Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa B Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2018-03-25

1LAS Kuczków - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa ):
2BŁĘKITNI Chruszczyny - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2018-03-2511:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)2:2
3LKS Gorzyce Małe - SOKÓŁ Chwaliszew2018-03-2511:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)4:2
4CKS Zduny - LKS II Gołuchów2018-03-2511:00Boisko w Zdunach (Zduny x)0:2
5BŁYSK Daniszyn - PROSNA Chocz-Kwileń2018-03-2514:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)0:2


Kolejka: 13 w dniach 2018-04-08

6CZARNI Wierzbno - LAS Kuczków2018-04-0811:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)5:1
7PROSNA Chocz-Kwileń - CKS Zduny2018-04-0814:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)5:1
8LKS II Gołuchów - LKS Gorzyce Małe2018-04-0812:00Boisko w Tursku (Tursko x)2:0
9SOKÓŁ Chwaliszew - BŁĘKITNI Chruszczyny2018-04-0811:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)1:2
10TARCHALANKA Tarchały Wielkie - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0):


Kolejka: 14 w dniach 2018-04-15

11LAS Kuczków - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2018-04-1511:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )4:3
12Pauza: UNIA Szymanowice - SOKÓŁ Chwaliszew____-__-____:__:
13BŁĘKITNI Chruszczyny - LKS II Gołuchów2018-04-1514:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)0:1
14LKS Gorzyce Małe - PROSNA Chocz-Kwileń2018-04-1511:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)3:2
15BŁYSK Daniszyn - CZARNI Wierzbno2018-04-1514:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)0:1


Kolejka: 15 w dniach 2018-04-22

16BŁYSK Daniszyn - LAS Kuczków2018-04-2214:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)1:2
17CZARNI Wierzbno - CKS Zduny2018-04-2211:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)2:2
18PROSNA Chocz-Kwileń - BŁĘKITNI Chruszczyny2018-04-2214:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)3:1
19LKS II Gołuchów - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Tursku (Tursko x):
20SOKÓŁ Chwaliszew - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2018-04-2211:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)3:2


Kolejka: 16 w dniach 2018-04-29

21LAS Kuczków - SOKÓŁ Chwaliszew2018-04-2911:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )0:0
22TARCHALANKA Tarchały Wielkie - LKS II Gołuchów2018-04-2916:00Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)1:6
23Pauza: UNIA Szymanowice - PROSNA Chocz-Kwileń____-__-____:__:
24LKS Gorzyce Małe - CZARNI Wierzbno2018-04-2911:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)3:4
25CKS Zduny - BŁYSK Daniszyn2018-04-2911:00Boisko w Zdunach (Zduny x)0:2


Kolejka: 17 w dniach 2018-05-03

26CKS Zduny - LAS Kuczków2018-05-0311:00Boisko w Zdunach (Zduny x)3:0
27BŁYSK Daniszyn - LKS Gorzyce Małe2018-05-0314:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)3:2
28CZARNI Wierzbno - BŁĘKITNI Chruszczyny2018-05-0311:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)3:2
29PROSNA Chocz-Kwileń - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2018-05-0314:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)3:1
30LKS II Gołuchów - SOKÓŁ Chwaliszew2018-05-0312:00Boisko w Tursku (Tursko x)3:0


Kolejka: 18 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

31LAS Kuczków - LKS II Gołuchów2018-05-0611:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )2:1
32SOKÓŁ Chwaliszew - PROSNA Chocz-Kwileń2018-05-0517:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)0:4
33Pauza: UNIA Szymanowice - CZARNI Wierzbno____-__-____:__:
34BŁĘKITNI Chruszczyny - BŁYSK Daniszyn2018-05-0611:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)2:2
35LKS Gorzyce Małe - CKS Zduny2018-05-0611:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)2:2


Kolejka: 19 w dniach 2018-05-12/2018-05-13

36LKS Gorzyce Małe - LAS Kuczków2018-05-1216:00Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x)1:4
37CKS Zduny - BŁĘKITNI Chruszczyny2018-05-1311:00Boisko w Zdunach (Zduny x)0:3
38BŁYSK Daniszyn - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Daniszynie (Daniszyn x):
39CZARNI Wierzbno - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2018-05-1218:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)0:1
40PROSNA Chocz-Kwileń - LKS II Gołuchów2018-05-1314:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)0:2


Kolejka: 20 w dniach 2018-05-19/2018-05-20

41LAS Kuczków - PROSNA Chocz-Kwileń2018-05-2011:00Boisko Sportowe (Kuczków, Osiedlowa )2:1
42SOKÓŁ Chwaliszew - CZARNI Wierzbno2018-05-1917:30Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)2:2
43TARCHALANKA Tarchały Wielkie - BŁYSK Daniszyn2018-05-2016:00Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)4:4
44Pauza: UNIA Szymanowice - CKS Zduny____-__-____:__:
45BŁĘKITNI Chruszczyny - LKS Gorzyce Małe2018-05-1918:30Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)3:2


Kolejka: 21 w dniach 2018-05-27

46BŁĘKITNI Chruszczyny - LAS Kuczków2018-05-2711:00Boisko w Chruszczynach (Chruszczyny x)5:1
47LKS Gorzyce Małe - Pauza: UNIA Szymanowice____-__-____:__Boisko w Gorzycach Małych (Gorzyce Małe x):
48CKS Zduny - TARCHALANKA Tarchały Wielkie2018-05-2711:00Boisko w Zdunach (Zduny x)6:3
49BŁYSK Daniszyn - SOKÓŁ Chwaliszew2018-05-2714:00Boisko w Daniszynie (Daniszyn x)2:2
50CZARNI Wierzbno - LKS II Gołuchów2018-05-2711:00Boisko w Wierzbnie (Wierzbno x)1:2


Kolejka: 22 w dniach 2018-06-03

51PROSNA Chocz-Kwileń - CZARNI Wierzbno2018-06-0311:00Boisko w Choczu (Chocz, Konopnickiej 6)6:1
52LKS II Gołuchów - BŁYSK Daniszyn2018-06-0311:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)3:0 V
53SOKÓŁ Chwaliszew - CKS Zduny2018-06-0311:00Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x)3:1
54TARCHALANKA Tarchały Wielkie - LKS Gorzyce Małe2018-06-0311:00Boisko w Tarchałach Wielkich (Tarchały Wielkie, Leśna 0)6:0
55Pauza: UNIA Szymanowice - BŁĘKITNI Chruszczyny____-__-____:__: