Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-09

1GLADIATORZY Pieruszyce - GOS II Koźmin Wlkp.2018-04-0917:00Boisko sportowe (Grab .19a)3:0 V
2ŻAKI Taczanów - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II2018-04-0916:30Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)5:3
3BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - CZARNI Dobrzyca2018-04-0917:00Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)2:13


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-16

4CZARNI Dobrzyca - ŻAKI Taczanów2018-04-1617:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)5:1
5AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II - GLADIATORZY Pieruszyce2018-04-1616:30Orlik (Jarocin, Wrocławska 168)14:3
6GOS II Koźmin Wlkp. - AKADEMIA TAL. Krotoszyn II2018-04-1616:30Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:15


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

7AKADEMIA TAL. Krotoszyn II - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II2018-04-2317:00orlik (Krotoszyn, Olimpijska .)7:16
8GLADIATORZY Pieruszyce - CZARNI Dobrzyca2018-04-2317:00Boisko sportowe (Grab .19a)1:11
9ŻAKI Taczanów - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-04-2316:30Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)6:8


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

10BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - GLADIATORZY Pieruszyce2018-04-3017:00Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)7:3
11CZARNI Dobrzyca - AKADEMIA TAL. Krotoszyn II2018-04-3017:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)18:3
12AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II - GOS II Koźmin Wlkp.2018-04-3016:30Orlik (Jarocin, Wrocławska 168)13:2


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

13GOS II Koźmin Wlkp. - CZARNI Dobrzyca2018-05-0716:30Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)0:32
14AKADEMIA TAL. Krotoszyn II - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-05-0717:00orlik (Krotoszyn, Olimpijska .)3:17
15GLADIATORZY Pieruszyce - ŻAKI Taczanów2018-05-0717:00Boisko sportowe (Grab .19a)10:3


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14

16ŻAKI Taczanów - AKADEMIA TAL. Krotoszyn II2018-05-1416:30Boisko w Taczanowie (Taczanów Drugi x)3:3
17BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin - GOS II Koźmin Wlkp.2018-05-1417:00Orlik (Kotlin, Marii Konopnickiej 22)22:0
18CZARNI Dobrzyca - AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II2018-05-1417:00Boisko sportowe (Dobrzyca, Franciszka Wrobińskiego 30)8:4


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21/2018-05-28

19AKAD. PIŁK. REISSA Jarocin II - BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin2018-05-2817:30Orlik (Jarocin, Wrocławska 168):
20GOS II Koźmin Wlkp. - ŻAKI Taczanów2018-05-2116:30Stadion, ul.Floriańska 21 (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21)1:18
21AKADEMIA TAL. Krotoszyn II - GLADIATORZY Pieruszyce2018-05-2117:00orlik (Krotoszyn, Olimpijska .)3:8