Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa A Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2018-03-25

1GKS Grębanin - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-03-2516:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
2GKS Rychtal - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-03-2516:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x):
3LKS Czarnylas - STRAŻAK Słupia2018-03-2514:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
4LZS Doruchów - SOKÓŁ Bralin2018-03-2516:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
5LZS Chynowa - PŁOMIEŃ Opatów2018-03-2515:00Boisko Chynowa (Chynowa x):
6LZS Czajków. - PELIKAN Grabów2018-03-2516:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):
7LKS Jankowy - LZS Siedlików2018-03-2511:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):


Kolejka: 15 w dniach 2018-04-08

8LKS Jankowy - GKS Grębanin2018-04-0811:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):
9LZS Czajków. - LZS Siedlików2018-04-0816:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):
10PELIKAN Grabów - LZS Chynowa2018-04-0816:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):
11PŁOMIEŃ Opatów - LZS Doruchów2018-04-0811:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
12SOKÓŁ Bralin - LKS Czarnylas2018-04-0816:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
13STRAŻAK Słupia - GKS Rychtal2018-04-0816:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
14WIELKOPOLANIN Siemianice - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-04-0816:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x):


Kolejka: 16 w dniach 2018-04-15

15GKS Grębanin - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-04-1516:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
16SULIMIRCZYK Sulmierzyce - STRAŻAK Słupia2018-04-1511:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x):
17GKS Rychtal - SOKÓŁ Bralin2018-04-1516:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x):
18LKS Czarnylas - PŁOMIEŃ Opatów2018-04-1514:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
19LZS Doruchów - PELIKAN Grabów2018-04-1516:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
20LZS Chynowa - LZS Siedlików2018-04-1515:00Boisko Chynowa (Chynowa x):
21LZS Czajków. - LKS Jankowy2018-04-1516:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):


Kolejka: 17 w dniach 2018-04-22

22LZS Czajków. - GKS Grębanin2018-04-2216:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):
23LKS Jankowy - LZS Chynowa2018-04-2211:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):
24LZS Siedlików - LZS Doruchów2018-04-2216:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
25PELIKAN Grabów - LKS Czarnylas2018-04-2216:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):
26PŁOMIEŃ Opatów - GKS Rychtal2018-04-2211:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
27SOKÓŁ Bralin - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-04-2216:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
28STRAŻAK Słupia - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-04-2216:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):


Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29

29GKS Grębanin - STRAŻAK Słupia2018-04-2916:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
30WIELKOPOLANIN Siemianice - SOKÓŁ Bralin2018-04-2916:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x):
31SULIMIRCZYK Sulmierzyce - PŁOMIEŃ Opatów2018-04-2911:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x):
32GKS Rychtal - PELIKAN Grabów2018-04-2916:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x):
33LKS Czarnylas - LZS Siedlików2018-04-2914:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
34LZS Doruchów - LKS Jankowy2018-04-2916:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
35LZS Chynowa - LZS Czajków.2018-04-2915:00Boisko Chynowa (Chynowa x):


Kolejka: 19 w dniach 2018-05-03

36LZS Chynowa - GKS Grębanin2018-05-0315:00Boisko Chynowa (Chynowa x):
37LZS Czajków. - LZS Doruchów2018-05-0316:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):
38LKS Jankowy - LKS Czarnylas2018-05-0311:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):
39LZS Siedlików - GKS Rychtal2018-05-0316:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
40PELIKAN Grabów - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-05-0316:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):
41PŁOMIEŃ Opatów - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-05-0311:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
42SOKÓŁ Bralin - STRAŻAK Słupia2018-05-0316:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):


Kolejka: 20 w dniach 2018-05-06

43GKS Grębanin - SOKÓŁ Bralin2018-05-0616:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
44STRAŻAK Słupia - PŁOMIEŃ Opatów2018-05-0616:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
45WIELKOPOLANIN Siemianice - PELIKAN Grabów2018-05-0616:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x):
46SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LZS Siedlików2018-05-0611:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x):
47GKS Rychtal - LKS Jankowy2018-05-0616:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x):
48LKS Czarnylas - LZS Czajków.2018-05-0614:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
49LZS Doruchów - LZS Chynowa2018-05-0616:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):


