Temp: °C hPa Wiatr: km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

DORUCHÓW BĘDZIE GOSPODARZEM 26. TURNIEJU SENIORÓW O PUCHAR im. JÓZEFA GOLI.

Turniej rozegrany zostanie w dniu  28 lipca (sobota) 2018 roku   na stadionie w Doruchowie, ul. Sportowa 5.
W turnieju wezmą udział następujące drużyny:

Program Turnieju:

14.00  mecz eliminacyjny nr 1: LZS DORUCHÓW – ORZEŁ MROCZEŃ
14.50  mecz eliminacyjny nr 2. GKS RYCHTAL – ZEFKA KOBYLA GÓRA
15.45  mecz o III miejsce nr 3: przegrani meczów nr 1 i nr 2
16.30  mecz o I miejsce nr 4: zwycięzcy meczów nr 1 i nr 2
17.30  zakończenie turnieju i wręczenie nagród



DOTYCHCZASOWI ZDOBYWCY  PUCHARU im. JÓZEFA  GOLI
 
1.  1992  KALISZ                               OSTROVIA OSTRÓW WLKP           
1   1993  OSTRÓW  WLKP.            OSTROVIA OSTRÓW WLKP          
2   1994  JANKÓW PRZYGODZKI   LIGNOMAT JANKOWY  
3   1995   PLESZEW                        OSTROVIA  OSTRÓW WLKP
5.  1996   KĘPNO                             LIGNOMAT  JANKOWY  
6.  1997   KOŹMIN  WLKP.               BIAŁY  ORZEŁ KOŹMIN 
7.  1998   BRALIN                             ASTRA KROTOSZYN   
8.  1999   ŚWIBA                               KKS  KALISZ             
9.  2000   LISKÓW                            KKS  KALISZ
10. 2001   KALISZ                             LKS  GOŁUCHÓW 
11. 2002   GOŁUCHÓW                   LKS  GOŁUCHÓW
12. 2003   KOBYLIN                         PIAST  KOBYLIN
13. 2004   MROCZEŃ                      ORZEŁ  MROCZEŃ
14. 2005   ZBIERSK                         CALISIA  KALISZ
15. 2006   BRALIN                            VICTORIA OSTRZESZÓW
16. 2007   KOŹMINIEC                     KADRA WIELKOPOLSKIEGO ZPN
17. 2008   DOBRZYCA                    KADRA WIELKOPOLSKIEGO ZPN
18. 2009   GRĘBANIN                      ORZEŁ MROCZEŃ
19. 2010   NOSKÓW                       PŁOMYK KOŹMINIEC
20. 2011   PLESZEW                       STAL PLESZEW
21. 2012   KOŹMINEK                      BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN
22. 2013   KĘPNO                           SOKÓŁ BRALIN
23. 2014   ŻERKÓW                       STAL PLESZEW
24. 2015   GRABÓW N PROSNA  ZEFKA KOBYLA GÓRA
25. 2017   KOŹMIN WLKP              BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WLKP
26. 2018   DORUCHÓW

 

 

Autor:(am)