Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa A Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2018-03-25/2018-04-29

1CZARNI Dobrzyca - PROSNA Kalisz2018-04-2911:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)2:4
2RKS Radliczyce - CKS Zbiersk2018-03-2511:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)2:2
3LZS Cielcza - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
4GLADIATORZY Pieruszyce - ŻAKI Taczanów2018-03-2516:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)1:2
5GROM Golina - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Golinie (Golina x):
6WKS Witaszyce - OKS Ostrów Wlkp.2018-03-2516:00Boisko ze szt. naw. (Jarocin, Sportowa 6)6:4
7SZCZYT Szczytniki - JASKINIOWIEC Rajsko2018-03-2511:00Boisko (Błaszki .)2:2


Kolejka: 15 w dniach 2018-04-08

8SZCZYT Szczytniki - CZARNI Dobrzyca2018-04-0811:00Boisko (Błaszki .)1:0
9JASKINIOWIEC Rajsko - WKS Witaszyce2018-04-0811:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)2:3
10OKS Ostrów Wlkp. - GROM Golina2018-04-0811:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:0
11Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - GLADIATORZY Pieruszyce____-__-____:__:
12ŻAKI Taczanów - LZS Cielcza2018-04-0811:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)0:3
13Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - RKS Radliczyce____-__-____:__:
14CKS Zbiersk - PROSNA Kalisz2018-04-0814:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)3:0


Kolejka: 16 w dniach 2018-04-15

15CZARNI Dobrzyca - CKS Zbiersk2018-04-1511:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)0:5
16PROSNA Kalisz - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29):
17RKS Radliczyce - ŻAKI Taczanów2018-04-1516:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)2:0
18LZS Cielcza - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
19OKS Ostrów Wlkp. - GLADIATORZY Pieruszyce2018-04-1511:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:6
20JASKINIOWIEC Rajsko - GROM Golina2018-04-1513:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)0:4
21WKS Witaszyce - SZCZYT Szczytniki2018-04-1516:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )4:0


Kolejka: 17 w dniach 2018-04-22

22WKS Witaszyce - CZARNI Dobrzyca2018-04-2216:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )0:1
23SZCZYT Szczytniki - GROM Golina2018-04-2211:00Boisko (Błaszki .)2:1
24JASKINIOWIEC Rajsko - GLADIATORZY Pieruszyce2018-04-2211:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)3:1
25OKS Ostrów Wlkp. - LZS Cielcza2018-04-2211:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:4
26Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - RKS Radliczyce____-__-____:__:
27ŻAKI Taczanów - PROSNA Kalisz2018-04-2211:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:2
28Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - CKS Zbiersk____-__-____:__:


Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29

29CZARNI Dobrzyca - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
30CKS Zbiersk - ŻAKI Taczanów2018-04-2917:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)3:2
31Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - PROSNA Kalisz____-__-____:__:
32RKS Radliczyce - OKS Ostrów Wlkp.2018-04-2911:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)4:4
33LZS Cielcza - JASKINIOWIEC Rajsko2018-04-2915:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )7:1
34GLADIATORZY Pieruszyce - SZCZYT Szczytniki2018-04-2916:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)2:1
35GROM Golina - WKS Witaszyce2018-04-2916:00Boisko w Golinie (Golina x)1:2


Kolejka: 19 w dniach 2018-05-03

36GROM Golina - CZARNI Dobrzyca2018-05-0316:00Boisko w Golinie (Golina x)3:0
37WKS Witaszyce - GLADIATORZY Pieruszyce2018-05-0316:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )4:3
38SZCZYT Szczytniki - LZS Cielcza2018-05-0311:00Boisko (Błaszki .)0:3
39JASKINIOWIEC Rajsko - RKS Radliczyce2018-05-0311:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)3:3
40PROSNA Kalisz - OKS Ostrów Wlkp.2018-05-0311:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)6:1
41CKS Zbiersk - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
42ŻAKI Taczanów - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):


Kolejka: 20 w dniach 2018-05-06

43CZARNI Dobrzyca - ŻAKI Taczanów2018-05-0611:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)2:0
44Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__:
45OKS Ostrów Wlkp. - CKS Zbiersk2018-05-0611:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)4:0
46PROSNA Kalisz - JASKINIOWIEC Rajsko2018-05-0611:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)2:0
47RKS Radliczyce - SZCZYT Szczytniki2018-05-0611:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)3:0
48LZS Cielcza - WKS Witaszyce2018-05-0615:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )2:0
49GLADIATORZY Pieruszyce - GROM Golina2018-05-0616:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)2:3


