Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa A Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-20

1SULIMIRCZYK Sulmierzyce - GKS Grębanin2017-08-2011:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)1:3
2WIELKOPOLANIN Siemianice - GKS Rychtal2017-08-2016:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)0:0
3STRAŻAK Słupia - LKS Czarnylas2017-08-2018:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)2:3
4SOKÓŁ Bralin - LZS Doruchów2017-08-2016:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)1:2
5PŁOMIEŃ Opatów - LZS Chynowa2017-08-2015:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)2:1
6PELIKAN Grabów - LZS Czajków.2017-08-2016:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:2
7LZS Siedlików - LKS Jankowy2017-08-2012:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)0:3 V


Kolejka: 2 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

8GKS Grębanin - LKS Jankowy2017-08-2716:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)2:1
9LZS Siedlików - LZS Czajków.2017-08-2712:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)1:1
10LZS Chynowa - PELIKAN Grabów2017-08-2711:00Boisko Chynowa (Chynowa x)3:0 V
11LZS Doruchów - PŁOMIEŃ Opatów2017-08-2617:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)2:2
12LKS Czarnylas - SOKÓŁ Bralin2017-08-2714:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:0
13GKS Rychtal - STRAŻAK Słupia2017-08-2717:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)1:1
14SULIMIRCZYK Sulmierzyce - WIELKOPOLANIN Siemianice2017-08-2711:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)3:0 V


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-03

15WIELKOPOLANIN Siemianice - GKS Grębanin2017-09-0316:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)2:0
16STRAŻAK Słupia - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2017-09-0316:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)4:2
17SOKÓŁ Bralin - GKS Rychtal2017-09-0316:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)0:3
18PŁOMIEŃ Opatów - LKS Czarnylas2017-09-0315:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)4:3
19PELIKAN Grabów - LZS Doruchów2017-09-0316:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)1:1
20LZS Siedlików - LZS Chynowa2017-09-0316:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)5:4
21LKS Jankowy - LZS Czajków.2017-09-0311:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)4:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-10

22GKS Grębanin - LZS Czajków.2017-09-1016:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)1:1
23LZS Chynowa - LKS Jankowy2017-09-1011:00Boisko Chynowa (Chynowa x)3:0
24LZS Doruchów - LZS Siedlików2017-09-1016:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)3:1
25LKS Czarnylas - PELIKAN Grabów2017-09-1014:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:2
26GKS Rychtal - PŁOMIEŃ Opatów2017-09-1016:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)1:2
27SULIMIRCZYK Sulmierzyce - SOKÓŁ Bralin2017-09-1011:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)0:3
28WIELKOPOLANIN Siemianice - STRAŻAK Słupia2017-09-1016:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)1:4


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-17

29STRAŻAK Słupia - GKS Grębanin2017-09-1716:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)2:1
30SOKÓŁ Bralin - WIELKOPOLANIN Siemianice2017-09-1711:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)0:4
31PŁOMIEŃ Opatów - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2017-09-1715:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)3:1
32PELIKAN Grabów - GKS Rychtal2017-09-1716:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:3
33LZS Siedlików - LKS Czarnylas2017-09-1716:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)2:5
34LKS Jankowy - LZS Doruchów2017-09-1711:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)0:0
35LZS Czajków. - LZS Chynowa2017-09-1716:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)2:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-09-24/2017-11-19

36GKS Grębanin - LZS Chynowa2017-11-1911:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
37LZS Doruchów - LZS Czajków.2017-09-2413:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)4:0
38LKS Czarnylas - LKS Jankowy2017-09-2414:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)9:0
39GKS Rychtal - LZS Siedlików2017-09-2416:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)6:1
40SULIMIRCZYK Sulmierzyce - PELIKAN Grabów2017-09-2411:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)2:1
41WIELKOPOLANIN Siemianice - PŁOMIEŃ Opatów2017-09-2416:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)5:7
42STRAŻAK Słupia - SOKÓŁ Bralin2017-09-2416:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)4:2


