Temp: 6 °C 1018 hPa Wiatr: 0 km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

JAROTA JAROCIN WYGRYWA XV MEMORIAŁ GEN. PASTUSZKA

W sali widowiskowo – sportowej ARENA Kalisz, odbył się XV Turniej im gen Edwarda Pastuszka w halowej piłce nożnej seniorów. W finale spotkały się dwa najlepsze zespoły turnieju, które wygrały wszystkie spotkania grupowe. JAROTA Jarocin i lider Kaliskiej Klasy Okręgowej ZINA, LKS Gołuchów.

Wynik finału 2:1 dla piłkarzy III ligowej Jaroty

W spotkaniu o III miejsce spotkały się zespoły Białego Orła Koźmin Wlkp. i Centry Ostrów Wlkp. Piłkarze z Koźmina nie dali szans na odniesienie wygranej liderowi IV ligi grupa południowa i wygrali to spotkanie 3:1.

W spotkaniu o miejsce V zagrały zespoły Prosny Kalisz z KKS 1925 Kalisz w tym, spotkaniu derbowym, zdecydowanie lepszym zespołem byli piłkarze Prosny, którzy pokonali III ligowców 4:0.

W meczu o VII miejsce zagrały zespoły Victorii Ostrzeszów z Polonią Kępno w tym pojedynku piłkarze z Kępna prowadzili już dwoma bramkami, ale ostatecznie musieli uznać wyższość piłkarzy z Ostrzeszowa, którzy to spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść, a wynik tego pojedynku to 3:2.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został piłkarz Jaroty Jarocin Jędrzej Ludwiczak, najlepszym strzelcem Michał Balcerzak z Prosny Kalisz autor 5 trafień do siatki rywali, a najlepszym bramkarzem, piłkarz LKS Gołuchów, Marcin Żółtek.

Sędziami turnieju są: Mateusz Matuszak, Sławomir Farbicki, Piotr Marucha

 

SKŁADY ZESPOŁÓW:

 

Centra Ostrów Wlkp.: Michał Kucharski, Szymon Kucharski, Marcin Kucharski, Szymon Strączkowski, Tomasz Mierzyński, Bartosz Jasiński, Marcin Wandzel, Dawid Kuczyński, Szymon Maj, Marcin Kaczmarek, Hubert Bartczak

 

Jarota Jarocin: Jędrzej Ludwiczak, Damian Pawlak, Krzysztof Matuszak, Mateusz Dunaj, Mateusz Molewski, Marcin Wojciechowski, Alan Janowski, Patryk Kempa, Dawid Idzikowski, Hubert Antkowiak, Sebastian Kmiecik

 

Victoria Ostrzeszów: Damian Grądowy, Maciej Stawiński, Kornel Skorzybót, Patryk Pasiak, Fabian Gandecki, Robert Skrobacz, Adrian Barański, Daniel Cerbiński, Paweł Paroń

 

Prosna Kalisz: Adam Dwornik, Tomasz Malinowski, Michał Balcerzak, Mateusz Jarczewski, Marcin Sipka, Adam Garifow, Adrian Janik, Dawid Garifow, Krzysztof Kwiatkowski, Dominik Lubka, Grzegorz Dziubek, Marcin Czajczyński

 

KKS 1925 Kalisz: Jędrzej Dorynek, Bartłomiej Folc, Damian Czech, Konrad Chojnacki, Rafał Jankowski, Michał Grzesiek, Marcin Lis, Łukasz Grabowski, Jakub Machlański, Balogun Kayode, Przemysław Balcerzak, Błażej Ciesielski

 

LKS Gołuchów: Marcin Żółtek, Michał Laluk, Artur Brzuśkiewicz, Przemysław Skibiszewski, Krzysztof Banasiak, Mateusz Szkudlarski, Paweł Stempień, Łukasz Pietrzak, Konrad Mikołajczak

 

Polonia Kępno: Krzysztof Godek, Dawid Jadczak, Piotr Cierlak, Michał Górecki, Wojciech Drygas, Łukasz Walczak, Borys Wawrzyniak, Mateusz Gola, Jakub Górecki, Bartosz Mikołajek, Kasper Skupień

 

Biały Orzeł Koźmin Wlkp.: Mateusz Wronecki, Igor Skowron, Dawid Guźniczak, Jakub Szymkowiak, Piotr Walczak, Wojciech Kamiński, Łukasz Bystrzak, Kamil Filipiak, Rusłan Demydenko

