Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-09

1KS Opatówek II - VICTORIA Skarszew2018-04-0917:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)5:5
2KORONA-POGOŃ Stawiszyn - LISKOWIAK Lisków2018-04-0917:00Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)5:2
3PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko - PELIKAN I Nowy Karolew2018-04-0917:30Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)3:15


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-16/2018-04-19

4PELIKAN I Nowy Karolew - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-04-1917:30Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)9:0
5LISKOWIAK Lisków - KS Opatówek II2018-04-1617:00Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b)3:0 V
6VICTORIA Skarszew - ZIELONI Kożminek2018-04-1617:00Orlik (Żelazków 1)1:4


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23

7ZIELONI Kożminek - LISKOWIAK Lisków2018-04-2317:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)4:6
8KS Opatówek II - PELIKAN I Nowy Karolew2018-04-2317:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)0:20
9KORONA-POGOŃ Stawiszyn - PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko2018-04-2315:30Orlik w Zbiersku (Zbiersk-Cukrownia x)6:0


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30

10PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko - KS Opatówek II2018-04-3017:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)9:1
11PELIKAN I Nowy Karolew - ZIELONI Kożminek2018-04-3018:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)16:2
12LISKOWIAK Lisków - VICTORIA Skarszew2018-04-3017:00Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b)6:2


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07

13VICTORIA Skarszew - PELIKAN I Nowy Karolew2018-05-0716:00Orlik (Żelazków 1):
14ZIELONI Kożminek - PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko2018-05-0718:30Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)3:5
15KS Opatówek II - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-0717:00Orlik (Opatówek, Parkowa 7)0:13


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14/2018-05-25

16KORONA-POGOŃ Stawiszyn - ZIELONI Kożminek2018-05-1417:00Boisko w Stawiszynie (Stawiszyn, Szosa Konińska 18)21:1
17PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko - VICTORIA Skarszew2018-05-1417:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .)4:3
18PELIKAN I Nowy Karolew - LISKOWIAK Lisków2018-05-2518:00Orlik (Koźminek, Nakwasińska .):


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21

19LISKOWIAK Lisków - PELIKAN II N. Karolew/JASK. Rajsko2018-05-2117:00Orlik (Lisków, ks. Wacława Blizińskiego 42b)4:3
20VICTORIA Skarszew - KORONA-POGOŃ Stawiszyn2018-05-2115:30Orlik (Żelazków 1)2:7
21ZIELONI Kożminek - KS Opatówek II2018-05-2117:00Boisko sportowe (Koźminek, Nakwasińska 16)13:3