Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa B Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-27

1Pauza: UNIA Szymanowice - LAS Kuczków____-__-____:__Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x):
2TARCHALANKA Tarchały Wielkie - BŁĘKITNI Chruszczyny2017-08-2716:00Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)3:3
3SOKÓŁ Chwaliszew - LKS Gorzyce Małe2017-08-2711:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)5:0
4LKS II Gołuchów - CKS Zduny2017-08-2712:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)1:1
5PROSNA Chocz-Kwileń - BŁYSK Daniszyn2017-08-2714:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)5:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-03

6LAS Kuczków - CZARNI Wierzbno2017-09-0311:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )2:4
7CKS Zduny - PROSNA Chocz-Kwileń2017-09-0311:00Boisko w Zdunach (Zduny x)1:3
8LKS Gorzyce Małe - LKS II Gołuchów2017-09-0311:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)2:2
9BŁĘKITNI Chruszczyny - SOKÓŁ Chwaliszew2017-09-0311:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)3:0
10Pauza: UNIA Szymanowice - TARCHALANKA Tarchały Wielkie____-__-____:__Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x):


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-10

11TARCHALANKA Tarchały Wielkie - LAS Kuczków2017-09-1016:00Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)2:2
12SOKÓŁ Chwaliszew - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x):
13LKS II Gołuchów - BŁĘKITNI Chruszczyny2017-09-1012:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)1:0
14PROSNA Chocz-Kwileń - LKS Gorzyce Małe2017-09-1014:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)2:0
15CZARNI Wierzbno - BŁYSK Daniszyn2017-09-1011:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-17

16LAS Kuczków - BŁYSK Daniszyn2017-09-1711:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )1:4
17CKS Zduny - CZARNI Wierzbno2017-09-1711:00Boisko w Zdunach (Zduny x)4:1
18BŁĘKITNI Chruszczyny - PROSNA Chocz-Kwileń2017-09-1711:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)0:3
19Pauza: UNIA Szymanowice - LKS II Gołuchów____-__-____:__Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x):
20TARCHALANKA Tarchały Wielkie - SOKÓŁ Chwaliszew2017-09-1711:00Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)4:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-24/2017-11-12

21SOKÓŁ Chwaliszew - LAS Kuczków2017-09-2411:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)1:3
22LKS II Gołuchów - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2017-11-1212:00Boisko w Tursku (Tursko x)0:2
23PROSNA Chocz-Kwileń - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6):
24CZARNI Wierzbno - LKS Gorzyce Małe2017-09-2411:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)4:2
25BŁYSK Daniszyn - CKS Zduny2017-09-2414:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)2:2


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

26LAS Kuczków - CKS Zduny2017-10-0111:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )4:2
27LKS Gorzyce Małe - BŁYSK Daniszyn2017-10-0111:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)0:3
28BŁĘKITNI Chruszczyny - CZARNI Wierzbno2017-10-0111:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)1:1
29TARCHALANKA Tarchały Wielkie - PROSNA Chocz-Kwileń2017-10-0115:30Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)3:3
30SOKÓŁ Chwaliszew - LKS II Gołuchów2017-10-0111:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)1:1


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-08

31LKS II Gołuchów - LAS Kuczków2017-10-0812:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)2:1
32PROSNA Chocz-Kwileń - SOKÓŁ Chwaliszew2017-10-0811:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)2:0
33CZARNI Wierzbno - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x):
34BŁYSK Daniszyn - BŁĘKITNI Chruszczyny2017-10-0814:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)1:1
35CKS Zduny - LKS Gorzyce Małe2017-10-0811:00Boisko w Zdunach (Zduny x)3:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-15

36LAS Kuczków - LKS Gorzyce Małe2017-10-1511:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )2:1
37BŁĘKITNI Chruszczyny - CKS Zduny2017-10-1511:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)2:1
38Pauza: UNIA Szymanowice - BŁYSK Daniszyn____-__-____:__Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x):
39TARCHALANKA Tarchały Wielkie - CZARNI Wierzbno2017-10-1515:00Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)2:1
40LKS II Gołuchów - PROSNA Chocz-Kwileń2017-10-1512:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)0:3


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-22

41PROSNA Chocz-Kwileń - LAS Kuczków2017-10-2214:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)4:3
42CZARNI Wierzbno - SOKÓŁ Chwaliszew2017-10-2211:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)3:1
43BŁYSK Daniszyn - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2017-10-2214:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)2:1
44CKS Zduny - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Zdunach (Zduny x):
45LKS Gorzyce Małe - BŁĘKITNI Chruszczyny2017-10-2211:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)2:4


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-29

46LAS Kuczków - BŁĘKITNI Chruszczyny2017-10-2911:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )3:0
47Pauza: UNIA Szymanowice - LKS Gorzyce Małe____-__-____:__Boisko w Nowej Wsi (Nowa Wieś x):
48TARCHALANKA Tarchały Wielkie - CKS Zduny2017-10-2914:30Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)3:0 V
49SOKÓŁ Chwaliszew - BŁYSK Daniszyn2017-10-2911:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)1:1
50LKS II Gołuchów - CZARNI Wierzbno2017-10-2912:00Boisko w Tursku (Tursko x)1:1


Kolejka: 11 w dniach 2017-11-05

51CZARNI Wierzbno - PROSNA Chocz-Kwileń2017-11-0511:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)0:2
52BŁYSK Daniszyn - LKS II Gołuchów2017-11-0514:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)0:3
53CKS Zduny - SOKÓŁ Chwaliszew2017-11-0511:00Boisko w Zdunach (Zduny x)1:0
54LKS Gorzyce Małe - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2017-11-0511:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)2:3
55BŁĘKITNI Chruszczyny - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x):