Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa B Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-27

1WICHER Mycielin - LZS Godziesze2017-08-2711:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)3:1
2SPARTA Russów - PANDA Pamięcin2017-08-2718:00Boisko w Russowie (Russów x)7:0
3PELIKAN Nowy Karolew - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
4KS Kościelna Wieś - KS Kamień2017-08-2714:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)6:0
5LISKOWIAK Lisków - DRAGON Dzierzbin2017-08-2711:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)5:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-03

6LZS Godziesze - DRAGON Dzierzbin2017-09-0315:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)3:0
7KORONA Chełmce - LISKOWIAK Lisków2017-09-0311:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)2:2
8Pauza: Kalisz - KS Kościelna Wieś____-__-____:__:
9PANDA Pamięcin - PELIKAN Nowy Karolew2017-09-0311:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)1:6
10WICHER Mycielin - SPARTA Russów2017-09-0311:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)3:4


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-10

11SPARTA Russów - LZS Godziesze2017-09-1016:00Boisko w Russowie (Russów x)1:2
12PELIKAN Nowy Karolew - WICHER Mycielin2017-09-1011:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)4:0
13KS Kościelna Wieś - PANDA Pamięcin2017-09-1011:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)17:3
14LISKOWIAK Lisków - KS Kamień2017-09-1011:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)2:4
15DRAGON Dzierzbin - KORONA Chełmce2017-09-1014:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)6:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-17

16KORONA Chełmce - LZS Godziesze2017-09-1711:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)3:3
17KS Kamień - DRAGON Dzierzbin2017-09-1711:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)1:2
18Pauza: Kalisz - LISKOWIAK Lisków____-__-____:__:
19WICHER Mycielin - KS Kościelna Wieś2017-09-1711:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)3:2
20PELIKAN Nowy Karolew - SPARTA Russów2017-09-1713:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)2:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-24

21LZS Godziesze - PELIKAN Nowy Karolew2017-09-2415:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)2:0
22KS Kościelna Wieś - SPARTA Russów2017-09-2411:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)1:3
23LISKOWIAK Lisków - PANDA Pamięcin2017-09-2411:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)5:1
24DRAGON Dzierzbin - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32):
25KORONA Chełmce - KS Kamień2017-09-2411:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)1:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-01

26LZS Godziesze - KS Kamień2017-10-0115:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)3:4
27Pauza: Kalisz - KORONA Chełmce____-__-____:__:
28PANDA Pamięcin - DRAGON Dzierzbin2017-10-0111:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)1:8
29WICHER Mycielin - LISKOWIAK Lisków2017-10-0111:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)3:7
30PELIKAN Nowy Karolew - KS Kościelna Wieś2017-10-0113:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:6


Kolejka: 7 w dniach 2017-09-24/2017-10-15

31KS Kościelna Wieś - LZS Godziesze2017-10-1515:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)1:3
32LISKOWIAK Lisków - SPARTA Russów2017-10-0811:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)1:5
33DRAGON Dzierzbin - WICHER Mycielin2017-09-2414:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)2:2
34KORONA Chełmce - PANDA Pamięcin2017-10-0811:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)3:0 V
35KS Kamień - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Kamieniu (Kamień x):


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-15

36LZS Godziesze - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x):
37PANDA Pamięcin - KS Kamień2017-10-1511:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)0:3 V
38WICHER Mycielin - KORONA Chełmce2017-10-1511:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)4:4
39SPARTA Russów - DRAGON Dzierzbin2017-10-1515:00Boisko w Russowie (Russów x)2:1
40PELIKAN Nowy Karolew - LISKOWIAK Lisków2017-10-1513:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)4:1


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-22

41LISKOWIAK Lisków - KS Kościelna Wieś2017-10-2211:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)4:4
42DRAGON Dzierzbin - PELIKAN Nowy Karolew2017-10-2214:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)1:1
43KORONA Chełmce - SPARTA Russów2017-10-2211:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)0:3
44KS Kamień - WICHER Mycielin2017-10-2211:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)8:1
45Pauza: Kalisz - PANDA Pamięcin____-__-____:__:


Kolejka: 10 w dniach 2017-10-29/2017-11-12

46LZS Godziesze - PANDA Pamięcin2017-10-2914:30Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)2:0
47WICHER Mycielin - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boissko Korzeniew (Korzeniew 1):
48SPARTA Russów - KS Kamień2017-11-1211:00Boisko w Russowie (Russów x)3:1
49PELIKAN Nowy Karolew - KORONA Chełmce2017-10-2913:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)3:2
50KS Kościelna Wieś - DRAGON Dzierzbin2017-10-2911:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29):


Kolejka: 11 w dniach 2017-11-05

51LISKOWIAK Lisków - LZS Godziesze2017-11-0511:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)1:0
52KORONA Chełmce - KS Kościelna Wieś2017-11-0511:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)2:4
53KS Kamień - PELIKAN Nowy Karolew2017-11-0511:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)1:3
54Pauza: Kalisz - SPARTA Russów____-__-____:__:
55PANDA Pamięcin - WICHER Mycielin2017-11-0511:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)1:0