Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa A Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-20

1PROSNA Kalisz - CZARNI Dobrzyca2017-08-2011:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)3:1
2CKS Zbiersk - RKS Radliczyce2017-08-2014:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)4:0
3Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - LZS Celcza____-__-____:__Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
4ŻAKI Taczanów - GLADIATORZY Pieruszyce2017-08-2011:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)2:2
5Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - GROM Golina____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18):
6OKS Ostrów Wlkp. - WKS Witaszyce2017-08-2011:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:4
7JASKINIOWIEC Rajsko - SZCZYT Szczytniki2017-08-2011:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:4


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-27

8CZARNI Dobrzyca - SZCZYT Szczytniki2017-08-2711:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)5:1
9WKS Witaszyce - JASKINIOWIEC Rajsko2017-08-2711:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)2:0
10GROM Golina - OKS Ostrów Wlkp.2017-08-2716:00Boisko w Golinie (Golina x)5:2
11GLADIATORZY Pieruszyce - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
12LZS Celcza - ŻAKI Taczanów2017-08-2715:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )6:2
13RKS Radliczyce - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
14PROSNA Kalisz - CKS Zbiersk2017-08-2711:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)4:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-03/2017-10-22

15CKS Zbiersk - CZARNI Dobrzyca2017-09-0314:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)2:1
16Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - PROSNA Kalisz____-__-____:__Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
17ŻAKI Taczanów - RKS Radliczyce2017-09-0311:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:5
18Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - LZS Celcza____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18):
19GLADIATORZY Pieruszyce - OKS Ostrów Wlkp.2017-10-2211:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)3:3
20GROM Golina - JASKINIOWIEC Rajsko2017-09-0316:00Boisko w Golinie (Golina x)2:0
21SZCZYT Szczytniki - WKS Witaszyce2017-09-0311:00Boisko (Błaszki .)0:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

22CZARNI Dobrzyca - WKS Witaszyce2017-09-1011:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)2:3
23GROM Golina - SZCZYT Szczytniki2017-09-1016:00Boisko w Golinie (Golina x)5:0
24GLADIATORZY Pieruszyce - JASKINIOWIEC Rajsko2017-09-1016:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)7:0
25LZS Celcza - OKS Ostrów Wlkp.2017-09-1015:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )10:0
26RKS Radliczyce - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
27PROSNA Kalisz - ŻAKI Taczanów2017-09-0917:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)6:0
28CKS Zbiersk - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-17

29Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - CZARNI Dobrzyca____-__-____:__Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
30ŻAKI Taczanów - CKS Zbiersk2017-09-1711:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:2
31PROSNA Kalisz - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
32OKS Ostrów Wlkp. - RKS Radliczyce2017-09-1711:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:3
33JASKINIOWIEC Rajsko - LZS Celcza2017-09-1711:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:1
34SZCZYT Szczytniki - GLADIATORZY Pieruszyce2017-09-1711:00Boisko (Błaszki .)1:1
35WKS Witaszyce - GROM Golina2017-09-1711:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)2:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-24

36CZARNI Dobrzyca - GROM Golina2017-09-2411:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)4:0
37GLADIATORZY Pieruszyce - WKS Witaszyce2017-09-2416:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)0:3
38LZS Celcza - SZCZYT Szczytniki2017-09-2415:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )7:0
39RKS Radliczyce - JASKINIOWIEC Rajsko2017-09-2411:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:0
40OKS Ostrów Wlkp. - PROSNA Kalisz2017-09-2411:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:2
41Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - CKS Zbiersk____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18):
42Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - ŻAKI Taczanów____-__-____:__Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-01

43ŻAKI Taczanów - CZARNI Dobrzyca2017-10-0111:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:1
44Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18):
45CKS Zbiersk - OKS Ostrów Wlkp.2017-10-0114:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)6:0 V
46JASKINIOWIEC Rajsko - PROSNA Kalisz2017-10-0111:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)3:1
47SZCZYT Szczytniki - RKS Radliczyce2017-10-0111:00Boisko (Błaszki .)5:3
48WKS Witaszyce - LZS Celcza2017-10-0111:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)1:2
49GROM Golina - GLADIATORZY Pieruszyce2017-10-0115:30Boisko w Golinie (Golina x)1:4


