Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-09/2018-04-10

1AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce  - PIAST Kobylin2018-04-1017:00Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .)4:9
2ISKRA-PROSNA Sieroszewice - RASZKOWIANKA Raszków2018-04-0917:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)6:8
3BARYCZ Janków Przygodzki - OGNIWO Łąkociny2018-04-0917:00"Orlik" (Przygodzice, Wrocławska 52)5:1
4ASTRA II Krotoszyn - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-04-0917:30"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-16

5ASTRA II Krotoszyn - AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2018-04-1617:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)4:3
6OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - BARYCZ Janków Przygodzki2018-04-1617:30Orlik (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa .)6:6
7OGNIWO Łąkociny - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-04-1617:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)3:6
8RASZKOWIANKA Raszków - PIAST Kobylin2018-04-1617:00Boisko przy SP (Pogrzybów 1)10:5


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23/2018-04-25

9AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce  - RASZKOWIANKA Raszków2018-04-2517:00Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .)3:7
10PIAST Kobylin - OGNIWO Łąkociny2018-04-2317:00Boisko "orlik" (Kobylin, 3 Maja 9)9:2
11ISKRA-PROSNA Sieroszewice - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-04-2317:30Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)6:2
12BARYCZ Janków Przygodzki - ASTRA II Krotoszyn2018-04-2317:00"Orlik" (Przygodzice, Wrocławska 52)2:4


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30/2018-05-09

13BARYCZ Janków Przygodzki - AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2018-04-3017:00"Orlik" (Przygodzice, Wrocławska 52)4:7
14ASTRA II Krotoszyn - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-04-3017:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)3:6
15OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - PIAST Kobylin2018-05-0917:30Orlik (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa .)2:6
16OGNIWO Łąkociny - RASZKOWIANKA Raszków2018-05-0817:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)3:13


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07/2018-05-09

17AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce  - OGNIWO Łąkociny2018-05-0917:00Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .)5:0
18RASZKOWIANKA Raszków - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-05-0717:30Boisko przy SP (Pogrzybów 1)13:7
19PIAST Kobylin - ASTRA II Krotoszyn2018-05-0717:00Boisko "orlik" (Kobylin, 3 Maja 9)5:8
20ISKRA-PROSNA Sieroszewice - BARYCZ Janków Przygodzki2018-05-0717:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)17:5


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21ISKRA-PROSNA Sieroszewice - AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce 2018-05-1417:00Boisko w Sieroszewicach (Sieroszewice x)4:4
22BARYCZ Janków Przygodzki - PIAST Kobylin2018-05-1417:00"Orlik" (Przygodzice, Wrocławska 52)5:10
23ASTRA II Krotoszyn - RASZKOWIANKA Raszków2018-05-1417:00"orlik" (Krotoszyn, Więźniów Politycznych .)3:8
24OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp. - OGNIWO Łąkociny2018-05-1417:30Orlik (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa .)4:2


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21/2018-05-23

25AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce  - OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.2018-05-2317:30Orlik (Sulmierzyce, Strzelecka .)13:0
26OGNIWO Łąkociny - ASTRA II Krotoszyn2018-05-2117:00Boisko w Łąkocinach (Łąkociny x)3:12
27RASZKOWIANKA Raszków - BARYCZ Janków Przygodzki2018-05-2117:00Boisko przy SP (Pogrzybów 1)23:3
28PIAST Kobylin - ISKRA-PROSNA Sieroszewice2018-05-2117:00Boisko "orlik" (Kobylin, 3 Maja 9)4:5