Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 2018-04-07/2018-04-08

1Pauza: PIAST Kobylin - WKS Witaszyce2018-04-0711:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)3:1
2WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - GKS Żerków2018-04-0813:00Boisko Majkowskie Wembley (Kalisz, Juliana Tuwima 2)11:0
3SPARTA Russów - LZS Cielcza2018-04-0713:00Boisko w Russowie (Russów x)1:1
4ŻAKI Taczanów - KS Opatówek2018-04-0711:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)3:3
5BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - CKS Zbiersk2018-04-0714:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)3:0


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-14

6CKS Zbiersk - Pauza: PIAST Kobylin2018-04-1415:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)5:0
7BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - ŻAKI Taczanów2018-04-1414:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)1:0
8KS Opatówek - SPARTA Russów2018-04-1414:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)3:0 V
9LZS Cielcza - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-04-1413:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )3:3
10GKS Żerków - WKS Witaszyce2018-04-1413:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)3:2


Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

11Pauza: PIAST Kobylin - GKS Żerków2018-04-2111:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)4:1
12WKS Witaszyce - LZS Cielcza2018-04-2211:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )4:2
13KS Opatówek - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-04-2113:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)1:5
14SPARTA Russów - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-04-2113:00Boisko w Russowie (Russów x)2:2
15ŻAKI Taczanów - CKS Zbiersk2018-04-2116:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:2


Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28/2018-05-10

16ŻAKI Taczanów - Pauza: PIAST Kobylin____-__-____:__Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)3:0 V
17CKS Zbiersk - SPARTA Russów2018-05-1017:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)10:1
18BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-04-2814:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)0:9
19KS Opatówek - WKS Witaszyce2018-04-2814:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)1:2
20LZS Cielcza - GKS Żerków2018-04-2815:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )0:4 V


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05/2018-05-06

21Pauza: PIAST Kobylin - LZS Cielcza____-__-____:__Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)0:3 V
22GKS Żerków - KS Opatówek2018-05-0513:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)3:1
23WKS Witaszyce - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-05-0516:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )2:0
24WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - CKS Zbiersk2018-05-0613:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)15:1
25SPARTA Russów - ŻAKI Taczanów2018-05-0515:00Boisko w Russowie (Russów x)1:7


Kolejka: 15 w dniach 2018-05-12

26SPARTA Russów - Pauza: PIAST Kobylin____-__-____:__Boisko w Russowie (Russów x)3:0 V
27ŻAKI Taczanów - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-05-1216:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)1:6
28CKS Zbiersk - WKS Witaszyce2018-05-1213:00Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A)1:6
29BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - GKS Żerków2018-05-1214:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)2:6
30KS Opatówek - LZS Cielcza2018-05-1213:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)3:2


Kolejka: 16 w dniach 2018-05-19/2018-05-22

31Pauza: PIAST Kobylin - KS Opatówek____-__-____:__Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)0:3 V
32LZS Cielcza - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-05-1911:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa )7:1
33GKS Żerków - CKS Zbiersk2018-05-1913:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)9:0
34WKS Witaszyce - ŻAKI Taczanów2018-05-1916:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )2:0
35WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - SPARTA Russów2018-05-2219:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)9:0


Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26

36WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - Pauza: PIAST Kobylin____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)3:0 V
37SPARTA Russów - WKS Witaszyce2018-05-2613:00Boisko w Russowie (Russów x):
38ŻAKI Taczanów - GKS Żerków2018-05-2616:00Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x):
39CKS Zbiersk - LZS Cielcza2018-05-2612:30Boisko w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia 58 A):
40BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - KS Opatówek2018-05-2614:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x):


Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02

41Pauza: PIAST Kobylin - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin____-__-____:__Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)0:3 V
42KS Opatówek - CKS Zbiersk2018-06-0213:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69):
43LZS Cielcza - ŻAKI Taczanów2018-06-0215:00Boisko w Cielczy (Cielcza, Sportowa ):
44GKS Żerków - SPARTA Russów2018-06-0213:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x):
45WKS Witaszyce - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-06-0216:00Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa ):