Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa B Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-03

1ISKRA-PROSNA Sieroszewice - HURAGAN Szczury2017-09-0311:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:1
2WTÓRKOWIANKA Wtórek - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-09-0316:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:1
3SOKOŁY Droszew - LILIA Mikstat2017-09-0316:00Boisko w Droszewie (Droszew 9)2:2
4OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - MASOVIA Kraszewice2017-09-0311:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)3:1
5OGNIWO Łąkociny - ORZEŁ Wysocko Wielkie2017-09-0314:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)7:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-10

6HURAGAN Szczury - OGNIWO Łąkociny2017-09-1011:00Boisko w Szczurach (Szczury x)3:1
7MASOVIA Kraszewice - ORZEŁ Wysocko Wielkie2017-09-1011:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)6:0
8LILIA Mikstat - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2017-09-1016:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x)1:3
9SOKOŁY Droszew - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-09-1016:00Boisko w Droszewie (Droszew 9)2:1
10ISKRA-PROSNA Sieroszewice - WTÓRKOWIANKA Wtórek2017-09-1011:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)7:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-17

11HURAGAN Szczury - WTÓRKOWIANKA Wtórek2017-09-1711:00Boisko w Szczurach (Szczury x)12:0
12SOKOŁY Droszew - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-09-1716:00Boisko w Droszewie (Droszew 9)7:2
13OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-09-1711:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)6:0
14ORZEŁ Wysocko Wielkie - LILIA Mikstat2017-09-1715:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:1
15OGNIWO Łąkociny - MASOVIA Kraszewice2017-09-1711:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)4:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-24

16MASOVIA Kraszewice - HURAGAN Szczury2017-09-2416:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)2:4
17LILIA Mikstat - OGNIWO Łąkociny2017-09-2416:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x)3:0
18ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - ORZEŁ Wysocko Wielkie2017-09-2411:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)1:3
19ISKRA-PROSNA Sieroszewice - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2017-09-2411:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)2:7
20WTÓRKOWIANKA Wtórek - SOKOŁY Droszew2017-09-2416:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:5


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30/2017-10-01

21SOKOŁY Droszew - HURAGAN Szczury2017-10-0115:30Boisko w Droszewie (Droszew 9)3:1
22OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - WTÓRKOWIANKA Wtórek2017-09-3015:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:0
23ORZEŁ Wysocko Wielkie - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-10-0113:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:4
24OGNIWO Łąkociny - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-10-0111:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)11:0
25MASOVIA Kraszewice - LILIA Mikstat2017-10-0111:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)2:3


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-08

26HURAGAN Szczury - LILIA Mikstat2017-10-0811:00Boisko w Szczurach (Szczury x)2:3
27ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - MASOVIA Kraszewice2017-10-0811:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)2:2
28ISKRA-PROSNA Sieroszewice - OGNIWO Łąkociny2017-10-0811:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:5
29WTÓRKOWIANKA Wtórek - ORZEŁ Wysocko Wielkie2017-10-0815:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:3 V
30SOKOŁY Droszew - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2017-10-0815:00Boisko w Droszewie (Droszew 9)0:7


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-15

31OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - HURAGAN Szczury2017-10-1511:00Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64)2:0
32ORZEŁ Wysocko Wielkie - SOKOŁY Droszew2017-10-1513:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:4
33OGNIWO Łąkociny - WTÓRKOWIANKA Wtórek2017-10-1511:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)8:0 V
34MASOVIA Kraszewice - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-10-1511:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)1:3
35LILIA Mikstat - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-10-1515:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x)4:3


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-22

36HURAGAN Szczury - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-10-2211:00Boisko w Szczurach (Szczury x)3:1
37ISKRA-PROSNA Sieroszewice - LILIA Mikstat2017-10-2211:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:2
38WTÓRKOWIANKA Wtórek - MASOVIA Kraszewice2017-10-2215:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)1:3
39SOKOŁY Droszew - OGNIWO Łąkociny2017-10-2215:00Boisko w Droszewie (Droszew 9)1:7
40OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - ORZEŁ Wysocko Wielkie2017-10-2216:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:0 V


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-29/2017-11-05

41ORZEŁ Wysocko Wielkie - HURAGAN Szczury2017-10-2913:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:4
42OGNIWO Łąkociny - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.____-__-____:__Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x):
43MASOVIA Kraszewice - SOKOŁY Droszew2017-10-2911:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)1:9
44LILIA Mikstat - WTÓRKOWIANKA Wtórek2017-10-2914:30Boisko w Mikstacie (Mikstat x)3:0
45ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-11-0517:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:1