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-08/2017-11-19

50CZARNI Dobrzyca - GLADIATORZY Pieruszyce2017-10-0811:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)4:0
51LZS Celcza - GROM Golina2017-10-0815:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )1:1
52RKS Radliczyce - WKS Witaszyce2017-10-0811:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)3:2
53PROSNA Kalisz - SZCZYT Szczytniki2017-11-1911:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
54CKS Zbiersk - JASKINIOWIEC Rajsko2017-10-0814:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)1:0
55Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - OKS Ostrów Wlkp.____-__-____:__Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
56ŻAKI Taczanów - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-15

57Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - CZARNI Dobrzyca____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18):
58OKS Ostrów Wlkp. - ŻAKI Taczanów2017-10-1511:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)4:3
59JASKINIOWIEC Rajsko - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
60SZCZYT Szczytniki - CKS Zbiersk2017-10-1511:00Boisko (Błaszki .)1:2
61WKS Witaszyce - PROSNA Kalisz2017-10-1518:00Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)0:2
62GROM Golina - RKS Radliczyce2017-10-1515:00Boisko w Golinie (Golina x)2:2
63GLADIATORZY Pieruszyce - LZS Celcza2017-10-1515:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)1:3


Kolejka: 10 w dniach 2017-08-27/2017-10-22

64CZARNI Dobrzyca - LZS Celcza2017-10-2211:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)0:0
65RKS Radliczyce - GLADIATORZY Pieruszyce2017-08-2711:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)4:0
66PROSNA Kalisz - GROM Golina2017-10-2211:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)8:2
67CKS Zbiersk - WKS Witaszyce2017-10-2214:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)4:0
68Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - SZCZYT Szczytniki____-__-____:__Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
69ŻAKI Taczanów - JASKINIOWIEC Rajsko2017-10-2211:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:1
70Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - OKS Ostrów Wlkp.____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18):


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-29

71OKS Ostrów Wlkp. - CZARNI Dobrzyca2017-10-2911:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)0:3
72JASKINIOWIEC Rajsko - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
73SZCZYT Szczytniki - ŻAKI Taczanów2017-10-2911:00Boisko (Błaszki .)2:4
74WKS Witaszyce - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6):
75GROM Golina - CKS Zbiersk2017-10-2914:30Boisko w Golinie (Golina x)1:2
76GLADIATORZY Pieruszyce - PROSNA Kalisz2017-10-2914:30Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
77LZS Celcza - RKS Radliczyce2017-10-2914:30Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )4:1


Kolejka: 12 w dniach 2017-11-05

78CZARNI Dobrzyca - RKS Radliczyce2017-11-0511:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)3:3
79PROSNA Kalisz - LZS Celcza2017-11-0515:00B. ze szt. naw. (Kalisz, Juliana Tuwima .)3:4
80CKS Zbiersk - GLADIATORZY Pieruszyce2017-11-0514:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)1:0
81Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - GROM Golina____-__-____:__Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
82ŻAKI Taczanów - WKS Witaszyce2017-11-0511:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)0:1
83Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - SZCZYT Szczytniki____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18):
84OKS Ostrów Wlkp. - JASKINIOWIEC Rajsko2017-11-0511:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)0:2


Kolejka: 13 w dniach 2017-10-15/2017-11-12

85CZARNI Dobrzyca - JASKINIOWIEC Rajsko2017-10-1511:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)3:2
86SZCZYT Szczytniki - OKS Ostrów Wlkp.2017-11-1211:00Boisko (Błaszki .)1:0
87WKS Witaszyce - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6):
88GROM Golina - ŻAKI Taczanów2017-11-1214:00Boisko w Golinie (Golina x)5:1
89GLADIATORZY Pieruszyce - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
90LZS Celcza - CKS Zbiersk2017-11-1214:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )2:1
91RKS Radliczyce - PROSNA Kalisz2017-11-1211:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:2