Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-11

1AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - ANTONIO II Jarocin2017-09-1117:00Jarocin Kościuszki 311:4
2GKS Jaraczewo - WKS Witaszyce2017-09-1117:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)2:6
3LZS Cielcza - GROM Golina2017-09-1117:00Orlik (Cielcza x)2:5
4GKS Żerków I - GKS Żerków II2017-09-1117:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)14:0


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

5ANTONIO II Jarocin - GKS Żerków II2017-09-1817:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)21:1
6GROM Golina - GKS Żerków I2017-09-1817:00Boisko w Golinie (Golina x)6:2
7WKS Witaszyce - LZS Cielcza2017-09-1817:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )3:7
8AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - GKS Jaraczewo2017-09-1817:00Jarocin Kościuszki 3113:1


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

9GKS Jaraczewo - ANTONIO II Jarocin2017-09-2517:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)1:10
10LZS Cielcza - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2017-09-2517:00Orlik (Cielcza x)4:8
11GKS Żerków I - WKS Witaszyce2017-09-2516:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)6:0
12GKS Żerków II - GROM Golina2017-09-2517:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:9


Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

13ANTONIO II Jarocin - GROM Golina2017-10-0217:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)2:1
14WKS Witaszyce - GKS Żerków II2017-10-0217:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )7:0
15AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - GKS Żerków I2017-10-0217:00Jarocin Kościuszki 317:2
16GKS Jaraczewo - LZS Cielcza2017-10-0217:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)2:14


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

17LZS Cielcza - ANTONIO II Jarocin2017-10-0916:30Orlik (Cielcza x)2:10
18GKS Żerków I - GKS Jaraczewo2017-10-0916:30Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)10:2
19GKS Żerków II - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2017-10-0917:30Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:14
20GROM Golina - WKS Witaszyce2017-10-0916:30Boisko w Golinie (Golina x)9:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

21ANTONIO II Jarocin - WKS Witaszyce2017-10-1616:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)9:0
22AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - GROM Golina2017-10-1616:00Jarocin Kościuszki 317:4
23GKS Jaraczewo - GKS Żerków II2017-10-1616:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)3:2
24LZS Cielcza - GKS Żerków I2017-10-1616:00Orlik (Cielcza x)2:7


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-18/2017-10-23

25GKS Żerków I - ANTONIO II Jarocin2017-10-2317:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)1:3
26GKS Żerków II - LZS Cielcza2017-10-2316:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:12
27GROM Golina - GKS Jaraczewo2017-10-1817:15Boisko w Golinie (Golina x)8:0
28WKS Witaszyce - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2017-10-2316:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )0:17