Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02

1LZS Doruchów - VICTORIA Laski2017-09-0213:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)7:4
2Pauza: LZS Trzcinica - PELIKAN Grabów____-__-____:__Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92):
3LZS Olszowa - Pauza: POGOŃ Trębaczów____-__-____:__Boisko w Olszowej (Olszowa 178):
4SOKÓŁ Bralin - STRAŻAK Słupia2017-09-0211:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)2:3
5LZS Siedlików - PŁOMIEŃ Opatów2017-09-0211:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)1:7


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09

6VICTORIA Laski - PŁOMIEŃ Opatów2017-09-0916:00Boisko w Laskach (Laski x)1:4
7STRAŻAK Słupia - LZS Siedlików2017-09-0913:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)6:0
8Pauza: POGOŃ Trębaczów - SOKÓŁ Bralin____-__-____:__Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):
9PELIKAN Grabów - LZS Olszowa2017-09-0913:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)6:1
10LZS Doruchów - Pauza: LZS Trzcinica____-__-____:__Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

11VICTORIA Laski - Pauza: LZS Trzcinica____-__-____:__Boisko w Laskach (Laski x):
12LZS Olszowa - LZS Doruchów2017-09-1616:00Boisko w Olszowej (Olszowa 178):
13SOKÓŁ Bralin - PELIKAN Grabów2017-09-1613:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
14LZS Siedlików - Pauza: POGOŃ Trębaczów____-__-____:__Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
15PŁOMIEŃ Opatów - STRAŻAK Słupia2017-09-1615:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

16VICTORIA Laski - STRAŻAK Słupia2017-09-2316:00Boisko w Laskach (Laski x):
17Pauza: POGOŃ Trębaczów - PŁOMIEŃ Opatów____-__-____:__Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):
18PELIKAN Grabów - LZS Siedlików2017-09-2313:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):
19LZS Doruchów - SOKÓŁ Bralin2017-09-2313:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
20Pauza: LZS Trzcinica - LZS Olszowa____-__-____:__Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92):


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

21LZS Olszowa - VICTORIA Laski2017-09-3015:00Boisko w Olszowej (Olszowa 178):
22SOKÓŁ Bralin - Pauza: LZS Trzcinica____-__-____:__Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
23LZS Siedlików - LZS Doruchów2017-09-3011:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
24PŁOMIEŃ Opatów - PELIKAN Grabów2017-09-3015:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
25STRAŻAK Słupia - Pauza: POGOŃ Trębaczów____-__-____:__Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07

26VICTORIA Laski - Pauza: POGOŃ Trębaczów____-__-____:__Boisko w Laskach (Laski x):
27PELIKAN Grabów - STRAŻAK Słupia2017-10-0711:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):
28LZS Doruchów - PŁOMIEŃ Opatów2017-10-0713:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
29Pauza: LZS Trzcinica - LZS Siedlików____-__-____:__Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92):
30LZS Olszowa - SOKÓŁ Bralin2017-10-0715:00Boisko w Olszowej (Olszowa 178):


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

31SOKÓŁ Bralin - VICTORIA Laski2017-10-1413:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
32LZS Siedlików - LZS Olszowa2017-10-1411:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
33PŁOMIEŃ Opatów - Pauza: LZS Trzcinica____-__-____:__Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
34STRAŻAK Słupia - LZS Doruchów2017-10-1412:30Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
35Pauza: POGOŃ Trębaczów - PELIKAN Grabów____-__-____:__Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

36VICTORIA Laski - PELIKAN Grabów2017-10-2114:00Boisko w Laskach (Laski x):
37LZS Doruchów - Pauza: POGOŃ Trębaczów____-__-____:__Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
38Pauza: LZS Trzcinica - STRAŻAK Słupia____-__-____:__Stadion Sportowy LZS Trzcinica (Trzcinica, Jana Pawła II 92):
39LZS Olszowa - PŁOMIEŃ Opatów2017-10-2114:00Boisko w Olszowej (Olszowa 178):
40SOKÓŁ Bralin - LZS Siedlików2017-10-2111:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

41LZS Siedlików - VICTORIA Laski2017-10-2811:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
42PŁOMIEŃ Opatów - SOKÓŁ Bralin2017-10-2813:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
43STRAŻAK Słupia - LZS Olszowa2017-10-2813:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
44Pauza: POGOŃ Trębaczów - Pauza: LZS Trzcinica____-__-____:__Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):
45PELIKAN Grabów - LZS Doruchów2017-10-2813:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):