Kolejka: 21 w dniach 2018-05-13

50GLADIATORZY Pieruszyce - CZARNI Dobrzyca2018-05-1316:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)3:4
51GROM Golina - LZS Cielcza2018-05-1316:00Boisko w Golinie (Golina x)0:1
52WKS Witaszyce - RKS Radliczyce2018-05-1316:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )5:1
53SZCZYT Szczytniki - PROSNA Kalisz2018-05-1311:00Boisko (Błaszki .)2:2
54JASKINIOWIEC Rajsko - CKS Zbiersk2018-05-1311:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:5
55OKS Ostrów Wlkp. - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):
56Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ŻAKI Taczanów____-__-____:__:


Kolejka: 22 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

57CZARNI Dobrzyca - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30):
58ŻAKI Taczanów - OKS Ostrów Wlkp.2018-05-2011:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)0:3
59Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - JASKINIOWIEC Rajsko____-__-____:__:
60CKS Zbiersk - SZCZYT Szczytniki2018-05-1918:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)7:2
61PROSNA Kalisz - WKS Witaszyce2018-05-2011:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)3:1
62RKS Radliczyce - GROM Golina2018-05-2017:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:4
63LZS Cielcza - GLADIATORZY Pieruszyce2018-05-1917:30Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )6:1


Kolejka: 23 w dniach 2018-05-27

64LZS Cielcza - CZARNI Dobrzyca2018-05-2711:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )3:0
65GLADIATORZY Pieruszyce - RKS Radliczyce2018-05-2716:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)5:2
66GROM Golina - PROSNA Kalisz2018-05-2716:00Boisko w Golinie (Golina x)1:3
67WKS Witaszyce - CKS Zbiersk2018-05-2716:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )6:0
68SZCZYT Szczytniki - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko (Błaszki .):
69JASKINIOWIEC Rajsko - ŻAKI Taczanów2018-05-2711:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)2:5
70OKS Ostrów Wlkp. - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):


Kolejka: 24 w dniach 2018-05-31/2018-06-03

71CZARNI Dobrzyca - OKS Ostrów Wlkp.2018-06-0311:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)3:1
72Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - JASKINIOWIEC Rajsko____-__-____:__:
73ŻAKI Taczanów - SZCZYT Szczytniki2018-06-0311:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:0
74Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - WKS Witaszyce____-__-____:__:
75CKS Zbiersk - GROM Golina2018-06-0314:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)2:0
76PROSNA Kalisz - GLADIATORZY Pieruszyce2018-05-3110:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)3:1
77RKS Radliczyce - LZS Cielcza2018-06-0311:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)0:3


Kolejka: 25 w dniach 2018-06-09/2018-06-10

78RKS Radliczyce - CZARNI Dobrzyca2018-06-1011:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)3:3
79LZS Cielcza - PROSNA Kalisz2018-06-0917:30Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )3:0
80GLADIATORZY Pieruszyce - CKS Zbiersk2018-06-1016:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)3:2
81GROM Golina - Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko w Golinie (Golina x):
82WKS Witaszyce - ŻAKI Taczanów2018-06-1016:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )0:4
83SZCZYT Szczytniki - Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn____-__-____:__Boisko (Błaszki .):
84JASKINIOWIEC Rajsko - OKS Ostrów Wlkp.2018-06-1013:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)6:0


Kolejka: 26 w dniach 2018-06-17

85JASKINIOWIEC Rajsko - CZARNI Dobrzyca2018-06-1716:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)2:0
86OKS Ostrów Wlkp. - SZCZYT Szczytniki2018-06-1716:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:4
87Pauza: KORONA-POGOŃ Stawiszyn - WKS Witaszyce____-__-____:__:
88ŻAKI Taczanów - GROM Golina2018-06-1716:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)3:1
89Pauza: BŁĘKITNI SPARTA Kotlin - GLADIATORZY Pieruszyce____-__-____:__:
90CKS Zbiersk - LZS Cielcza2018-06-1716:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)2:4
91PROSNA Kalisz - RKS Radliczyce2018-06-1716:00Boisko sportowe (Kalisz, Łódzka 29)8:3