Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa A Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2018-03-25/2018-05-31

1GKS Grębanin - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-05-3116:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)4:0
2GKS Rychtal - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-03-2516:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)5:1
3LKS Czarnylas - STRAŻAK Słupia2018-03-2514:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:2
4LZS Doruchów - SOKÓŁ Bralin2018-03-2516:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)2:1
5LZS Chynowa - PŁOMIEŃ Opatów2018-03-2515:00Boisko Chynowa (Chynowa x)3:1
6LZS Czajków. - PELIKAN Grabów2018-03-2516:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)2:1
7LKS Jankowy - LZS Siedlików2018-03-2511:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)2:0


Kolejka: 15 w dniach 2018-04-08

8LKS Jankowy - GKS Grębanin2018-04-0811:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)0:0
9LZS Czajków. - LZS Siedlików2018-04-0816:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)3:0
10PELIKAN Grabów - LZS Chynowa2018-04-0816:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:0
11PŁOMIEŃ Opatów - LZS Doruchów2018-04-0811:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)0:4
12SOKÓŁ Bralin - LKS Czarnylas2018-04-0816:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)0:3
13STRAŻAK Słupia - GKS Rychtal2018-04-0816:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)2:2
14WIELKOPOLANIN Siemianice - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-04-0816:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)6:0


Kolejka: 16 w dniach 2018-03-29/2018-04-15

15GKS Grębanin - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-04-1516:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)3:3
16SULIMIRCZYK Sulmierzyce - STRAŻAK Słupia2018-04-1511:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)1:6
17GKS Rychtal - SOKÓŁ Bralin2018-03-2917:30Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)1:0
18LKS Czarnylas - PŁOMIEŃ Opatów2018-04-1417:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:1
19LZS Doruchów - PELIKAN Grabów2018-04-1516:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)0:1
20LZS Chynowa - LZS Siedlików2018-04-1511:00Boisko Chynowa (Chynowa x)5:1
21LZS Czajków. - LKS Jankowy2018-04-1516:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)4:1


Kolejka: 17 w dniach 2018-04-22

22LZS Czajków. - GKS Grębanin2018-04-2216:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)2:4
23LKS Jankowy - LZS Chynowa2018-04-2211:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)4:0
24LZS Siedlików - LZS Doruchów2018-04-2216:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)0:3
25PELIKAN Grabów - LKS Czarnylas2018-04-2216:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)0:3
26PŁOMIEŃ Opatów - GKS Rychtal2018-04-2211:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)0:3
27SOKÓŁ Bralin - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-04-2216:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)3:1
28STRAŻAK Słupia - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-04-2216:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)0:4 V


Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29

29GKS Grębanin - STRAŻAK Słupia2018-04-2916:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)0:0
30WIELKOPOLANIN Siemianice - SOKÓŁ Bralin2018-04-2916:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)1:4
31SULIMIRCZYK Sulmierzyce - PŁOMIEŃ Opatów2018-04-2911:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)1:4
32GKS Rychtal - PELIKAN Grabów2018-04-2916:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)4:2
33LKS Czarnylas - LZS Siedlików2018-04-2914:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)6:0
34LZS Doruchów - LKS Jankowy2018-04-2916:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)3:0
35LZS Chynowa - LZS Czajków.2018-04-2911:00Boisko Chynowa (Chynowa x)1:6


Kolejka: 19 w dniach 2018-05-03/2018-05-31

36LZS Chynowa - GKS Grębanin2018-05-0311:00Boisko Chynowa (Chynowa x)3:5
37LZS Czajków. - LZS Doruchów2018-05-0316:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)0:2
38LKS Jankowy - LKS Czarnylas2018-05-0311:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)1:4
39LZS Siedlików - GKS Rychtal2018-05-0312:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)1:2
40PELIKAN Grabów - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-05-0316:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:1
41PŁOMIEŃ Opatów - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-05-3116:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)1:5
42SOKÓŁ Bralin - STRAŻAK Słupia2018-05-0316:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)4:2


Kolejka: 20 w dniach 2018-05-06/2018-05-30

43GKS Grębanin - SOKÓŁ Bralin2018-05-0611:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)4:0
44STRAŻAK Słupia - PŁOMIEŃ Opatów2018-05-0616:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)4:1
45WIELKOPOLANIN Siemianice - PELIKAN Grabów2018-05-0616:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)2:5
46SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LZS Siedlików2018-05-0611:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)5:0
47GKS Rychtal - LKS Jankowy2018-05-3017:30Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)4:1
48LKS Czarnylas - LZS Czajków.2018-05-0611:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)1:3
49LZS Doruchów - LZS Chynowa2018-05-0616:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)4:1


