Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-06/2018-04-18

1GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.2018-04-0619:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)3:11
2ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów2018-04-1817:00Orlik Kraszewice (Kraszewice x):
3ASTRA I Krotoszyn - MARCINKI I Kępno2018-04-0616:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)5:14
4CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - AKADEMIA TAL. Krotoszyn I2018-04-0617:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x)1:13


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-13

5CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie2018-04-1317:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x)0:10
6AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - ASTRA I Krotoszyn2018-04-1317:00orlik (Krotoszyn, Olimpijska .)3:4
7MARCINKI I Kępno - ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska2018-04-1317:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)14:2
8AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.2018-04-1316:00Boisko "orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa x)3:5


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-20/2018-04-23

9GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów2018-04-2317:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)8:1
10OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. - MARCINKI I Kępno2018-04-2017:00Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności )4:3
11ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - AKADEMIA TAL. Krotoszyn I2018-04-2017:00Orlik Kraszewice (Kraszewice x)0:5
12ASTRA I Krotoszyn - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-04-2017:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)9:5


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-25/2018-04-27

13ASTRA I Krotoszyn - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie2018-04-2516:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)4:4
14CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska2018-04-2717:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x)3:6
15AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.2018-04-2717:00orlik (Krotoszyn, Olimpijska .)7:0
16MARCINKI I Kępno - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów2018-04-2717:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)12:3


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07/2018-05-29

17GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - MARCINKI I Kępno2018-05-0717:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)3:9
18AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - AKADEMIA TAL. Krotoszyn I2018-05-1617:00Boisko "orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa x)4:6
19OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-05-1117:00Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności )12:2
20ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - ASTRA I Krotoszyn2018-05-2917:00Orlik Kraszewice (Kraszewice x):


Kolejka: 13 w dniach 2018-03-30/2018-05-18

21ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska - GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie2018-05-1417:00Orlik Kraszewice (Kraszewice x)7:2
22ASTRA I Krotoszyn - OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp.2018-03-3017:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)2:8
23CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów2018-05-1817:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Partyzancka x)1:8
24AKADEMIA TAL. Krotoszyn I - MARCINKI I Kępno2018-05-1816:00orlik (Krotoszyn, Olimpijska .)7:1


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-25

25GORZYCZANKA I Gorzyce Wielkie - AKADEMIA TAL. Krotoszyn I2018-05-2517:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31):
26MARCINKI I Kępno - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.2018-05-2517:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5):
27AKADEMIA PIŁK. Ostrzeszów - ASTRA I Krotoszyn2018-05-2517:00Boisko "orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa x):
28OSTROVIA I 1909 Ostrów Wlkp. - ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grabowska2018-05-2517:00Orlik (Ostrów Wielkopolski, Solidarności ):