Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-11

1GOS II Koźmin Wlkp. - GLADIATORZY Pieruszyce2017-09-1117:00Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:24
2AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II - ŻAKI Taczanów2017-09-1118:00Orlik (Jarocin, Wrocławska 168)11:0
3CZARNI Dobrzyca - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-09-1117:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)12:6


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

4ŻAKI Taczanów - CZARNI Dobrzyca2017-09-1817:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)2:4
5GLADIATORZY Pieruszyce - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II2017-09-1817:00Boisko sportowe (Grab .19a)3:9
6AKADEMIA TAL. Krotoszyn II - GOS II Koźmin Wlkp.2017-09-1817:00Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)15:0


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

7AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II - AKADEMIA TAL. Krotoszyn II2017-09-2517:00Orlik (Jarocin, Wrocławska 168)20:0
8CZARNI Dobrzyca - GLADIATORZY Pieruszyce2017-09-2517:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)12:1
9BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - ŻAKI Taczanów2017-09-2517:00Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)7:2


Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

10GLADIATORZY Pieruszyce - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-10-0217:00Boisko sportowe (Grab .19a)9:4
11AKADEMIA TAL. Krotoszyn II - CZARNI Dobrzyca2017-10-0217:00Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)2:15
12GOS II Koźmin Wlkp. - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II2017-10-0217:00Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:13


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

13CZARNI Dobrzyca - GOS II Koźmin Wlkp.2017-10-0916:30Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)37:0
14BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - AKADEMIA TAL. Krotoszyn II2017-10-0916:30Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)8:1
15ŻAKI Taczanów - GLADIATORZY Pieruszyce2017-10-0916:30Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:4


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

16AKADEMIA TAL. Krotoszyn II - ŻAKI Taczanów2017-10-1616:00Orlik (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)4:3
17GOS II Koźmin Wlkp. - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2017-10-1616:00Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:22
18AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II - CZARNI Dobrzyca2017-10-1616:00Orlik (Jarocin, Wrocławska 168)2:5


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23

19BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II2017-10-2316:00Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)5:12
20ŻAKI Taczanów - GOS II Koźmin Wlkp.2017-10-2316:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)15:0
21GLADIATORZY Pieruszyce - AKADEMIA TAL. Krotoszyn II2017-10-2316:00Boisko sportowe (Grab .19a)14:1