Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa A Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2018-03-25

1CZARNI Dobrzyca - PROSNA Kalisz2018-03-2511:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
2RKS Radliczyce - CKS Zbiersk2018-03-2511:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
3LZS Celcza - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
4GLADIATORZY Pieruszyce - ŻAKI Taczanów2018-03-2516:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
5GROM Golina - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Golinie (Golina x):
6WKS Witaszyce - OKS Ostrów Wlkp.2018-03-2516:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):
7SZCZYT Szczytniki - JASKINIOWIEC Rajsko2018-03-2511:00Boisko (Błaszki .):


Kolejka: 15 w dniach 2018-04-08

8SZCZYT Szczytniki - CZARNI Dobrzyca2018-04-0811:00Boisko (Błaszki .):
9JASKINIOWIEC Rajsko - WKS Witaszyce2018-04-0811:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
10OKS Ostrów Wlkp. - GROM Golina2018-04-0811:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
11Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - GLADIATORZY Pieruszyce____-__-____:__:
12ŻAKI Taczanów - LZS Celcza2018-04-0811:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
13Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - RKS Radliczyce____-__-____:__:
14CKS Zbiersk - PROSNA Kalisz2018-04-0814:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):


Kolejka: 16 w dniach 2018-04-15

15CZARNI Dobrzyca - CKS Zbiersk2018-04-1511:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
16PROSNA Kalisz - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
17RKS Radliczyce - ŻAKI Taczanów2018-04-1511:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
18LZS Celcza - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
19OKS Ostrów Wlkp. - GLADIATORZY Pieruszyce2018-04-1511:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
20JASKINIOWIEC Rajsko - GROM Golina2018-04-1511:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
21WKS Witaszyce - SZCZYT Szczytniki2018-04-1516:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):


Kolejka: 17 w dniach 2018-04-22

22WKS Witaszyce - CZARNI Dobrzyca2018-04-2216:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):
23SZCZYT Szczytniki - GROM Golina2018-04-2211:00Boisko (Błaszki .):
24JASKINIOWIEC Rajsko - GLADIATORZY Pieruszyce2018-04-2211:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
25OKS Ostrów Wlkp. - LZS Celcza2018-04-2211:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
26Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - RKS Radliczyce____-__-____:__:
27ŻAKI Taczanów - PROSNA Kalisz2018-04-2211:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
28Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - CKS Zbiersk____-__-____:__:


Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29

29CZARNI Dobrzyca - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
30CKS Zbiersk - ŻAKI Taczanów2018-04-2914:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
31Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - PROSNA Kalisz____-__-____:__:
32RKS Radliczyce - OKS Ostrów Wlkp.2018-04-2911:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
33LZS Celcza - JASKINIOWIEC Rajsko2018-04-2915:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
34GLADIATORZY Pieruszyce - SZCZYT Szczytniki2018-04-2916:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
35GROM Golina - WKS Witaszyce2018-04-2916:00Boisko w Golinie (Golina x):


Kolejka: 19 w dniach 2018-05-03

36GROM Golina - CZARNI Dobrzyca2018-05-0316:00Boisko w Golinie (Golina x):
37WKS Witaszyce - GLADIATORZY Pieruszyce2018-05-0316:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):
38SZCZYT Szczytniki - LZS Celcza2018-05-0311:00Boisko (Błaszki .):
39JASKINIOWIEC Rajsko - RKS Radliczyce2018-05-0311:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
40PROSNA Kalisz - OKS Ostrów Wlkp.2018-05-0311:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
41CKS Zbiersk - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
42ŻAKI Taczanów - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):


Kolejka: 20 w dniach 2018-05-06

43CZARNI Dobrzyca - ŻAKI Taczanów2018-05-0611:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
44Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__:
45OKS Ostrów Wlkp. - CKS Zbiersk2018-05-0611:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
46PROSNA Kalisz - JASKINIOWIEC Rajsko2018-05-0611:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
47RKS Radliczyce - SZCZYT Szczytniki2018-05-0611:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
48LZS Celcza - WKS Witaszyce2018-05-0615:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
49GLADIATORZY Pieruszyce - GROM Golina2018-05-0616:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):


