Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa okręgowa

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2018-05-30/2018-05-31

1VICTORIA Skarszew - PIAST Czekanów2018-05-3111:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)0:3
2POGOŃ Trębaczów - VICTORIA Laski2018-05-3111:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)4:0
3GKS Żerków - OLIMPIA Brzeziny2018-05-3111:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)1:0
4ASTRA Krotoszyn - RASZKOWIANKA Raszków2018-05-3112:30Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)2:0
5KS Opatówek - STAL Pleszew2018-05-3018:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:0
6ZIELONI Kożminek - ZEFKA Kobyla Góra2018-05-3116:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)0:3
7BARYCZ Janków Przygodzki - PIAST Kobylin2018-05-3111:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)1:2
8ORZEŁ Mroczeń - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-3111:00Boisko gminne (Mroczeń 146)3:1


Kolejka: 17 w dniach 2018-03-25/2018-04-18

9KORONA-POGOŃ Stawiszyn - VICTORIA Skarszew2018-04-1817:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:1
10PIAST Kobylin - ORZEŁ Mroczeń2018-03-2514:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)0:2
11BARYCZ Janków Przygodzki - ZIELONI Kożminek2018-04-1817:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)1:3
12ZEFKA Kobyla Góra - KS Opatówek2018-03-2516:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)1:5
13STAL Pleszew - ASTRA Krotoszyn2018-04-1817:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:2
14RASZKOWIANKA Raszków - GKS Żerków2018-04-1817:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)4:1
15OLIMPIA Brzeziny - POGOŃ Trębaczów2018-04-1817:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:3
16VICTORIA Laski - PIAST Czekanów2018-04-1817:30Boisko w Laskach (Laski x)0:4


Kolejka: 18 w dniach 2018-03-31

17VICTORIA Skarszew - VICTORIA Laski2018-03-3111:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)2:2
18PIAST Czekanów - OLIMPIA Brzeziny2018-03-3111:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)1:1
19POGOŃ Trębaczów - RASZKOWIANKA Raszków2018-03-3111:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)1:4
20GKS Żerków - STAL Pleszew2018-03-3117:00Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6)1:0
21ASTRA Krotoszyn - ZEFKA Kobyla Góra2018-03-3111:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:1
22KS Opatówek - BARYCZ Janków Przygodzki2018-03-3112:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)6:0
23ORZEŁ Mroczeń - ZIELONI Kożminek2018-03-3111:00Boisko gminne (Mroczeń 146)2:0
24PIAST Kobylin - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-03-3111:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)1:1


Kolejka: 19 w dniach 2018-04-08

25PIAST Kobylin - VICTORIA Skarszew2018-04-0816:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)1:1
26ZIELONI Kożminek - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-04-0816:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)3:0
27ORZEŁ Mroczeń - KS Opatówek2018-04-0816:00Boisko gminne (Mroczeń 146)2:1
28BARYCZ Janków Przygodzki - ASTRA Krotoszyn2018-04-0811:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)1:2
29ZEFKA Kobyla Góra - GKS Żerków2018-04-0816:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)0:0
30STAL Pleszew - POGOŃ Trębaczów2018-04-0815:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)2:0
31RASZKOWIANKA Raszków - PIAST Czekanów2018-04-0811:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)3:2
32OLIMPIA Brzeziny - VICTORIA Laski2018-04-0811:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:1


Kolejka: 20 w dniach 2018-04-14/2018-04-15

33VICTORIA Skarszew - OLIMPIA Brzeziny2018-04-1416:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)4:1
34VICTORIA Laski - RASZKOWIANKA Raszków2018-04-1516:00Boisko w Laskach (Laski x)0:1
35PIAST Czekanów - STAL Pleszew2018-04-1511:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)0:1
36POGOŃ Trębaczów - ZEFKA Kobyla Góra2018-04-1511:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)2:4
37GKS Żerków - BARYCZ Janków Przygodzki2018-04-1512:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:1
38ASTRA Krotoszyn - ORZEŁ Mroczeń2018-04-1515:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)0:1
39KORONA-POGOŃ Stawiszyn - KS Opatówek2018-04-1511:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)0:2
40ZIELONI Kożminek - PIAST Kobylin2018-04-1516:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)0:3


