Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-06

1GLADIATORZY Pieruszyce - Pauza: CALISIA 14 Kalisz III____-__-____:__Boisko sportowe (Grab .19a):
2PROSNA Kalisz - CALISIA 14 Kalisz II2017-09-0616:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)4:6
3ANTONIO Jarocin - Pauza: GOS Koźmin Wlkp.____-__-____:__Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x):
4LZS Cielcza - RASZKOWIANKA Raszków.2017-09-0617:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )5:1
5CKS Zbiersk - GROM Golina2017-09-0211:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)0:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-20

6Pauza: CALISIA 14 Kalisz III - GROM Golina____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29):
7RASZKOWIANKA Raszków. - CKS Zbiersk2017-09-0915:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)5:2
8Pauza: GOS Koźmin Wlkp. - LZS Cielcza____-__-____:__Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21):
9CALISIA 14 Kalisz II - ANTONIO Jarocin2017-09-0910:30Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)2:6
10GLADIATORZY Pieruszyce - PROSNA Kalisz2017-09-2017:30Boisko sportowe (Grab .19a)4:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

11PROSNA Kalisz - Pauza: CALISIA 14 Kalisz III____-__-____:__Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
12ANTONIO Jarocin - GLADIATORZY Pieruszyce2017-09-1611:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)13:0
13LZS Cielcza - CALISIA 14 Kalisz II2017-09-1615:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )4:5
14CKS Zbiersk - Pauza: GOS Koźmin Wlkp.____-__-____:__Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
15GROM Golina - RASZKOWIANKA Raszków.2017-09-1611:00Boisko w Golinie (Golina x)4:0


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

16Pauza: CALISIA 14 Kalisz III - RASZKOWIANKA Raszków.____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29):
17Pauza: GOS Koźmin Wlkp. - GROM Golina____-__-____:__Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21):
18CALISIA 14 Kalisz II - CKS Zbiersk2017-09-2310:30Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)5:0
19GLADIATORZY Pieruszyce - LZS Cielcza2017-09-2311:00Boisko sportowe (Grab .19a)5:0
20PROSNA Kalisz - ANTONIO Jarocin2017-09-2311:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)3:8


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

21ANTONIO Jarocin - Pauza: CALISIA 14 Kalisz III____-__-____:__Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x):
22LZS Cielcza - PROSNA Kalisz2017-09-3010:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )2:9
23CKS Zbiersk - GLADIATORZY Pieruszyce2017-09-3011:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)7:3
24GROM Golina - CALISIA 14 Kalisz II2017-09-3011:00Boisko w Golinie (Golina x)0:0
25RASZKOWIANKA Raszków. - Pauza: GOS Koźmin Wlkp.____-__-____:__Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b):


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-05/2017-10-07

26Pauza: CALISIA 14 Kalisz III - Pauza: GOS Koźmin Wlkp.____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29):
27CALISIA 14 Kalisz II - RASZKOWIANKA Raszków.2017-10-0516:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)3:1
28GLADIATORZY Pieruszyce - GROM Golina2017-10-0711:00Boisko sportowe (Grab .19a)1:3
29PROSNA Kalisz - CKS Zbiersk2017-10-0711:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)8:0
30ANTONIO Jarocin - LZS Cielcza2017-10-0711:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)23:1


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

31LZS Cielcza - Pauza: CALISIA 14 Kalisz III____-__-____:__Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
32CKS Zbiersk - ANTONIO Jarocin2017-10-1411:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)0:9
33GROM Golina - PROSNA Kalisz2017-10-1411:00Boisko w Golinie (Golina x)4:1
34RASZKOWIANKA Raszków. - GLADIATORZY Pieruszyce2017-10-1415:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)2:3
35Pauza: GOS Koźmin Wlkp. - CALISIA 14 Kalisz II____-__-____:__Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21):


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-19/2017-10-21

36Pauza: CALISIA 14 Kalisz III - CALISIA 14 Kalisz II____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29):
37GLADIATORZY Pieruszyce - Pauza: GOS Koźmin Wlkp.____-__-____:__Boisko sportowe (Grab .19a):
38PROSNA Kalisz - RASZKOWIANKA Raszków.2017-10-1916:30Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)6:2
39ANTONIO Jarocin - GROM Golina2017-10-2111:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)0:3 V
40LZS Cielcza - CKS Zbiersk2017-10-2113:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )0:5


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28

41CKS Zbiersk - Pauza: CALISIA 14 Kalisz III____-__-____:__Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
42GROM Golina - LZS Cielcza2017-10-2811:00Boisko w Golinie (Golina x)5:1
43RASZKOWIANKA Raszków. - ANTONIO Jarocin2017-10-2814:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)1:1
44Pauza: GOS Koźmin Wlkp. - PROSNA Kalisz____-__-____:__Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21):
45CALISIA 14 Kalisz II - GLADIATORZY Pieruszyce2017-10-2810:30Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)6:1