 

MECZE FAZY GRUPOWEJ:

 

Centra Ostrów Wlkp. – Prosna Kalisz 0:1

0:1 Michał Balcerzak

 

KKS 1925 Kalisz – LKS Gołuchów 0:4

0:1 Artur Brzuśkiewicz

0:2 Przemysław Skibiszewski

0:3 Łukasz Grabowski - samobójcza

0:4 Mateusz Szkudlarski

 

Jarota Jarocin – Victoria Ostrzeszów 4:0

1:0 Jędrzej Ludwiczak

2:0 Patryk Kempa

3:0 Mateusz Dunaj

4:0 Alan Janowski

 

Polonia Kępno – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 0:1

0:1 Jakub Szymkowiak

 

Centra Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 1:2

0:1 Mateusz Dunaj

0:2 Mateusz Molewski

1:2 Szymon Strączkowski

 

KKS 1925 Kalisz – Polonia Kępno 4:1

1:0 Konrad Chojnacki

2:0 Michał Grzesiek

3:0 Michał Grzesiek

4:0 Rafał Jankowski

4:1 Michał Górecki

 

Prosna Kalisz – Victoria Ostrzeszów 1:2

0:1 Maciej Stawiński

1:1 Marcin Sipka

1:2 Robert Skrobacz

 

LKS Gołuchów – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 3:2

0:1 Dawid Guźniczak

1:1 Paweł Stempień

2:1 Przemysław Skibiszewski - karny

3:1 Mateusz Szkudlarski

3:2 Dawid Guźniczak - karny

 

Centra Ostrów Wlkp. – Victoria Ostrzeszów 6:3

0:1 Maciej Stawiński

1:1 Szymon Kucharski

1:2 Robert Skrobacz

2:2 Marcin Wandzel

3:2 Dawid Kuczyński

3:3 Maciej Stawiński

4:3 Marcin Kucharski

5:3 Dawid Kuczyński

6:3 Marcin Kaczmarek

 

 

KKS 1926 Kalisz – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2:2

0:1 Jakub Szymkowiak

1:1 Marcin Lis

1:2 Piotr Walczak

2:2 Przemysław Balcerzak

 

Prosna Kalisz – Jarota Jarocin 1:3

0:1 Patryk Kempa

0:2 Damian Pawlak

1:2 Michał Balcerzak - karny

1:3 Dawid Idzikowski

 

LKS Gołuchów – Polonia Kępno 2:1

1:0 Przemysław Skibiszewski

1:1 Łukasz Walczak

2:1 Przemysław Skibiszewski

 

GRUPA I

 

1. Jarota Jarocin punktów 9 bramki 9:2

2. Centra Ostrów Wlkp. punktów 3 bramki 7:6

3. Prosna Kalisz punktów 3 bramki 3:5

4. Victoria Ostrzeszów punktów 3 bramki 5:11

 

GRUPA II

 

1. LKS Gołuchów punktów 9 bramki 9:3

2. Biały Orzeł Koźmin Wlkp. punktów 4 bramki 5:5

3. KKS 1925 Kalisz punktów 4 bramki 6:7

4. Polonia Kępno punktów 0 bramki 2:7

 

F I N A Ł Y

 

o VII miejsce: Victoria Ostrzeszów - Polonia Kępno 3:2

0:1 Jakub Górecki

0:2 Jakub Górecki

1:2 Maciej Stawiński - karny

2:2 Adrian Barański

3:2 Maciej Stawiński

 

o V miejsce: Prosna Kalisz - KKS 1925 Kalisz 4:0

1:0 Michał Balcerzak

2:0 Marcin Sipka

3:0 Michał Balcerzak

4:0 Adrian Janik

 

o III miejsce: Centra Ostrów Wlkp. - Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:3

0:1 Igor Skowron

1:1 Szymon Strączkowski

1:2 Dawid Guźniczak

1:3 Łukasz Bastrzyk

 

o I miejsce: Jarota Jarocin - LKS Gołuchów 2:1

1:0 Jędrzej Ludwiczak

2:0 Mateusz Dunaj

2:1 Krzysztof Banasiak

 

TABELA KOŃCOWA

 

1. Jarota Jarocin

2. LKS Gołuchów

3. Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

4. Centra Ostrów Wlkp.

5. Prosna Kalisz

6. KKS 1925 Kalisz

7. Victoria Ostrzeszów

8. Polonia Kępno

 

(opr.Mariusz Kruchowski)

 

 

Autor:(am)