Kolejka: 21 w dniach 2018-04-22

41ZIELONI Kożminek - VICTORIA Skarszew2018-04-2216:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)5:0
42PIAST Kobylin - KS Opatówek2018-04-2216:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)1:2
43ASTRA Krotoszyn - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-04-2215:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:0 V
44ORZEŁ Mroczeń - GKS Żerków2018-04-2216:00Boisko gminne (Mroczeń 146)7:1
45BARYCZ Janków Przygodzki - POGOŃ Trębaczów2018-04-2211:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)3:1
46ZEFKA Kobyla Góra - PIAST Czekanów2018-04-2216:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)0:1
47STAL Pleszew - VICTORIA Laski2018-04-2215:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)8:1
48RASZKOWIANKA Raszków - OLIMPIA Brzeziny2018-04-2211:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)5:0


Kolejka: 22 w dniach 2018-04-29

49VICTORIA Skarszew - RASZKOWIANKA Raszków2018-04-2911:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)4:1
50STAL Pleszew - OLIMPIA Brzeziny2018-04-2915:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)3:0
51VICTORIA Laski - ZEFKA Kobyla Góra2018-04-2916:00Boisko w Laskach (Laski x)1:5
52PIAST Czekanów - BARYCZ Janków Przygodzki2018-04-2911:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:1
53POGOŃ Trębaczów - ORZEŁ Mroczeń2018-04-2911:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)1:2
54GKS Żerków - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-04-2911:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:3
55ASTRA Krotoszyn - PIAST Kobylin2018-04-2915:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)0:2
56KS Opatówek - ZIELONI Kożminek2018-04-2916:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:0


Kolejka: 23 w dniach 2018-05-02/2018-05-03

57KS Opatówek - VICTORIA Skarszew2018-05-0316:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)3:0
58ZIELONI Kożminek - ASTRA Krotoszyn2018-05-0316:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)3:3
59PIAST Kobylin - GKS Żerków2018-05-0316:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)6:0
60KORONA-POGOŃ Stawiszyn - POGOŃ Trębaczów2018-05-0311:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)4:1
61ORZEŁ Mroczeń - PIAST Czekanów2018-05-0316:00Boisko gminne (Mroczeń 146)2:1
62BARYCZ Janków Przygodzki - VICTORIA Laski2018-05-0311:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)8:2
63ZEFKA Kobyla Góra - OLIMPIA Brzeziny2018-05-0316:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)0:2
64STAL Pleszew - RASZKOWIANKA Raszków2018-05-0217:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:1


Kolejka: 24 w dniach 2018-05-06

65VICTORIA Skarszew - STAL Pleszew2018-05-0611:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)0:3
66RASZKOWIANKA Raszków - ZEFKA Kobyla Góra2018-05-0611:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)6:0
67OLIMPIA Brzeziny - BARYCZ Janków Przygodzki2018-05-0611:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)4:2
68VICTORIA Laski - ORZEŁ Mroczeń2018-05-0616:00Boisko w Laskach (Laski x)0:3
69PIAST Czekanów - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-0611:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:3
70POGOŃ Trębaczów - PIAST Kobylin2018-05-0611:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)1:0
71GKS Żerków - ZIELONI Kożminek2018-05-0612:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:1
72ASTRA Krotoszyn - KS Opatówek2018-05-0615:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)2:1


Kolejka: 25 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

73ASTRA Krotoszyn - VICTORIA Skarszew2018-05-1216:30Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)3:1
74KS Opatówek - GKS Żerków2018-05-1316:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)4:0
75ZIELONI Kożminek - POGOŃ Trębaczów2018-05-1216:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)2:1
76PIAST Kobylin - PIAST Czekanów2018-05-1314:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)3:0
77KORONA-POGOŃ Stawiszyn - VICTORIA Laski2018-05-1311:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)3:2
78ORZEŁ Mroczeń - OLIMPIA Brzeziny2018-05-1316:00Boisko gminne (Mroczeń 146)3:0
79BARYCZ Janków Przygodzki - RASZKOWIANKA Raszków2018-05-1311:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:0
80ZEFKA Kobyla Góra - STAL Pleszew2018-05-1316:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)0:2


