Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-09

1ANTONIO II Jarocin - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2018-04-0917:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)9:1
2WKS Witaszyce - Pauza: GKS Jaraczewo____-__-____:__Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )3:0 V
3GROM Golina - LZS Cielcza2018-04-0917:00Boisko w Golinie (Golina x)3:0
4GKS Żerków II - GKS Żerków I2018-04-0917:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)0:10


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-16

5GKS Żerków II - ANTONIO II Jarocin2018-04-1617:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)1:11
6GKS Żerków I - GROM Golina2018-04-1616:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)2:4
7LZS Cielcza - WKS Witaszyce2018-04-1617:00Orlik (Cielcza x)6:3
8Pauza: GKS Jaraczewo - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin____-__-____:__Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)0:3 V


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

9ANTONIO II Jarocin - Pauza: GKS Jaraczewo____-__-____:__Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)3:0 V
10AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - LZS Cielcza2018-04-2316:30Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)18:4
11WKS Witaszyce - GKS Żerków I2018-04-2316:30Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )2:9
12GROM Golina - GKS Żerków II2018-04-2317:00Boisko w Golinie (Golina x)8:0


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13GROM Golina - ANTONIO II Jarocin2018-04-3017:00Boisko w Golinie (Golina x)8:4
14GKS Żerków II - WKS Witaszyce2018-04-3017:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)4:2
15GKS Żerków I - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2018-04-3016:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)6:2
16LZS Cielcza - Pauza: GKS Jaraczewo____-__-____:__Orlik (Cielcza x)3:0 V


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

17ANTONIO II Jarocin - LZS Cielcza2018-05-0717:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)8:3
18Pauza: GKS Jaraczewo - GKS Żerków I____-__-____:__Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)0:3 V
19AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - GKS Żerków II2018-05-0716:30Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)17:1
20WKS Witaszyce - GROM Golina2018-05-0716:30Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )2:7


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21WKS Witaszyce - ANTONIO II Jarocin2018-05-1416:30Stadion w Witaszycach (Witaszyce, Kolejowa )2:11
22GROM Golina - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin2018-05-1417:00Boisko w Golinie (Golina x)2:2
23GKS Żerków II - Pauza: GKS Jaraczewo____-__-____:__Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)3:0 V
24GKS Żerków I - LZS Cielcza2018-05-1417:00Boisko w Żerkowie (Żerków, Adama Mickiewicza x)8:1


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

25ANTONIO II Jarocin - GKS Żerków I2018-05-2117:00Boisko w Jarocinie "Tumidaj" (Jarocin, Kazimierza Wielkiego x)4:0
26LZS Cielcza - GKS Żerków II2018-05-2117:00Orlik (Cielcza x)12:0
27Pauza: GKS Jaraczewo - GROM Golina____-__-____:__Boisko w Jaraczewie (Jaraczewo, Kolejowa 7)0:3 V
28AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin - WKS Witaszyce2018-05-2116:30Boisko, ul. Sportowa 6 (Jarocin, Sportowa 6)18:1