Kolejka: 21 w dniach 2018-05-13

50LZS Doruchów - GKS Grębanin2018-05-1316:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
51LZS Chynowa - LKS Czarnylas2018-05-1315:00Boisko Chynowa (Chynowa x):
52LZS Czajków. - GKS Rychtal2018-05-1316:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):
53LKS Jankowy - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-05-1311:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):
54LZS Siedlików - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-05-1316:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
55PELIKAN Grabów - STRAŻAK Słupia2018-05-1316:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):
56PŁOMIEŃ Opatów - SOKÓŁ Bralin2018-05-1311:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):


Kolejka: 22 w dniach 2018-05-20

57GKS Grębanin - PŁOMIEŃ Opatów2018-05-2016:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
58SOKÓŁ Bralin - PELIKAN Grabów2018-05-2016:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
59STRAŻAK Słupia - LZS Siedlików2018-05-2016:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
60WIELKOPOLANIN Siemianice - LKS Jankowy2018-05-2016:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x):
61SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LZS Czajków.2018-05-2011:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x):
62GKS Rychtal - LZS Chynowa2018-05-2016:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x):
63LKS Czarnylas - LZS Doruchów2018-05-2014:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):


Kolejka: 23 w dniach 2018-05-27

64LKS Czarnylas - GKS Grębanin2018-05-2714:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
65LZS Doruchów - GKS Rychtal2018-05-2716:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
66LZS Chynowa - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-05-2715:00Boisko Chynowa (Chynowa x):
67LZS Czajków. - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-05-2716:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):
68LKS Jankowy - STRAŻAK Słupia2018-05-2711:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):
69LZS Siedlików - SOKÓŁ Bralin2018-05-2716:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):
70PELIKAN Grabów - PŁOMIEŃ Opatów2018-05-2716:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):


Kolejka: 24 w dniach 2018-06-03

71GKS Grębanin - PELIKAN Grabów2018-06-0316:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
72PŁOMIEŃ Opatów - LZS Siedlików2018-06-0311:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
73SOKÓŁ Bralin - LKS Jankowy2018-06-0316:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
74STRAŻAK Słupia - LZS Czajków.2018-06-0316:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
75WIELKOPOLANIN Siemianice - LZS Chynowa2018-06-0316:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x):
76SULIMIRCZYK Sulmierzyce - LZS Doruchów2018-06-0311:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x):
77GKS Rychtal - LKS Czarnylas2018-06-0316:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x):


Kolejka: 25 w dniach 2018-06-10

78GKS Rychtal - GKS Grębanin2018-06-1016:00Boisko w Rychtalu (Rychtal, Kępińska x):
79LKS Czarnylas - SULIMIRCZYK Sulmierzyce2018-06-1014:00Boisko sportowe (Czarnylas 43 A):
80LZS Doruchów - WIELKOPOLANIN Siemianice2018-06-1016:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5):
81LZS Chynowa - STRAŻAK Słupia2018-06-1015:00Boisko Chynowa (Chynowa x):
82LZS Czajków. - SOKÓŁ Bralin2018-06-1016:00Boisko w Czajkowie (Czajków x):
83LKS Jankowy - PŁOMIEŃ Opatów2018-06-1011:00Boisko w Jankowych (Jankowy x):
84LZS Siedlików - PELIKAN Grabów2018-06-1016:00Boisko w Siedlikowie (Siedlików x):


Kolejka: 26 w dniach 2018-06-17

85GKS Grębanin - LZS Siedlików2018-06-1716:00Boisko w Grębaninie (Grębanin x):
86PELIKAN Grabów - LKS Jankowy2018-06-1716:00Boisko w Grabowie (Grabów nad Prosną, Przemysłowa 3):
87PŁOMIEŃ Opatów - LZS Czajków.2018-06-1716:00Boisko w Opatowie (Opatów, Kępińska x):
88SOKÓŁ Bralin - LZS Chynowa2018-06-1716:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a):
89STRAŻAK Słupia - LZS Doruchów2018-06-1716:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x):
90WIELKOPOLANIN Siemianice - LKS Czarnylas2018-06-1716:00Boisko w Siemianicach (Siemianice, Poznańska x):
91SULIMIRCZYK Sulmierzyce - GKS Rychtal2018-06-1716:00Boisko w Sulmierzycach (Sulmierzyce, Błonie x):