Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-11

1PIAST Kobylin - AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2017-09-1117:00Kobylin, Strzelecka 104:8
2RASZKOWIANKA Raszków - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-09-1117:00Raszków, Jarocińska 19b9:5
3OGNIWO Łąkociny - BARYCZ Janków Przygodzki2017-09-1117:00Łąkociny, Strażacka 1:
4OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - ASTRA II Krotoszyn2017-09-1117:00Ostrów Wielkopolski, Wrocławska 180:10


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

5AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce  - ASTRA II Krotoszyn2017-09-1817:00Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .):
6BARYCZ Janków Przygodzki - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-09-1817:00Janków Przygodzki, Szkolna 4:
7ISKRA-PROSNA Sieroszewice - OGNIWO Łąkociny2017-09-1817:00Sieroszewice, Słoneczna 4:
8PIAST Kobylin - RASZKOWIANKA Raszków2017-09-1817:00Kobylin, Strzelecka 10:


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

9RASZKOWIANKA Raszków - AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2017-09-2517:00Raszków, Jarocińska 19b:
10OGNIWO Łąkociny - PIAST Kobylin2017-09-2517:00Łąkociny, Strażacka 1:
11OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-09-2517:30Ostrów Wielkopolski, Wrocławska 18:
12ASTRA II Krotoszyn - BARYCZ Janków Przygodzki2017-09-2517:00Krotoszyn, Sportowa 1:


Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

13AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce  - BARYCZ Janków Przygodzki2017-10-0217:00Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .):
14ISKRA-PROSNA Sieroszewice - ASTRA II Krotoszyn2017-10-0217:00Sieroszewice, Słoneczna 4:
15PIAST Kobylin - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-10-0217:00Kobylin, Strzelecka 10:
16RASZKOWIANKA Raszków - OGNIWO Łąkociny2017-10-0217:00Raszków, Jarocińska 19b:


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

17OGNIWO Łąkociny - AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2017-10-0916:30Łąkociny, Strażacka 1:
18OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - RASZKOWIANKA Raszków2017-10-0917:30Ostrów Wielkopolski, Wrocławska 18:
19ASTRA II Krotoszyn - PIAST Kobylin2017-10-0916:30Krotoszyn, Sportowa 1:
20BARYCZ Janków Przygodzki - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-10-0916:30Janków Przygodzki, Szkolna 4:


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

21AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce  - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2017-10-1616:00Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .):
22PIAST Kobylin - BARYCZ Janków Przygodzki2017-10-1616:00Kobylin, Strzelecka 10:
23RASZKOWIANKA Raszków - ASTRA II Krotoszyn2017-10-1616:00Raszków, Jarocińska 19b:
24OGNIWO Łąkociny - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2017-10-1616:00Łąkociny, Strażacka 1:


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

25OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2017-10-2317:30Ostrów Wielkopolski, Wrocławska 18:
26ASTRA II Krotoszyn - OGNIWO Łąkociny2017-10-2316:00Krotoszyn, Sportowa 1:
27BARYCZ Janków Przygodzki - RASZKOWIANKA Raszków2017-10-2316:00Janków Przygodzki, Szkolna 4:
28ISKRA-PROSNA Sieroszewice - PIAST Kobylin2017-10-2316:00Sieroszewice, Słoneczna 4: