Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-08/2017-09-10

1BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - GKS Jaraczewo2017-09-0817:00Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)2:1
2LISKOWIAK Lisków - PIAST Kobylin2017-09-0913:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)2:5
3JAROTA Jarocin - KS Opatówek2017-09-1010:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:1
4SZCZYT Szczytniki - CZARNI Dobrzyca2017-09-0910:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)4:6


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-16

5GKS Jaraczewo - CZARNI Dobrzyca2017-09-1612:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)3:7
6KS Opatówek - SZCZYT Szczytniki2017-09-1610:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)0:1
7PIAST Kobylin - JAROTA Jarocin2017-09-1611:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)0:5
8BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - LISKOWIAK Lisków2017-09-1611:00Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-23

9LISKOWIAK Lisków - GKS Jaraczewo2017-09-2311:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)9:1
10JAROTA Jarocin - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-09-2309:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)6:1
11SZCZYT Szczytniki - PIAST Kobylin2017-09-2310:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)3:0 V
12CZARNI Dobrzyca - KS Opatówek2017-09-2311:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)5:1


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-30

13GKS Jaraczewo - KS Opatówek2017-09-3013:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)0:3
14PIAST Kobylin - CZARNI Dobrzyca2017-09-3011:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)5:5
15BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - SZCZYT Szczytniki2017-09-3012:00Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)4:0
16LISKOWIAK Lisków - JAROTA Jarocin2017-09-3014:30Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-07

17JAROTA Jarocin - GKS Jaraczewo2017-10-0709:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)6:0
18SZCZYT Szczytniki - LISKOWIAK Lisków2017-10-0710:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)3:0
19CZARNI Dobrzyca - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-10-0713:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)2:4
20KS Opatówek - PIAST Kobylin2017-10-0711:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)0:2


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

21GKS Jaraczewo - PIAST Kobylin2017-10-1413:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)1:2
22BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - KS Opatówek2017-10-1411:00Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)1:1
23LISKOWIAK Lisków - CZARNI Dobrzyca2017-10-1411:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)0:7
24JAROTA Jarocin - SZCZYT Szczytniki2017-10-1515:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0 V


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-21/2017-10-28

25SZCZYT Szczytniki - GKS Jaraczewo2017-10-2814:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)4:0
26CZARNI Dobrzyca - JAROTA Jarocin2017-10-2111:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)2:1
27KS Opatówek - LISKOWIAK Lisków2017-10-2112:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)1:4
28PIAST Kobylin - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-10-2111:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)4:1