Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 4

RUNDA II

Kolejka: 8 w dniach 2018-04-09/2018-04-10

1Doruchów/Ak. Czecha - MARATON Czajków2018-04-1017:00Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1)5:8
2ODOLANOVIA Odolanów - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie2018-04-0917:00Boisko "orlik" (Odolanów, Krotoszyńska 121)12:4
3CKS Zduny - AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.2018-04-0917:00Boisko w Zdunach (Zduny x)0:5
4ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. - ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.2018-04-0917:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)8:5


Kolejka: 9 w dniach 2018-04-16/2018-04-17

5ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. - Doruchów/Ak. Czecha2018-04-1717:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)8:3
6ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. - CKS Zduny2018-04-1618:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)3:3
7AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów2018-04-1617:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa x)12:3
8GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie - MARATON Czajków2018-04-1617:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)0:17


Kolejka: 10 w dniach 2018-04-23/2018-04-25

9Doruchów/Ak. Czecha - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie2018-04-2417:00Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1)13:0
10MARATON Czajków - AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.2018-04-2317:00Boisko orlik w Czajkowie (Czajków 55)5:8
11ODOLANOVIA Odolanów - ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.2018-04-2417:00Boisko "orlik" (Odolanów, Krotoszyńska 121)9:5
12CKS Zduny - ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..2018-04-2517:00Boisko w Zdunach (Zduny x)0:5 V


Kolejka: 11 w dniach 2018-04-30/2018-06-07

13CKS Zduny - Doruchów/Ak. Czecha2018-04-3017:00Boisko w Zdunach (Zduny x)0:3 V
14ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. - ODOLANOVIA Odolanów2018-06-0717:30Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)3:5
15ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. - MARATON Czajków2018-04-3018:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)4:8
16AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie2018-04-3017:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa x)12:0


Kolejka: 12 w dniach 2018-05-07/2018-05-09

17Doruchów/Ak. Czecha - AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.2018-05-0816:00Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1)0:3
18GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie - ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.2018-05-0919:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)3:6
19MARATON Czajków - ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..2018-05-0716:30Boisko orlik w Czajkowie (Czajków 55)3:2
20ODOLANOVIA Odolanów - CKS Zduny2018-05-0717:00Boisko "orlik" (Odolanów, Krotoszyńska 121)3:0 V


Kolejka: 13 w dniach 2018-05-14/2018-06-04

21ODOLANOVIA Odolanów - Doruchów/Ak. Czecha2018-05-1517:00Boisko "orlik" (Odolanów, Krotoszyńska 121)2:5
22CKS Zduny - MARATON Czajków2018-05-1417:00Boisko w Zdunach (Zduny x)0:3 V
23ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp.. - GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie2018-06-0417:00Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)17:0
24ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp. - AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp.2018-06-0418:15Boisko (Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 112)2:9


Kolejka: 14 w dniach 2018-05-21/2018-05-22

25Doruchów/Ak. Czecha - ZĘBCÓW II Ostrów Wlkp.2018-05-2217:00Orlik (Ostrzeszów, Łąkowa 1)8:2
26AKADEMIA PIŁK. Ostrów Wlkp. - ZĘBCÓW I Ostrów Wlkp..2018-05-2117:00Boisko "orlik" (Ostrów Wielkopolski, Brzoskwiniowa x)9:4
27GORZYCZANKA II Gorzyce Wielkie - CKS Zduny2018-05-2117:00Orlik (Gorzyce Wielkie, Szkolna 31)3:0 V
28MARATON Czajków - ODOLANOVIA Odolanów2018-05-2117:00Boisko orlik w Czajkowie (Czajków 55)6:3