Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa B Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2018-03-25/2018-04-08

1LZS Godziesze - WICHER Mycielin2018-03-2515:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)5:1
2PANDA Pamięcin - SPARTA Russów2018-03-2513:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)1:1
3Pauza: Kalisz - PELIKAN Nowy Karolew____-__-____:__:
4KS Kamień - KS Kościelna Wieś2018-04-0811:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)0:2
5DRAGON Dzierzbin - LISKOWIAK Lisków2018-03-2514:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)3:0 V


Kolejka: 13 w dniach 2018-04-08

6DRAGON Dzierzbin - LZS Godziesze2018-04-0814:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)1:1
7LISKOWIAK Lisków - KORONA Chełmce2018-04-0811:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)0:3
8KS Kościelna Wieś - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29):
9PELIKAN Nowy Karolew - PANDA Pamięcin2018-04-0813:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:0
10SPARTA Russów - WICHER Mycielin2018-04-0811:00Boisko w Russowie (Russów x)4:2


Kolejka: 14 w dniach 2018-04-15

11LZS Godziesze - SPARTA Russów2018-04-1515:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)2:0
12WICHER Mycielin - PELIKAN Nowy Karolew2018-04-1511:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)4:3
13PANDA Pamięcin - KS Kościelna Wieś2018-04-1513:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)1:6
14KS Kamień - LISKOWIAK Lisków2018-04-1511:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)1:4
15KORONA Chełmce - DRAGON Dzierzbin2018-04-1511:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)1:3


Kolejka: 15 w dniach 2018-04-22

16LZS Godziesze - KORONA Chełmce2018-04-2215:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)2:2
17DRAGON Dzierzbin - KS Kamień2018-04-2214:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)2:2
18LISKOWIAK Lisków - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44):
19KS Kościelna Wieś - WICHER Mycielin2018-04-2211:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)3:2
20SPARTA Russów - PELIKAN Nowy Karolew2018-04-2211:00Boisko w Russowie (Russów x)1:0


Kolejka: 16 w dniach 2018-04-29

21PELIKAN Nowy Karolew - LZS Godziesze2018-04-2913:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)1:0
22SPARTA Russów - KS Kościelna Wieś2018-04-2911:00Boisko w Russowie (Russów x)1:2
23PANDA Pamięcin - LISKOWIAK Lisków2018-04-2913:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)1:6
24Pauza: Kalisz - DRAGON Dzierzbin____-__-____:__:
25KS Kamień - KORONA Chełmce2018-04-2911:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)3:5


Kolejka: 17 w dniach 2018-05-03

26KS Kamień - LZS Godziesze2018-05-0311:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)1:5
27KORONA Chełmce - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Opatówku (Opatówek x):
28DRAGON Dzierzbin - PANDA Pamięcin2018-05-0314:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)6:1
29LISKOWIAK Lisków - WICHER Mycielin2018-05-0311:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)1:3
30KS Kościelna Wieś - PELIKAN Nowy Karolew2018-05-0314:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)0:1


Kolejka: 18 w dniach 2018-04-29/2018-05-06

31LZS Godziesze - KS Kościelna Wieś2018-05-0615:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)2:0
32SPARTA Russów - LISKOWIAK Lisków2018-05-0611:00Boisko w Russowie (Russów x)0:3
33WICHER Mycielin - DRAGON Dzierzbin2018-04-2911:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)2:0
34PANDA Pamięcin - KORONA Chełmce2018-05-0613:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)1:5
35Pauza: Kalisz - KS Kamień____-__-____:__:


Kolejka: 19 w dniach 2018-05-13/2018-06-03

36Pauza: Kalisz - LZS Godziesze____-__-____:__:
37KS Kamień - PANDA Pamięcin2018-05-1311:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)1:4
38KORONA Chełmce - WICHER Mycielin2018-05-1311:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)4:3
39DRAGON Dzierzbin - SPARTA Russów2018-06-0316:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)1:4
40LISKOWIAK Lisków - PELIKAN Nowy Karolew2018-05-1311:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)0:3


Kolejka: 20 w dniach 2018-05-20

41KS Kościelna Wieś - LISKOWIAK Lisków2018-05-2014:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)3:0 V
42PELIKAN Nowy Karolew - DRAGON Dzierzbin2018-05-2013:30Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)7:1
43SPARTA Russów - KORONA Chełmce2018-05-2011:00Boisko w Russowie (Russów x)1:3
44WICHER Mycielin - KS Kamień2018-05-2011:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)3:0
45PANDA Pamięcin - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Rychnowie (Rychnów x):


Kolejka: 21 w dniach 2018-05-27

46PANDA Pamięcin - LZS Godziesze2018-05-2713:00Boisko w Rychnowie (Rychnów x)0:2
47Pauza: Kalisz - WICHER Mycielin____-__-____:__:
48KS Kamień - SPARTA Russów2018-05-2711:00Boisko w Kamieniu (Kamień x)7:1
49KORONA Chełmce - PELIKAN Nowy Karolew2018-05-2711:00Boisko w Opatówku (Opatówek x)1:3
50DRAGON Dzierzbin - KS Kościelna Wieś2018-05-2714:00Boisko w Dzierzbinie (Dzierzbin-Kolonia 31-32)3:3


Kolejka: 22 w dniach 2018-06-03

51LZS Godziesze - LISKOWIAK Lisków2018-06-0316:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)7:0
52KS Kościelna Wieś - KORONA Chełmce2018-06-0316:00Boisko "Prosny" (Kalisz, Łódzka 29)1:4
53PELIKAN Nowy Karolew - KS Kamień2018-06-0316:00Boisko w Nowym Karolewie (Nowy Karolew 18)7:3
54SPARTA Russów - Pauza: Kalisz____-__-____:__Boisko w Russowie (Russów x):
55WICHER Mycielin - PANDA Pamięcin2018-06-0316:00Boissko Korzeniew (Korzeniew 1)6:1