Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-11

1SOKÓŁ I Bralin - ORZEŁ Mroczeń2017-09-1118:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)5:3
2KP Krążkowy - ZEFKA Kobyla Góra2017-09-1117:00Boisko w Krążkowych (Krążkowy x)10:0
3VICTORIA Ostrzeszów - LZS Doruchów2017-09-1117:00"Orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa 5)7:10
4Pauza: KS Hanulin - MARCINKI II Kępno____-__-____:__Boisko "orlik" (Hanulin, Kwiatowa x):


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

5ORZEŁ Mroczeń - MARCINKI II Kępno2017-09-1817:00Boisko "orlik" Baranów (Baranów x)0:15
6LZS Doruchów - Pauza: KS Hanulin____-__-____:__Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
7ZEFKA Kobyla Góra - VICTORIA Ostrzeszów2017-09-1817:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)5:8
8SOKÓŁ I Bralin - KP Krążkowy2017-09-1817:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)3:4


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

9KP Krążkowy - ORZEŁ Mroczeń2017-09-2517:00Boisko w Krążkowych (Krążkowy x)11:4
10VICTORIA Ostrzeszów - SOKÓŁ I Bralin2017-09-2517:00"Orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa 5)2:1
11Pauza: KS Hanulin - ZEFKA Kobyla Góra____-__-____:__Boisko "orlik" (Hanulin, Kwiatowa x):
12MARCINKI II Kępno - LZS Doruchów2017-09-2517:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)2:3


Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

13ORZEŁ Mroczeń - LZS Doruchów2017-10-0217:00Boisko "orlik" Baranów (Baranów x)1:9
14ZEFKA Kobyla Góra - MARCINKI II Kępno2017-10-0217:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)3:5
15SOKÓŁ I Bralin - Pauza: KS Hanulin____-__-____:__Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
16KP Krążkowy - VICTORIA Ostrzeszów2017-10-0217:00Boisko w Krążkowych (Krążkowy x)7:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

17VICTORIA Ostrzeszów - ORZEŁ Mroczeń2017-10-0916:30"Orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa 5)4:1
18Pauza: KS Hanulin - KP Krążkowy____-__-____:__Boisko "orlik" (Hanulin, Kwiatowa x):
19MARCINKI II Kępno - SOKÓŁ I Bralin2017-10-0916:30Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)12:1
20LZS Doruchów - ZEFKA Kobyla Góra2017-10-0916:30Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)6:1


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

21ORZEŁ Mroczeń - ZEFKA Kobyla Góra2017-10-1617:00Boisko "orlik" Baranów (Baranów x)2:5
22SOKÓŁ I Bralin - LZS Doruchów2017-10-1617:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)2:8
23KP Krążkowy - MARCINKI II Kępno2017-10-1616:00Boisko w Krążkowych (Krążkowy x)7:3
24VICTORIA Ostrzeszów - Pauza: KS Hanulin____-__-____:__"Orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa 5):


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

25Pauza: KS Hanulin - ORZEŁ Mroczeń____-__-____:__Boisko "orlik" (Hanulin, Kwiatowa x):
26MARCINKI II Kępno - VICTORIA Ostrzeszów2017-10-2316:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)8:2
27LZS Doruchów - KP Krążkowy2017-10-2316:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)1:1
28ZEFKA Kobyla Góra - SOKÓŁ I Bralin2017-10-2316:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)7:3