Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

1WKS Witaszyce - PIAST Kobylin2017-09-0216:00Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6)0:2
2GKS Żerków - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-09-0213:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)2:2
3LZS Cielcza - SPARTA Russów2017-09-0211:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )3:2
4KS Opatówek - ŻAKI Taczanów2017-09-0214:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)1:0
5CKS Zbiersk - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-09-0214:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)3:2


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

6PIAST Kobylin - CKS Zbiersk2017-09-0915:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)5:3
7ŻAKI Taczanów - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-09-0916:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)4:2
8SPARTA Russów - KS Opatówek2017-09-0914:00Boisko w Russowie (Russów x)2:3
9WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LZS Cielcza2017-09-1011:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)10:0
10WKS Witaszyce - GKS Żerków2017-09-0916:00Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6)1:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

11GKS Żerków - PIAST Kobylin2017-09-1613:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x):
12LZS Cielcza - WKS Witaszyce2017-09-1611:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
13WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - KS Opatówek2017-09-1613:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29):
14BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - SPARTA Russów2017-09-1613:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
15CKS Zbiersk - ŻAKI Taczanów2017-09-1615:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-24

16PIAST Kobylin - ŻAKI Taczanów2017-09-2315:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10):
17SPARTA Russów - CKS Zbiersk2017-09-2314:00Boisko w Russowie (Russów x):
18WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-09-2411:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4):
19WKS Witaszyce - KS Opatówek2017-09-2316:00Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6):
20GKS Żerków - LZS Cielcza2017-09-2313:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x):


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

21LZS Cielcza - PIAST Kobylin2017-09-3014:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
22KS Opatówek - GKS Żerków2017-09-3014:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69):
23BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - WKS Witaszyce2017-09-3014:00Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
24CKS Zbiersk - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-09-3014:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
25ŻAKI Taczanów - SPARTA Russów2017-09-3015:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

26PIAST Kobylin - SPARTA Russów2017-10-0711:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10):
27WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - ŻAKI Taczanów2017-10-0811:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4):
28WKS Witaszyce - CKS Zbiersk2017-10-0716:00Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6):
29GKS Żerków - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-10-0713:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x):
30LZS Cielcza - KS Opatówek2017-10-0711:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

31KS Opatówek - PIAST Kobylin2017-10-1414:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69):
32BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - LZS Cielcza2017-10-1413:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
33CKS Zbiersk - GKS Żerków2017-10-1413:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
34ŻAKI Taczanów - WKS Witaszyce2017-10-1415:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
35SPARTA Russów - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-10-1413:00Boisko w Russowie (Russów x):


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

36PIAST Kobylin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2017-10-2113:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10):
37WKS Witaszyce - SPARTA Russów2017-10-2115:00Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6):
38GKS Żerków - ŻAKI Taczanów2017-10-2113:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x):
39LZS Cielcza - CKS Zbiersk2017-10-2111:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
40KS Opatówek - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-10-2114:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69):


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

41BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - PIAST Kobylin2017-10-2811:00Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):
42CKS Zbiersk - KS Opatówek2017-10-2814:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
43ŻAKI Taczanów - LZS Cielcza2017-10-2814:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
44SPARTA Russów - GKS Żerków2017-10-2813:00Boisko w Russowie (Russów x):
45WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - WKS Witaszyce2017-10-2911:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4):