BARYCZ Janków Przygodzki2017-10-2215:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)2:2


Kolejka: 13 w dniach 2017-10-28/2017-11-19

97BARYCZ Janków Przygodzki - VICTORIA Skarszew2017-10-2911:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)2:1
98ORZEŁ Mroczeń - ZEFKA Kobyla Góra2017-10-2814:00Boisko gminne (Mroczeń 146)1:0
99KORONA-POGOŃ Stawiszyn - STAL Pleszew2017-10-2911:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:1
100PIAST Kobylin - RASZKOWIANKA Raszków2017-10-2914:30Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)4:1
101ZIELONI Kożminek - OLIMPIA Brzeziny2017-10-2911:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)2:0
102KS Opatówek - VICTORIA Laski2017-10-2914:30Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:1
103ASTRA Krotoszyn - PIAST Czekanów2017-11-1913:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1):
104GKS Żerków - POGOŃ Trębaczów2017-10-2914:30Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)1:2


Kolejka: 14 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

105VICTORIA Skarszew - POGOŃ Trębaczów2017-11-0511:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)3:3
106PIAST Czekanów - GKS Żerków2017-11-0511:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)10:1
107VICTORIA Laski - ASTRA Krotoszyn2017-11-0514:00Boisko w Laskach (Laski x)3:4
108OLIMPIA Brzeziny - KS Opatówek2017-11-0511:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:5
109RASZKOWIANKA Raszków - ZIELONI Kożminek2017-11-0511:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)5:4
110STAL Pleszew - PIAST Kobylin2017-11-0511:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:0
111ZEFKA Kobyla Góra - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-11-0514:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)1:0
112ORZEŁ Mroczeń - BARYCZ Janków Przygodzki2017-11-0414:00Boisko gminne (Mroczeń 146)2:2


Kolejka: 15 w dniach 2017-11-11/2017-11-12

113ORZEŁ Mroczeń - VICTORIA Skarszew2017-11-1214:00Boisko gminne (Mroczeń 146)3:0
114KORONA-POGOŃ Stawiszyn - BARYCZ Janków Przygodzki2017-11-1211:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)0:1
115PIAST Kobylin - ZEFKA Kobyla Góra2017-11-1214:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)3:0
116ZIELONI Kożminek - STAL Pleszew2017-11-1214:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)2:0
117KS Opatówek - RASZKOWIANKA Raszków2017-11-1214:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)1:0
118ASTRA Krotoszyn - OLIMPIA Brzeziny2017-11-1214:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)5:0
119GKS Żerków - VICTORIA Laski2017-11-1214:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)2:0
120POGOŃ Trębaczów - PIAST Czekanów2017-11-1111:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)1:2