Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa A1 Junior Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-11-04

1PIAST Czekanów - OLIMPIA Brzeziny2017-09-0216:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:1
2LKS Czarnylas - CZARNI Wierzbno2017-09-0618:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)4:4
3POLONIA Kępno - VICTORIA Ostrzeszów2017-09-0618:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)4:2
4ASTRA Krotoszyn - LKS Jankowy2017-11-0411:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:0 V


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

5VICTORIA Ostrzeszów - ASTRA Krotoszyn2017-09-1011:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)4:3
6CZARNI Wierzbno - POLONIA Kępno2017-09-0911:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)2:1
7OLIMPIA Brzeziny - LKS Czarnylas2017-09-0913:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)3:0 V
8POGOŃ Nowe Skalmierzyce - PIAST Czekanów2017-09-0911:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)2:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16/2017-09-21

9LKS Czarnylas - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-09-1616:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:6
10POLONIA Kępno - OLIMPIA Brzeziny2017-09-1611:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)11:1
11CZARNI Wierzbno - ASTRA Krotoszyn2017-09-1611:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)2:3
12LKS Jankowy - VICTORIA Ostrzeszów2017-09-2117:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)4:4


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-09-27

13CZARNI Wierzbno - LKS Jankowy2017-09-2313:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)6:2
14OLIMPIA Brzeziny - ASTRA Krotoszyn2017-09-2313:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:5
15POGOŃ Nowe Skalmierzyce - POLONIA Kępno2017-09-2311:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)4:0
16PIAST Czekanów - LKS Czarnylas2017-09-2716:30Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)3:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-29/2017-09-30

17POLONIA Kępno - PIAST Czekanów2017-09-2916:30Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)2:2
18ASTRA Krotoszyn - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-09-3012:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:0
19LKS Jankowy - OLIMPIA Brzeziny2017-09-3011:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)5:3
20VICTORIA Ostrzeszów - CZARNI Wierzbno2017-09-3011:30Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)4:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-11-04

21OLIMPIA Brzeziny - VICTORIA Ostrzeszów2017-11-0411:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)4:3
22POGOŃ Nowe Skalmierzyce - LKS Jankowy2017-10-0711:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)5:1
23PIAST Czekanów - ASTRA Krotoszyn2017-10-0715:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)1:2
24LKS Czarnylas - POLONIA Kępno2017-10-1116:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:5


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14/2017-10-18

25ASTRA Krotoszyn - LKS Czarnylas2017-10-1816:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)6:0
26LKS Jankowy - PIAST Czekanów2017-10-1415:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)3:3
27VICTORIA Ostrzeszów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-10-1416:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)1:0
28CZARNI Wierzbno - OLIMPIA Brzeziny2017-10-1411:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)6:1


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-25

29POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CZARNI Wierzbno2017-10-2110:20Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)11:3
30PIAST Czekanów - VICTORIA Ostrzeszów2017-10-2114:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:1
31LKS Czarnylas - LKS Jankowy2017-10-2515:30Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:5
32POLONIA Kępno - ASTRA Krotoszyn2017-10-2211:00Boisko ze szt. naw. (Kępno, Walki Młodych 9)4:4


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-11-02

33LKS Jankowy - POLONIA Kępno2017-10-2813:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)1:4
34VICTORIA Ostrzeszów - LKS Czarnylas2017-11-0215:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5):
35CZARNI Wierzbno - PIAST Czekanów2017-10-2813:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)2:0
36OLIMPIA Brzeziny - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-10-2813:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)0:7