Kolejka: 21 w dniach 2018-05-13

50LZS Doruchów - GKS Grębanin2018-05-1316:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)1:1
51LZS Chynowa - LKS Czarnylas2018-05-1311:00Boisko Chynowa (Chynowa x)1:4
52LZS Czajków. - GKS Rychtal2018-05-1317:30Boisko w Czajkowie (Czajków x)1:1
53LKS Jankowy - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-05-1311:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)4:1
54LZS Siedlików - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-05-1316:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)4:5
55PELIKAN Grabów - STRAŻAK Słupia2018-05-1316:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)6:0
56PŁOMIEŃ Opatów - SOKÓŁ Bralin2018-05-1311:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)3:2


Kolejka: 22 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

57GKS Grębanin - PŁOMIEŃ Opatów2018-05-2016:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)7:0
58SOKÓŁ Bralin - PELIKAN Grabów2018-05-2016:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)0:1
59STRAŻAK Słupia - LZS Siedlików2018-05-2016:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)3:4
60WIELKOPOLANIN Siemianice - LKS Jankowy2018-05-2016:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)2:3
61SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LZS Czajków.2018-05-2011:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)0:2
62GKS Rychtal - LZS Chynowa2018-05-2016:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)1:0
63LKS Czarnylas - LZS Doruchów2018-05-1917:30Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:1


Kolejka: 23 w dniach 2018-05-27

64LKS Czarnylas - GKS Grębanin2018-05-2714:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)2:2
65LZS Doruchów - GKS Rychtal2018-05-2716:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)3:2
66LZS Chynowa - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-05-2711:00Boisko Chynowa (Chynowa x)5:0
67LZS Czajków. - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-05-2716:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)3:1
68LKS Jankowy - STRAŻAK Słupia2018-05-2711:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)0:3
69LZS Siedlików - SOKÓŁ Bralin2018-05-2716:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)0:3
70PELIKAN Grabów - PŁOMIEŃ Opatów2018-05-2716:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:1


Kolejka: 24 w dniach 2018-06-03

71GKS Grębanin - PELIKAN Grabów2018-06-0316:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x)2:1
72PŁOMIEŃ Opatów - LZS Siedlików2018-06-0311:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)5:2
73SOKÓŁ Bralin - LKS Jankowy2018-06-0316:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)0:1
74STRAŻAK Słupia - LZS Czajków.2018-06-0316:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)2:2
75WIELKOPOLANIN Siemianice - LZS Chynowa2018-06-0316:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)6:2
76SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LZS Doruchów2018-06-0311:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)1:2
77GKS Rychtal - LKS Czarnylas2018-06-0316:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)4:1


Kolejka: 25 w dniach 2018-06-10

78GKS Rychtal - GKS Grębanin2018-06-1016:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x)2:2
79LKS Czarnylas - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-06-1014:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A)3:2
80LZS Doruchów - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-06-1016:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)1:1
81LZS Chynowa - STRAŻAK Słupia2018-06-1011:00Boisko Chynowa (Chynowa x)2:2
82LZS Czajków. - SOKÓŁ Bralin2018-06-1016:00Boisko w Czajkowie (Czajków x)1:1
83LKS Jankowy - PŁOMIEŃ Opatów2018-06-1011:00Boisko w Jankowych (Jankowy x)1:1
84LZS Siedlików - PELIKAN Grabów2018-06-1016:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x)2:3


Kolejka: 26 w dniach 2018-06-17

85GKS Grębanin - LZS Siedlików2018-06-1716:00Boisko gminne (Mroczeń 146)3:0 V
86PELIKAN Grabów - LKS Jankowy2018-06-1716:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3)2:0
87PŁOMIEŃ Opatów - LZS Czajków.2018-06-1716:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x)2:4
88SOKÓŁ Bralin - LZS Chynowa2018-06-1716:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)5:0
89STRAŻAK Słupia - LZS Doruchów2018-06-1716:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)1:2
90WIELKOPOLANIN Siemianice - LKS Czarnylas2018-06-1716:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x)0:2
91SULIMIRCZYK Sulmierzyce - GKS Rychtal2018-06-1716:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x)0:2