Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy

RUNDA II

Kolejka: 11 w dniach 2018-04-07

1OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów2018-04-0716:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:0
2CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - CALISIA 14 Kalisz2018-04-0713:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)9:0
3POGOŃ Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów2018-04-0710:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)0:6


Kolejka: 12 w dniach 2018-04-14/2018-04-16

4POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-04-1410:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)0:4
5LKS Gołuchów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-04-1411:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)0:1
6CALISIA 14 Kalisz - VICTORIA Ostrzeszów2018-04-1616:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)5:1


Kolejka: 13 w dniach 2018-04-21

7OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - CALISIA 14 Kalisz2018-04-2117:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:0
8VICTORIA Ostrzeszów - LKS Gołuchów2018-04-2111:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)0:4
9CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2018-04-2113:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)7:0 V


Kolejka: 14 w dniach 2018-04-28/2018-05-09

10CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-05-0917:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)5:1
11POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Ostrzeszów2018-04-2810:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:4
12LKS Gołuchów - CALISIA 14 Kalisz2018-04-2811:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)3:1


Kolejka: 15 w dniach 2018-05-05

13OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów2018-05-0515:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:3
14CALISIA 14 Kalisz - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2018-05-0511:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)7:1
15VICTORIA Ostrzeszów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-05-0511:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)0:4


Kolejka: 16 w dniach 2018-05-12

16VICTORIA Ostrzeszów - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-05-1211:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)0:2
17CALISIA 14 Kalisz - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-05-1215:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)2:4
18POGOŃ Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów2018-05-1210:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:4


Kolejka: 17 w dniach 2018-05-19

19OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2018-05-1916:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:0 V
20CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - LKS Gołuchów2018-05-1913:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:3
21VICTORIA Ostrzeszów - CALISIA 14 Kalisz2018-05-1911:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)3:2


Kolejka: 18 w dniach 2018-05-26

22CALISIA 14 Kalisz - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-05-2611:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)4:1
23LKS Gołuchów - VICTORIA Ostrzeszów2018-05-2611:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)5:1
24POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-05-2610:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:9


Kolejka: 19 w dniach 2018-06-02

25OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-06-0215:00Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)3:3
26VICTORIA Ostrzeszów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce2018-06-0211:00Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5)2:0
27CALISIA 14 Kalisz - LKS Gołuchów2018-06-0211:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)1:4


Kolejka: 20 w dniach 2018-06-06/2018-06-09

28LKS Gołuchów - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-06-0911:00Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x)3:0
29POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CALISIA 14 Kalisz2018-06-0617:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:0
30CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów2018-06-0913:30Boisko ze szt. naw. (Ostrów Wielkopolski, Krotoszyńska 171)1:1