Kolejka: 21 w dniach 2018-05-13

50GLADIATORZY Pieruszyce - CZARNI Dobrzyca2018-05-1316:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
51GROM Golina - LZS Celcza2018-05-1316:00Boisko w Golinie (Golina x):
52WKS Witaszyce - RKS Radliczyce2018-05-1316:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):
53SZCZYT Szczytniki - PROSNA Kalisz2018-05-1311:00Boisko (Błaszki .):
54JASKINIOWIEC Rajsko - CKS Zbiersk2018-05-1311:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
55OKS Ostrów Wlkp. - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
56Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ŻAKI Taczanów____-__-____:__:


Kolejka: 22 w dniach 2018-05-20

57CZARNI Dobrzyca - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
58ŻAKI Taczanów - OKS Ostrów Wlkp.2018-05-2011:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
59Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - JASKINIOWIEC Rajsko____-__-____:__:
60CKS Zbiersk - SZCZYT Szczytniki2018-05-2014:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
61PROSNA Kalisz - WKS Witaszyce2018-05-2011:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
62RKS Radliczyce - GROM Golina2018-05-2011:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
63LZS Celcza - GLADIATORZY Pieruszyce2018-05-2016:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):


Kolejka: 23 w dniach 2018-05-27

64LZS Celcza - CZARNI Dobrzyca2018-05-2715:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
65GLADIATORZY Pieruszyce - RKS Radliczyce2018-05-2716:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
66GROM Golina - PROSNA Kalisz2018-05-2716:00Boisko w Golinie (Golina x):
67WKS Witaszyce - CKS Zbiersk2018-05-2716:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):
68SZCZYT Szczytniki - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko (Błaszki .):
69JASKINIOWIEC Rajsko - ŻAKI Taczanów2018-05-2711:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
70OKS Ostrów Wlkp. - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):


Kolejka: 24 w dniach 2018-06-03

71CZARNI Dobrzyca - OKS Ostrów Wlkp.2018-06-0311:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
72Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - JASKINIOWIEC Rajsko____-__-____:__:
73ŻAKI Taczanów - SZCZYT Szczytniki2018-06-0311:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
74Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - WKS Witaszyce____-__-____:__:
75CKS Zbiersk - GROM Golina2018-06-0314:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
76PROSNA Kalisz - GLADIATORZY Pieruszyce2018-06-0311:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
77RKS Radliczyce - LZS Celcza2018-06-0311:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):


Kolejka: 25 w dniach 2018-06-10

78RKS Radliczyce - CZARNI Dobrzyca2018-06-1011:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
79LZS Celcza - PROSNA Kalisz2018-06-1015:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
80GLADIATORZY Pieruszyce - CKS Zbiersk2018-06-1016:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x):
81GROM Golina - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Golinie (Golina x):
82WKS Witaszyce - ŻAKI Taczanów2018-06-1016:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):
83SZCZYT Szczytniki - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko (Błaszki .):
84JASKINIOWIEC Rajsko - OKS Ostrów Wlkp.2018-06-1011:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):


Kolejka: 26 w dniach 2018-06-17

85JASKINIOWIEC Rajsko - CZARNI Dobrzyca2018-06-1716:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18):
86OKS Ostrów Wlkp. - SZCZYT Szczytniki2018-06-1716:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
87Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - WKS Witaszyce____-__-____:__:
88ŻAKI Taczanów - GROM Golina2018-06-1716:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
89Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - GLADIATORZY Pieruszyce____-__-____:__:
90CKS Zbiersk - LZS Celcza2018-06-1716:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
91PROSNA Kalisz - RKS Radliczyce2018-06-1716:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):