Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-14

1GKS Jaraczewo - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-04-1412:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)1:3
2PIAST Kobylin - LISKOWIAK Lisków2018-04-1411:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)5:1
3KS Opatówek - JAROTA Jarocin2018-04-1410:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)1:3
4CZARNI Dobrzyca - SZCZYT Szczytniki2018-04-1411:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-18/2018-04-21

5CZARNI Dobrzyca - GKS Jaraczewo2018-04-1817:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)2:0
6SZCZYT Szczytniki - KS Opatówek2018-04-2018:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)1:4
7JAROTA Jarocin - PIAST Kobylin2018-04-2113:30Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:5
8LISKOWIAK Lisków - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-04-2111:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)1:4


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-24/2018-04-28

9GKS Jaraczewo - LISKOWIAK Lisków2018-04-2815:30Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)0:5
10BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - JAROTA Jarocin2018-04-2418:00Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)0:2
11PIAST Kobylin - SZCZYT Szczytniki2018-04-2811:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)13:1
12KS Opatówek - CZARNI Dobrzyca2018-04-2810:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)0:8


Kolejka: 11 w dniach 2018-05-05

13KS Opatówek - GKS Jaraczewo2018-05-0511:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)0:6
14CZARNI Dobrzyca - PIAST Kobylin2018-05-0511:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)2:4
15SZCZYT Szczytniki - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-05-0510:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)0:6
16JAROTA Jarocin - LISKOWIAK Lisków2018-05-0509:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0 V


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-10/2018-05-12

17GKS Jaraczewo - JAROTA Jarocin2018-05-1017:00Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)1:5
18LISKOWIAK Lisków - SZCZYT Szczytniki2018-05-1118:30Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)1:2
19BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - CZARNI Dobrzyca2018-05-1212:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)4:1
20PIAST Kobylin - KS Opatówek2018-05-1211:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)7:1


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-19

21PIAST Kobylin - GKS Jaraczewo2018-05-1911:00Boisko (Kobylin, Strzelecka 10)12:1
22KS Opatówek - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-05-1911:00Boisko sportowe (Opatówek, Ogrodowa 69)0:3
23CZARNI Dobrzyca - LISKOWIAK Lisków2018-05-1911:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)5:0
24SZCZYT Szczytniki - JAROTA Jarocin2018-05-1910:00Boisko w Szczytnikach (Szczytniki x)1:7


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-25/2018-06-04

25GKS Jaraczewo - SZCZYT Szczytniki2018-05-2518:30Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)3:1
26JAROTA Jarocin - CZARNI Dobrzyca2018-05-2614:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:1
27LISKOWIAK Lisków - KS Opatówek2018-05-2611:00Boisko w Liskowie (Lisków, Ogrodowa 44)8:1
28BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - PIAST Kobylin2018-06-0418:30Boisko w Magnuszewicach (Magnuszewice x)1:2