Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-01/2017-10-16

1VICTORIA Ostrzeszów - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-10-1616:30Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)0:2
2CALISIA 14 Kalisz - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-0118:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)1:3
3LKS Gołuchów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-09-0210:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)8:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

4OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-09-1016:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)4:1
5CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów2017-09-0913:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:1
6VICTORIA Ostrzeszów - CALISIA 14 Kalisz2017-09-0911:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

7CALISIA 14 Kalisz - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-09-1614:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:0
8LKS Gołuchów - VICTORIA Ostrzeszów2017-09-1610:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)2:0
9POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-1613:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)2:7


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23/2017-10-12

10OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-2409:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:3
11VICTORIA Ostrzeszów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-10-1216:30Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)4:2
12CALISIA 14 Kalisz - LKS Gołuchów2017-09-2309:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)3:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-29/2017-09-30

13LKS Gołuchów - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-09-3011:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)2:1
14POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CALISIA 14 Kalisz2017-09-3011:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)0:1
15CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów2017-09-2918:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)7:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-10-08

16OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów2017-10-0816:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)4:2
17CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - CALISIA 14 Kalisz2017-10-0713:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:1
18LKS Gołuchów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-10-0709:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)3:1


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

19POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-10-1413:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)2:1
20LKS Gołuchów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-10-1411:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)2:2
21CALISIA 14 Kalisz - VICTORIA Ostrzeszów2017-10-1414:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)4:0


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21/2017-10-22

22OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - CALISIA 14 Kalisz2017-10-2210:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:2
23VICTORIA Ostrzeszów - LKS Gołuchów2017-10-2111:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)1:4
24CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-10-2113:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)4:2


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

25CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-10-2813:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:2
26POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Ostrzeszów2017-10-2812:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)5:2
27LKS Gołuchów - CALISIA 14 Kalisz2017-10-2811:00Boisko w Tursku (Tursko x)1:3


Kolejka: 10 w dniach 2017-11-04/2017-11-05

28OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów2017-11-0515:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:5
29CALISIA 14 Kalisz - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2017-11-0414:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)2:2
30VICTORIA Ostrzeszów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-11-0409:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)1:9