Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: Klasa B Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 2018-04-08

1HURAGAN Szczury - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-04-0811:00Boisko w Szczurach (Szczury x)1:3
2ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - WTÓRKOWIANKA Wtórek2018-04-0811:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)3:3
3LILIA Mikstat - SOKOŁY Droszew2018-04-0816:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x)0:2
4MASOVIA Kraszewice - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2018-04-0816:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)0:2
5ORZEŁ Wysocko Wielkie - OGNIWO Łąkociny2018-04-0817:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:4


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-15

6OGNIWO Łąkociny - HURAGAN Szczury2018-04-1511:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)6:1
7ORZEŁ Wysocko Wielkie - MASOVIA Kraszewice2018-04-1511:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)0:5
8OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - LILIA Mikstat2018-04-1516:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)0:0
9ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - SOKOŁY Droszew2018-04-1511:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)2:2
10WTÓRKOWIANKA Wtórek - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-04-1516:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:2


Kolejka: 12 w dniach 2018-04-22

11WTÓRKOWIANKA Wtórek - HURAGAN Szczury2018-04-2211:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:2
12ISKRA-PROSNA Sieroszewice - SOKOŁY Droszew2018-04-2211:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)0:3
13ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2018-04-2211:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)1:1
14LILIA Mikstat - ORZEŁ Wysocko Wielkie2018-04-2216:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x)2:3
15MASOVIA Kraszewice - OGNIWO Łąkociny2018-04-2211:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)0:4


Kolejka: 13 w dniach 2018-04-29

16HURAGAN Szczury - MASOVIA Kraszewice2018-04-2911:00Boisko w Szczurach (Szczury x)4:1
17OGNIWO Łąkociny - LILIA Mikstat2018-04-2917:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)8:0
18ORZEŁ Wysocko Wielkie - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2018-04-2915:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:1
19OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-04-2911:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)1:1
20SOKOŁY Droszew - WTÓRKOWIANKA Wtórek2018-04-2916:00Boisko w Droszewie (Droszew 9)2:1


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05/2018-05-31

21HURAGAN Szczury - SOKOŁY Droszew2018-05-3116:00Boisko w Szczurach (Szczury x):
22WTÓRKOWIANKA Wtórek - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2018-05-0616:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)2:3
23ISKRA-PROSNA Sieroszewice - ORZEŁ Wysocko Wielkie2018-05-0516:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)3:1
24ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - OGNIWO Łąkociny2018-05-0611:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)1:3
25LILIA Mikstat - MASOVIA Kraszewice2018-05-0616:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x)1:2


Kolejka: 15 w dniach 2018-05-13

26LILIA Mikstat - HURAGAN Szczury2018-05-1316:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x)3:2
27MASOVIA Kraszewice - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2018-05-1311:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x)7:0
28OGNIWO Łąkociny - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-05-1311:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)2:1
29ORZEŁ Wysocko Wielkie - WTÓRKOWIANKA Wtórek2018-05-1317:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)2:3
30OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - SOKOŁY Droszew2018-05-1316:00Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim (Ostrów Wielkopolski, Marszałka Józefa Piłsudskiego 64)3:2


Kolejka: 16 w dniach 2018-05-20

31HURAGAN Szczury - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2018-05-2011:00Boisko w Szczurach (Szczury x)3:3
32SOKOŁY Droszew - ORZEŁ Wysocko Wielkie2018-05-2016:00Boisko w Droszewie (Droszew 9)5:1
33WTÓRKOWIANKA Wtórek - OGNIWO Łąkociny2018-05-2016:00Boisko we Wtórku (Wtórek x)0:9
34ISKRA-PROSNA Sieroszewice - MASOVIA Kraszewice2018-05-2011:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)0:2
35ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - LILIA Mikstat2018-05-2011:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)2:0


Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26/2018-05-29

36ZĘBCÓW Ostrów Wlkp. - HURAGAN Szczury2018-05-2711:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112):
37LILIA Mikstat - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-05-2716:00Boisko w Mikstacie (Mikstat x):
38MASOVIA Kraszewice - WTÓRKOWIANKA Wtórek2018-05-2717:00Boisko w Kraszewicach (Kraszewice x):
39OGNIWO Łąkociny - SOKOŁY Droszew2018-05-2617:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x):
40ORZEŁ Wysocko Wielkie - OSTROVIA II Ostrów Wlkp.2018-05-2920:00Boisko ze szt.naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171):


Kolejka: 18 w dniach 2018-06-03

41HURAGAN Szczury - ORZEŁ Wysocko Wielkie2018-06-0311:00Boisko w Szczurach (Szczury x):
42OSTROVIA II Ostrów Wlkp. - OGNIWO Łąkociny2018-06-0311:00Stadion Miejski w Ostrowie Wielkopolskim (Ostrów Wielkopolski, Marszałka Józefa Piłsudskiego 64):
43SOKOŁY Droszew - MASOVIA Kraszewice2018-06-0311:00Boisko w Droszewie (Droszew 9):
44WTÓRKOWIANKA Wtórek - LILIA Mikstat2018-06-0316:00Boisko we Wtórku (Wtórek x):
45ISKRA-PROSNA Sieroszewice - ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.2018-06-0311:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x):