Kolejka: 26 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

81VICTORIA Skarszew - ZEFKA Kobyla Góra2018-05-2011:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)3:1
82STAL Pleszew - BARYCZ Janków Przygodzki2018-05-2015:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:2
83RASZKOWIANKA Raszków - ORZEŁ Mroczeń2018-05-2011:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)2:3
84OLIMPIA Brzeziny - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-1917:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:2
85VICTORIA Laski - PIAST Kobylin2018-05-1916:00Boisko w Laskach (Laski x)0:3
86PIAST Czekanów - ZIELONI Kożminek2018-05-2010:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:1
87POGOŃ Trębaczów - KS Opatówek2018-05-2011:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)0:3
88GKS Żerków - ASTRA Krotoszyn2018-05-2012:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:1


Kolejka: 27 w dniach 2018-05-26/2018-05-27

89GKS Żerków - VICTORIA Skarszew2018-05-2711:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)2:1
90ASTRA Krotoszyn - POGOŃ Trębaczów2018-05-2715:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)5:0
91KS Opatówek - PIAST Czekanów2018-05-2716:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)2:0
92ZIELONI Kożminek - VICTORIA Laski2018-05-2716:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)3:0 V
93PIAST Kobylin - OLIMPIA Brzeziny2018-05-2716:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)6:0
94KORONA-POGOŃ Stawiszyn - RASZKOWIANKA Raszków2018-05-2617:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:4
95ORZEŁ Mroczeń - STAL Pleszew2018-05-2716:00Boisko gminne (Mroczeń 146)0:1
96BARYCZ Janków Przygodzki - ZEFKA Kobyla Góra2018-05-2711:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)1:1


Kolejka: 28 w dniach 2018-06-02/2018-06-03

97VICTORIA Skarszew - BARYCZ Janków Przygodzki2018-06-0311:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)1:1
98ZEFKA Kobyla Góra - ORZEŁ Mroczeń2018-06-0316:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)0:1
99STAL Pleszew - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-06-0315:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:0
100RASZKOWIANKA Raszków - PIAST Kobylin2018-06-0311:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)0:1
101OLIMPIA Brzeziny - ZIELONI Kożminek2018-06-0311:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:1
102VICTORIA Laski - KS Opatówek2018-06-0217:00Boisko w Laskach (Laski x)1:0
103PIAST Czekanów - ASTRA Krotoszyn2018-06-0311:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)1:1
104POGOŃ Trębaczów - GKS Żerków2018-06-0311:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)5:3


Kolejka: 29 w dniach 2018-06-09/2018-06-10

105POGOŃ Trębaczów - VICTORIA Skarszew2018-06-1011:00Boisko w Trębaczowie (Trębaczów x)2:0
106GKS Żerków - PIAST Czekanów2018-06-1011:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)1:1
107ASTRA Krotoszyn - VICTORIA Laski2018-06-1015:00Stadion Miejski (Krotoszyn, Sportowa 1)7:0
108KS Opatówek - OLIMPIA Brzeziny2018-06-1016:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)3:2
109ZIELONI Kożminek - RASZKOWIANKA Raszków2018-06-0917:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)2:4
110PIAST Kobylin - STAL Pleszew2018-06-1014:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)2:2
111KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ZEFKA Kobyla Góra2018-06-1011:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:5
112BARYCZ Janków Przygodzki - ORZEŁ Mroczeń2018-06-1011:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:2


Kolejka: 30 w dniach 2018-06-17

113VICTORIA Skarszew - ORZEŁ Mroczeń2018-06-1711:00Boisko w Skarszewie (Skarszew x)2:2
114BARYCZ Janków Przygodzki - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-06-1711:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)1:0
115ZEFKA Kobyla Góra - PIAST Kobylin2018-06-1711:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)1:0
116STAL Pleszew - ZIELONI Kożminek2018-06-1711:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)3:0
117RASZKOWIANKA Raszków - KS Opatówek2018-06-1711:00Boisko w Raszkowie (Raszków, Jarocińska 19 b)5:3
118OLIMPIA Brzeziny - ASTRA Krotoszyn2018-06-1711:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)1:2
119VICTORIA Laski - GKS Żerków2018-06-1711:00Boisko w Laskach (Laski x)2:2
120PIAST Czekanów - POGOŃ Trębaczów2018-06-1711:00Boisko w Czekanowie (Czekanów, Strażacka 1)2:1