Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-14

1LZS Mikorzyn - SOKÓŁ Bralin2018-04-1411:00Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x)1:2
2CKS Zduny - BARYCZ Janków Przygodzki2018-04-1411:00Boisko w Zdunach (Zduny x)14:2
3STRAŻAK Słupia - ODOLANOVIA Odolanów2018-04-1411:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)0:2
4ISKRA-PROSNA Sieroszewice - OLIMPIA Brzeziny2018-04-1411:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)2:2


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-21

5ISKRA-PROSNA Sieroszewice - LZS Mikorzyn2018-04-2111:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)18:0
6OLIMPIA Brzeziny - STRAŻAK Słupia2018-04-2111:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)11:0
7ODOLANOVIA Odolanów - CKS Zduny2018-04-2111:00Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)7:3
8BARYCZ Janków Przygodzki - SOKÓŁ Bralin2018-04-2111:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:10


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-28

9LZS Mikorzyn - BARYCZ Janków Przygodzki2018-04-2811:00Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x)5:0
10SOKÓŁ Bralin - ODOLANOVIA Odolanów2018-04-2811:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)7:3
11CKS Zduny - OLIMPIA Brzeziny2018-04-2811:00Boisko w Zdunach (Zduny x)4:6
12STRAŻAK Słupia - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-04-2813:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)0:9


Kolejka: 11 w dniach 2018-05-05

13STRAŻAK Słupia - LZS Mikorzyn2018-05-0511:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)6:0
14ISKRA-PROSNA Sieroszewice - CKS Zduny2018-05-0511:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)10:1
15OLIMPIA Brzeziny - SOKÓŁ Bralin2018-05-0511:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)7:1
16ODOLANOVIA Odolanów - BARYCZ Janków Przygodzki2018-05-0511:00Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)15:0


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-12

17LZS Mikorzyn - ODOLANOVIA Odolanów2018-05-1211:00Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x)1:4
18BARYCZ Janków Przygodzki - OLIMPIA Brzeziny2018-05-1211:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:15
19SOKÓŁ Bralin - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-05-1211:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)1:1
20CKS Zduny - STRAŻAK Słupia2018-05-1211:00Boisko w Zdunach (Zduny x)6:3


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-19

21CKS Zduny - LZS Mikorzyn2018-05-1911:00Boisko w Zdunach (Zduny x)8:0
22STRAŻAK Słupia - SOKÓŁ Bralin2018-05-1911:00Boisko w Słupi (Słupia pod Kępnem x)1:6
23ISKRA-PROSNA Sieroszewice - BARYCZ Janków Przygodzki2018-05-1911:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)26:0
24OLIMPIA Brzeziny - ODOLANOVIA Odolanów2018-05-1911:00Boisko w Brzezinach (Brzeziny, Gimnazjalna 1)23:1


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-26/2018-06-09

25LZS Mikorzyn - OLIMPIA Brzeziny2018-05-2611:00Boisko w Mikorzynie (Mikorzyn x)0:9
26ODOLANOVIA Odolanów - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-05-2818:30Boisko sportowe (Odolanów, Fr. Sójki x)4:13
27BARYCZ Janków Przygodzki - STRAŻAK Słupia2018-05-2611:00Boisko sportowe (Janków Przygodzki 4)0:11
28SOKÓŁ Bralin - CKS Zduny2018-06-0911:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)1:2