Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-09-11

1VICTORIA Skarszew - KS Opatówek II2017-09-1117:00Orlik (Żelazków 1)8:0
2LISKOWIAK Lisków - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-09-1117:00Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b)0:19
3PELIKAN I Nowy Karolew - PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko2017-09-1117:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)14:3


Kolejka: 2 w dniach 2017-09-18

4KORONA-POGOŃ Stawiszyn - PELIKAN I Nowy Karolew2017-09-1817:00Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)4:5
5KS Opatówek II - LISKOWIAK Lisków2017-09-1818:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)2:4
6ZIELONI Kożminek - VICTORIA Skarszew2017-09-1817:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)3:7


Kolejka: 3 w dniach 2017-09-25

7LISKOWIAK Lisków - ZIELONI Kożminek2017-09-2517:00Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b)3:6
8PELIKAN I Nowy Karolew - KS Opatówek II2017-09-2517:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)15:1
9PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-09-2518:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)1:12


Kolejka: 4 w dniach 2017-10-02

10KS Opatówek II - PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko2017-10-0216:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)1:5
11ZIELONI Kożminek - PELIKAN I Nowy Karolew2017-10-0218:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)0:18
12VICTORIA Skarszew - LISKOWIAK Lisków2017-10-0217:00Orlik (Żelazków 1)3:2


Kolejka: 5 w dniach 2017-10-09

13PELIKAN I Nowy Karolew - VICTORIA Skarszew2017-10-0917:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)9:0
14PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko - ZIELONI Kożminek2017-10-0916:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)3:1
15KORONA-POGOŃ Stawiszyn - KS Opatówek II2017-10-0916:30Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)19:0


Kolejka: 6 w dniach 2017-10-16

16ZIELONI Kożminek - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2017-10-1616:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)2:13
17VICTORIA Skarszew - PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko2017-10-1616:00Orlik (Żelazków 1)3:2
18LISKOWIAK Lisków - PELIKAN I Nowy Karolew2017-10-1618:00Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b)0:16


Kolejka: 7 w dniach 2017-10-23/2017-10-24

19PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko - LISKOWIAK Lisków2017-10-2316:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)7:3
20KORONA-POGOŃ Stawiszyn - VICTORIA Skarszew2017-10-2416:00Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)6:2
21KS Opatówek II - ZIELONI Kożminek2017-10-2316:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)1:7