Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-09

1KS Opatówek - KOPERNIK Piotrów2018-04-0918:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)0:14
2KALISZANIN Kalisz - Pauza: CKS Zbiersk____-__-____:__Boissko sportowe (Kalisz, Złota x):
3WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz - POGOŃ II Nowe Skalmierzyce2018-04-0917:00Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)21:0
4CALISIA 14 Kalisz III - CALISIA 14 Kalisz II2018-04-0916:00Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)10:2


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-16

5CALISIA 14 Kalisz III - KS Opatówek2018-04-1617:15Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)8:0
6CALISIA 14 Kalisz II - WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz2018-04-1619:30Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)1:13
7POGOŃ II Nowe Skalmierzyce - KALISZANIN Kalisz2018-04-1617:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)1:10
8Pauza: CKS Zbiersk - KOPERNIK Piotrów____-__-____:__:


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

9KS Opatówek - Pauza: CKS Zbiersk____-__-____:__Orlik (Opatówek, Parkowa 7):
10KOPERNIK Piotrów - POGOŃ II Nowe Skalmierzyce2018-04-2317:00Boisko "orlik" (Piotrów 65)13:0
11KALISZANIN Kalisz - CALISIA 14 Kalisz II2018-04-2317:00Boissko sportowe (Kalisz, Złota x)9:2
12WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz - CALISIA 14 Kalisz III2018-04-2317:00Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)8:5


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz - KS Opatówek2018-04-3017:15Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)22:1
14CALISIA 14 Kalisz III - KALISZANIN Kalisz2018-04-3015:00Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)2:4
15CALISIA 14 Kalisz II - KOPERNIK Piotrów2018-04-3016:00Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)0:3 V
16POGOŃ II Nowe Skalmierzyce - Pauza: CKS Zbiersk____-__-____:__Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1):


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

17KS Opatówek - POGOŃ II Nowe Skalmierzyce2018-05-0718:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)8:1
18Pauza: CKS Zbiersk - CALISIA 14 Kalisz II____-__-____:__:
19KOPERNIK Piotrów - CALISIA 14 Kalisz III2018-05-0717:00Boisko "orlik" (Piotrów 65)3:7
20KALISZANIN Kalisz - WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz2018-05-0717:00Boissko sportowe (Kalisz, Złota x)0:6


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21KALISZANIN Kalisz - KS Opatówek2018-05-1417:00Boissko sportowe (Kalisz, Złota x)15:1
22WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz - KOPERNIK Piotrów2018-05-1416:00Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)12:3
23CALISIA 14 Kalisz III - Pauza: CKS Zbiersk____-__-____:__Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x):
24CALISIA 14 Kalisz II - POGOŃ II Nowe Skalmierzyce2018-05-1419:30Boisko "orlik" (Kalisz, Podmiejska x)20:0


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

25KS Opatówek - CALISIA 14 Kalisz II2018-05-2118:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)3:0 V
26POGOŃ II Nowe Skalmierzyce - CALISIA 14 Kalisz III2018-05-2117:00Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1)3:11
27Pauza: CKS Zbiersk - WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz____-__-____:__:
28KOPERNIK Piotrów - KALISZANIN Kalisz2018-05-2117:00Boisko "orlik" (Piotrów 65)0:11