Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-08

1OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie2017-09-0817:00Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności )2:2
2AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska2017-09-0817:00Boisko "orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa x)3:3
3MARCINKI I Kępno - ASTRA I Krotoszyn2017-09-0817:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)11:2
4AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-0817:00Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)10:1


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-14/2017-09-15

5GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-1419:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)11:2
6ASTRA I Krotoszyn - AKADEMIA TAL. Krotoszyn I2017-09-1517:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)2:9
7ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - MARCINKI I Kępno2017-09-1517:00Orlik Kraszewice (Kraszewice x)3:1
8OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów2017-09-1517:00Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności )5:3


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-22

9AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie2017-09-2217:00Boisko "orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa x):
10MARCINKI I Kępno - OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.2017-09-2217:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5):
11AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska2017-09-2217:00Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .):
12CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - ASTRA I Krotoszyn2017-09-2217:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x):


Kolejka: 4 w dniach 2017-09-29

13GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - ASTRA I Krotoszyn2017-09-2917:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31):
14ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-09-2917:00Orlik Kraszewice (Kraszewice x):
15OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. - AKADEMIA TAL. Krotoszyn I2017-09-2917:00Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ):
16AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - MARCINKI I Kępno2017-09-2917:00Boisko "orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa x):


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-06

17MARCINKI I Kępno - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie2017-10-0617:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5):
18AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów2017-10-0616:00Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .):
19CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.2017-10-0617:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x):
20ASTRA I Krotoszyn - ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska2017-10-0617:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .):


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-13

21GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska2017-10-1316:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31):
22OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. - ASTRA I Krotoszyn2017-10-1316:00Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ):
23AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2017-10-1316:00Boisko "orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa x):
24MARCINKI I Kępno - AKADEMIA TAL. Krotoszyn I2017-10-1316:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5):


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-20

25AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie2017-10-2016:00Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .):
26CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - MARCINKI I Kępno2017-10-2016:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x):
27ASTRA I Krotoszyn - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów2017-10-2017:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .):
28ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.2017-10-2016:00Orlik Kraszewice (Kraszewice x):