Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 2018-04-07/2018-04-08

1SZCZYT Szczytniki - GLADIATORZY.Pieruszyce2018-04-0712:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)8:1
2ODOLANOVIA Odolanów - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2018-04-0814:00Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)3:1
3ORŁY Komorów - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-04-0712:00Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1)1:3
4Pauza: CZARNI Dobrzyca - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-04-0711:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)5:2
5LZS Godziesze - GOS Koźmin Wlkp.2018-04-0713:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)3:4


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-13/2018-04-14

6LZS Godziesze - GLADIATORZY.Pieruszyce2018-04-1414:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)10:0
7GOS Koźmin Wlkp. - Pauza: CZARNI Dobrzyca2018-04-1317:00Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)8:1
8WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - ORŁY Komorów2018-04-1409:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:5
9KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ODOLANOVIA Odolanów2018-04-1416:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:1
10FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - SZCZYT Szczytniki2018-04-1318:00Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x)5:1


Kolejka: 12 w dniach 2018-04-21/2018-04-22

11GLADIATORZY.Pieruszyce - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2018-04-2115:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)2:6
12SZCZYT Szczytniki - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-04-2112:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)2:6
13ODOLANOVIA Odolanów - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-04-2211:00Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)3:0
14ORŁY Komorów - GOS Koźmin Wlkp.2018-04-2112:00Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1)1:3
15Pauza: CZARNI Dobrzyca - LZS Godziesze2018-04-2113:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)0:2


Kolejka: 13 w dniach 2018-04-28

16Pauza: CZARNI Dobrzyca - GLADIATORZY.Pieruszyce____-__-____:__Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)0:3 V
17LZS Godziesze - ORŁY Komorów2018-04-2813:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)7:1
18ODOLANOVIA Odolanów - GOS Koźmin Wlkp.2018-04-2812:00Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)2:1
19WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - SZCZYT Szczytniki2018-04-2813:30Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)2:1
20KORONA-POGOŃ Stawiszyn - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2018-04-2815:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)4:3


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-05

21GLADIATORZY.Pieruszyce - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-0516:00Boisko w Pieruszycac (Pieruszyce x)1:4
22FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-05-0511:00Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x)7:2
23SZCZYT Szczytniki - GOS Koźmin Wlkp.2018-05-0512:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)0:6
24ODOLANOVIA Odolanów - LZS Godziesze2018-05-0513:00Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)2:2
25ORŁY Komorów - Pauza: CZARNI Dobrzyca____-__-____:__Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1)3:0 V


Kolejka: 15 w dniach 2018-05-09/2018-05-22

26ORŁY Komorów - GLADIATORZY.Pieruszyce2018-05-1212:00Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1)4:0
27ODOLANOVIA Odolanów - Pauza: CZARNI Dobrzyca____-__-____:__Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)3:0 V
28LZS Godziesze - SZCZYT Szczytniki2018-05-0918:30Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)2:3
29GOS Koźmin Wlkp. - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.2018-05-2218:00Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)7:2
30WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-1211:15Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)1:5


Kolejka: 16 w dniach 2018-05-09/2018-05-20

31WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - GLADIATORZY.Pieruszyce2018-05-1911:15Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)6:4
32KORONA-POGOŃ Stawiszyn - GOS Koźmin Wlkp.2018-05-0917:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)1:3
33FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - LZS Godziesze2018-05-2013:30Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x)4:1
34SZCZYT Szczytniki - Pauza: CZARNI Dobrzyca____-__-____:__Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)3:0 V
35ODOLANOVIA Odolanów - ORŁY Komorów2018-05-1912:00Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)1:1


Kolejka: 17 w dniach 2018-05-26/2018-05-30

36ODOLANOVIA Odolanów - GLADIATORZY.Pieruszyce2018-05-3017:30Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)3:1
37ORŁY Komorów - SZCZYT Szczytniki2018-05-2612:00Mikstat (Mikstat, Brzozowa 1)2:1
38Pauza: CZARNI Dobrzyca - FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp.____-__-____:__Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)0:3 V
39LZS Godziesze - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-2614:00Boisko w Godzieszach (Godziesze Wielkie x)4:0
40GOS Koźmin Wlkp. - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2018-05-2610:00Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)7:2


Kolejka: 18 w dniach 2018-06-02/2018-06-09

41GOS Koźmin Wlkp. - GLADIATORZY.Pieruszyce2018-06-0210:00Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)8:2
42WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LZS Godziesze2018-06-0213:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)4:6
43KORONA-POGOŃ Stawiszyn - Pauza: CZARNI Dobrzyca____-__-____:__Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)3:0 V
44FOOTBALL ACAD. Ostrów Wlkp. - ORŁY Komorów2018-06-0311:00Boisko, ul. Staroprzygodzka (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka x)2:2
45SZCZYT Szczytniki - ODOLANOVIA Odolanów2018-06-0912:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)1:1