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-01

43SOKÓŁ Bralin - GKS Grębanin2017-10-0115:30Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)2:0
44PŁOMIEŃ Opatów - STRAŻAK Słupia2017-10-0115:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)3:3
45PELIKAN Grabów - WIELKOPOLANIN Siemianice2017-10-0115:30Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)3:2
46LZS Siedlików - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2017-10-0115:30Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)1:2
47LKS Jankowy - GKS Rychtal2017-10-0111:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)3:0
48LZS Czajków. - LKS Czarnylas2017-10-0115:30Boisko w Czajkowie (Czajków x)2:0
49LZS Chynowa - LZS Doruchów2017-10-0111:00Boisko Chynowa (Chynowa x)2:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-08

50GKS Grębanin - LZS Doruchów2017-10-0815:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)1:2
51LKS Czarnylas - LZS Chynowa2017-10-0814:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)3:1
52GKS Rychtal - LZS Czajków.2017-10-0815:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)3:0
53SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LKS Jankowy2017-10-0811:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)0:3
54WIELKOPOLANIN Siemianice - LZS Siedlików2017-10-0815:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)8:4
55STRAŻAK Słupia - PELIKAN Grabów2017-10-0815:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)1:1
56SOKÓŁ Bralin - PŁOMIEŃ Opatów2017-10-0815:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-15

57PŁOMIEŃ Opatów - GKS Grębanin2017-10-1515:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)0:2
58PELIKAN Grabów - SOKÓŁ Bralin2017-10-1512:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:2
59LZS Siedlików - STRAŻAK Słupia2017-10-1515:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)2:3
60LKS Jankowy - WIELKOPOLANIN Siemianice2017-10-1511:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)2:5
61LZS Czajków. - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2017-10-1515:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)0:1
62LZS Chynowa - GKS Rychtal2017-10-1511:00Boisko Chynowa (Chynowa x)2:1
63LZS Doruchów - LKS Czarnylas2017-10-1515:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)1:1


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-22

64GKS Grębanin - LKS Czarnylas2017-10-2215:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)2:1
65GKS Rychtal - LZS Doruchów2017-10-2215:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)0:2
66SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LZS Chynowa2017-10-2211:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)1:1
67WIELKOPOLANIN Siemianice - LZS Czajków.2017-10-2215:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)4:6
68STRAŻAK Słupia - LKS Jankowy2017-10-2215:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)2:1
69SOKÓŁ Bralin - LZS Siedlików2017-10-2215:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)3:1
70PŁOMIEŃ Opatów - PELIKAN Grabów2017-10-2215:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)3:2


Kolejka: 11 w dniach 2017-10-29/2017-11-19

71PELIKAN Grabów - GKS Grębanin2017-10-2914:30Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)1:0
72LZS Siedlików - PŁOMIEŃ Opatów2017-10-2914:30Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)2:1
73LKS Jankowy - SOKÓŁ Bralin2017-11-1911:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):
74LZS Czajków. - STRAŻAK Słupia2017-10-2914:30Boisko w Czajkowie (Czajków x)2:3
75LZS Chynowa - WIELKOPOLANIN Siemianice2017-10-2911:00Boisko Chynowa (Chynowa x)3:2
76LZS Doruchów - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2017-10-2914:30Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)0:0
77LKS Czarnylas - GKS Rychtal2017-10-2914:30Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:1


Kolejka: 12 w dniach 2017-11-05

78GKS Grębanin - GKS Rychtal2017-11-0514:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)1:1
79SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LKS Czarnylas2017-11-0511:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)1:1
80WIELKOPOLANIN Siemianice - LZS Doruchów2017-11-0514:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)3:1
81STRAŻAK Słupia - LZS Chynowa2017-11-0514:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)5:0
82SOKÓŁ Bralin - LZS Czajków.2017-11-0514:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)4:3
83PŁOMIEŃ Opatów - LKS Jankowy2017-11-0514:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)2:4
84PELIKAN Grabów - LZS Siedlików2017-11-0514:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:3


Kolejka: 13 w dniach 2017-11-12

85LZS Siedlików - GKS Grębanin2017-11-1214:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)3:3
86LKS Jankowy - PELIKAN Grabów2017-11-1211:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)2:1
87LZS Czajków. - PŁOMIEŃ Opatów2017-11-1214:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)1:5
88LZS Chynowa - SOKÓŁ Bralin2017-11-1211:00Boisko Chynowa (Chynowa x)3:4
89LZS Doruchów - STRAŻAK Słupia2017-11-1214:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)5:4
90LKS Czarnylas - WIELKOPOLANIN Siemianice2017-11-1214:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)1:1
91GKS Rychtal - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2017-11-1214:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)2:1