Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-09

1ORZEŁ Mroczeń - SOKÓŁ I Bralin2018-04-0917:00Boisko "orlik" Baranów (Baranów x)5:4
2ZEFKA Kobyla Góra - KP Krążkowy2018-04-0917:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)1:15
3LZS Doruchów - VICTORIA Ostrzeszów2018-04-0917:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)2:2
4MARCINKI II Kępno - Pauza: KS Hanulin____-__-____:__Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5):


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-16

5MARCINKI II Kępno - ORZEŁ Mroczeń2018-04-1617:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)10:5
6Pauza: KS Hanulin - LZS Doruchów____-__-____:__:
7VICTORIA Ostrzeszów - ZEFKA Kobyla Góra2018-04-1617:00"Orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa 5)4:4
8KP Krążkowy - SOKÓŁ I Bralin2018-04-1617:00Boisko w Krążkowych (Krążkowy x)12:2


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

9ORZEŁ Mroczeń - KP Krążkowy2018-04-2317:00Boisko "orlik" Baranów (Baranów x)2:9
10SOKÓŁ I Bralin - VICTORIA Ostrzeszów2018-04-2317:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)1:9
11ZEFKA Kobyla Góra - Pauza: KS Hanulin____-__-____:__Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12):
12LZS Doruchów - MARCINKI II Kępno2018-04-2317:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)2:2


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

13LZS Doruchów - ORZEŁ Mroczeń2018-04-3017:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)4:3
14MARCINKI II Kępno - ZEFKA Kobyla Góra2018-04-3017:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)13:7
15Pauza: KS Hanulin - SOKÓŁ I Bralin____-__-____:__:
16VICTORIA Ostrzeszów - KP Krążkowy2018-04-3017:00"Orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa 5)0:6


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

17ORZEŁ Mroczeń - VICTORIA Ostrzeszów2018-05-0717:00Boisko "orlik" Baranów (Baranów x)1:3
18KP Krążkowy - Pauza: KS Hanulin____-__-____:__Boisko w Krążkowych (Krążkowy x):
19SOKÓŁ I Bralin - MARCINKI II Kępno2018-05-0717:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)3:8
20ZEFKA Kobyla Góra - LZS Doruchów2018-05-0717:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)4:2


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

21ZEFKA Kobyla Góra - ORZEŁ Mroczeń2018-05-1417:00Boisko sportowe (Kobyla Góra, Powstańców Wielkopolskich 12)8:2
22LZS Doruchów - SOKÓŁ I Bralin2018-05-1417:00Boisko w Doruchowie (Doruchów, Sportowa 5)13:0
23MARCINKI II Kępno - KP Krążkowy2018-05-1417:00Boisko "orlik" (Kępno, Nowowiejskiego 5)7:6
24Pauza: KS Hanulin - VICTORIA Ostrzeszów____-__-____:__:


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

25ORZEŁ Mroczeń - Pauza: KS Hanulin____-__-____:__Boisko "orlik" Baranów (Baranów x):
26VICTORIA Ostrzeszów - MARCINKI II Kępno2018-05-2117:00"Orlik" (Ostrzeszów, Łąkowa 5)3:3
27KP Krążkowy - LZS Doruchów2018-05-2117:00Boisko w Krążkowych (Krążkowy x)6:2
28SOKÓŁ I Bralin - ZEFKA Kobyla Góra2018-05-2118:00Boisko w Bralinie (Bralin, Namysłowska 9 a)6:6