Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-02/2017-09-05

1GKS Trzcinica - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2017-09-0518:00Stadion Sportowy w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92)7:4
2CZARNI Wierzbno - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-09-0211:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)0:9
3POGOŃ Trębaczów - STRAŻAK Słupia____-__-____:__Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):
4LKS Czarnylas - ZAWISZA Łęka Opatowska2017-09-0212:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-09/2017-09-10

5STRAŻAK Słupia - LKS Czarnylas____-__-____:__Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
6CZARNI Wierzbno - POGOŃ Trębaczów2017-09-0913:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)0:10
7FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-09-1014:00Lewków, Szkolna 62:1
8LZS Doruchów - GKS Trzcinica2017-09-0911:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)4:5


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-16

9ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - LZS Doruchów2017-09-1611:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112):
10POGOŃ Trębaczów - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2017-09-1611:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):
11LKS Czarnylas - CZARNI Wierzbno2017-09-1612:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
12ZAWISZA Łęka Opatowska - STRAŻAK Słupia2017-09-1611:00Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4):


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-23

13CZARNI Wierzbno - ZAWISZA Łęka Opatowska2017-09-2311:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x):
14FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - LKS Czarnylas2017-09-2314:00Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x):
15LZS Doruchów - POGOŃ Trębaczów2017-09-2311:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
16GKS Trzcinica - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-09-2314:00Stadion Sportowy w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92):


Kolejka: 5 w dniach 2017-09-30

17POGOŃ Trębaczów - GKS Trzcinica2017-09-3011:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):
18LKS Czarnylas - LZS Doruchów2017-09-3012:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
19ZAWISZA Łęka Opatowska - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2017-09-3011:00Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4):
20STRAŻAK Słupia - CZARNI Wierzbno2017-09-3011:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-07/2017-11-04

21FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - STRAŻAK Słupia2017-11-0411:00Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x):
22LZS Doruchów - ZAWISZA Łęka Opatowska2017-10-0711:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
23GKS Trzcinica - LKS Czarnylas2017-10-0711:00Stadion Sportowy w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92):
24ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - POGOŃ Trębaczów2017-10-0711:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112):


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-14

25LKS Czarnylas - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-10-1412:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
26ZAWISZA Łęka Opatowska - GKS Trzcinica2017-10-1413:00Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4):
27STRAŻAK Słupia - LZS Doruchów2017-10-1411:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
28CZARNI Wierzbno - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2017-10-1413:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x):


Kolejka: 8 w dniach 2017-10-21

29LZS Doruchów - CZARNI Wierzbno2017-10-2111:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
30GKS Trzcinica - STRAŻAK Słupia2017-10-2111:00Stadion Sportowy w Trzcinicy (Trzcinica, Jana Pawła II 92):
31ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - ZAWISZA Łęka Opatowska2017-10-2113:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112):
32POGOŃ Trębaczów - LKS Czarnylas2017-10-2112:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x):


Kolejka: 9 w dniach 2017-10-28/2017-10-29

33ZAWISZA Łęka Opatowska - POGOŃ Trębaczów2017-10-2811:00Boisko w Łęce Opatowskiej (Łęka Opatowska 4):
34STRAŻAK Słupia - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2017-10-2811:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
35CZARNI Wierzbno - GKS Trzcinica2017-10-2811:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x):
36FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - LZS Doruchów2017-10-2911:00Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x):