Temp: °C hPa Wiatr: km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER I EWIDENCJI OZPN KALISZ PO ZAKOŃCZENIU RUZDY JESIENNEJ SEZONU 2018/2019.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER I EWIDENCJI OZPN KALISZ. TABELE KOŃCOWE PO RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2018/2019. MECZE ZWERYFIKOWANE JAKO WALKOWERY.

 

KLASA OKRĘGOWA:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

ZEFKA Kobyla Góra

15

35

10

5

0

45:11

2

GKS Rychtal

15

33

11

0

4

34:19

3

WKS Witaszyce

15

31

10

1

4

36:21

4

GKS Grębanin

15

28

9

1

5

38:16

5

LKS Czarnylas

15

26

8

2

5

37:24

6

POGOŃ Trębaczów

15

24

8

0

7

18:26

7

BARYCZ Janków Przygodzki

15

23

6

5

4

28:24

8

LZS Doruchów

15

23

7

2

6

21:30

9

LZS Cielcza

15

22

7

1

7

30:25

10

VICTORIA Skarszew

15

22

7

1

7

32:31

11

PROSNA Kalisz

15

20

6

2

7

32:36

12

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

15

18

5

3

7

24:24

13

OLIMPIA Brzeziny

15

15

4

3

8

23:34

14

GKS Żerków

15

14

4

2

9

18:29

15

CKS Zbiersk

15

11

3

2

10

17:33

16

VICTORIA Laski

15

0

0

0

15

  8:56

 

Mecz zweryfikowany jako walkower:

- 07.10.2018 r. - ZEFKA Kobyla Góra - POGOŃ Trębaczów - 5:0 wo - nieuprawniony zawodnik.

 

KLASA A, GRUPA I:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

OGNIWO Łąkociny

13

39

13

0

0

50:11

2

GROM Golina

13

30

10

0

3

47:18

3

LKS II Gołuchów

13

28

9

1

3

39:13

4

CZARNI Dobrzyca

13

28

9

1

3

33:13

5

GLADIATORZY Pieruszyce

13

27

9

0

4

40:21

6

PROSNA Chocz-Kwileń

13

20

6

2

5

27:25

7

SOKOŁY Droszew

13

16

5

1

7

36:38

8

LZS Godziesze

13

16

5

1

7

26:31

9

JASKINIOWIEC Rajsko

13

16

5

1

7

28:35

10

ŻAKI Taczanów

13

15

6

0

8

22:25

11

SZCZYT Szczytniki

13

14

4

2

7

28:39

12

KS Kościelna Wieś

13

12

4

0

9

27:57

13

RKS Radliczyce

13

7

2

1

10

16:52

14

PELIKAN Nowy Karolew

13

0

0

0

13

  8:54

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 16.09.2018 r. - GLADIATORZY Pieruszyce - PROSNA Chocz-Kwileń - 3:0 wo - naruszenie nietykalności

   sędziego;

- 30.09.2018 r. - OGNIWO Łąkociny - RKS Radliczyce - 3:0 wo - nieuprawniony zawodnik;

- 28.10.2018 r. - CZARNI Dobrzyca - RKS Radliczyce - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

KLASA A, GRUPA II:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

PELIKAN Grabów

12

26

8

2

2

30:11

2

OKS Ostrów Wlkp.

11

23

7

2

2

27:16

3

STRAŻAK Słupia

12

23

7

2

3

26:17

4

KS Rogaszyce

12

23

7

2

3

19:19

5

SOKÓŁ Świba

12

21

7

0

5

35:24

6

OSTROVIA II 1909 Ostrów Wlkp.

11

18

5

3

3

26:20

7

ZAWISZA Łęka Opatowska

12

18

6

0

6

16:19

8

LKS Jankowy

12

14

4

2

6

21:32

9

LZS Czajków.

12

13

3

4

5

22:23

10

SOKÓŁ Bralin

12

11

3

2

7

17:23

11

PŁOMIEŃ Opatów

12

11

3

2

7

18:25

12

WIELKOPOLANIN Siemianice

12

9

2

3

7

26:35

13

SULIMIRCZYK Sulmierzyce

12

9

3

0

9

15:34

Mecz 3 kolejki rozgrywek pomiędzy OSTROVIĄ 1909 II Ostrów Wlkp. i OKS Ostrów Wlkp. zostanie rozegrany

przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Planowany termin - 10.03.2019 r.

 

KLASA B, GRUPA I:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GKS Jaraczewo

11

30

10

0

1

58:13

2

BŁĘKITNI Chruszczyny

11

22

7

1

3

31:23

3

LZS CHYNOWA

11

21

6

3

2

31:16

4

LZS Kuczków

11

18

5

3

3

26:16

5

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

11

18

6

0

5

27:34

6

TARCHALANKA Tarchały Wielkie

10

16

5

1

4

27:22

7

SOKÓŁ Chwaliszew

11

16

5

1

5

21:20

8

CKS Zduny.

11

14

4

2

5

30:27

9

LKS Gorzyce Małe

11

13

4

1

6

25:24

10

BŁYSK Daniszyn

11

10

2

4

5

12:23

11

CZARNI Wierzbno

10

7

2

1

7

13:36

12

PIAST II Kobylin

11

1

0

1

10

  7:54

Mecz 9 kolejki rozgrywek pomiędzy CZARNYMI Wierzbno i TARCHALANKĄ Tarchały Wielkie zostanie rozegrany

przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Planowany termin - 24.03.2018 r.

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 30.09.2018 r. - BŁYSK Daniszyn - CZARNI Wierzbno - 3:0 wo - nieuprawniony zawodnik;

- 07.10.2018 r. - LZS Chynowa - BŁYSK Daniszyn - 3:0 wo - zdekompletowanie drużyny.

 

KLASA B, GRUPA II:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

10

23

7

2

1

34:10

2

ORZEŁ Wysocko Wielkie

10

22

7

1

2

39:16

3

HURAGAN Szczury

10

20

6

2

2

30:13

4

KORONA Chełmce

10

19

6

1

3

29:14

5

WTÓRKOWIANKA Wtórek

10

15

5

0

5

28:27

6

WICHER Mycielin

10

15

4

3

3

29:32

7

SPARTA Russów

10

13

4

1

5

27:19

8

LISKOWIAK Lisków

10

13

4

1

5

22:29

9

DRAGON Dzierzbin

10

9

3

0

7

16:35

10

KS Kamień

10

8

2

2

6

16:30

11

PANDA Pamięcin

10

1

0

1

9

  8:53

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 14.10.2018 r. - SPARTA Russów - LISKOWIAK Lisków - 3:0 wo - nieuprawniony zawodnik;

- 28.10.2018 r. - SPARTA Russów - HURAGAN Szczury - 0:3 wo - nieuprawniony zawodnik;

- 28.10.2018 r. - DRAGON Dzierzbin - LISKOWIAK Lisków - 3:0 - nieuprawniony zawodnik;

- 04.11.2018 r. - ISKRA-PROSNA Sieroszewice  - SPARTA Russów - 4:0 wo - nieuprawniony zawodnik.

 

KLASA B, GRUPA III:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

LILIA Mikstat

9

27

9

0

0

34:9

2

LZS Siedlików

9

17

5

2

2

  27:17

3

KS Hanulin

9

17

5

2

2

 22:14

4

LZS Ostrówiec

9

13

4

1

4

 21:19

5

ZRYW Kierzno

9

10

3

1

5

 27:29

6

DĄB Dębnica

9

10

3

1

5

 22:24

7

LZS Mikorzyn

9

10

3

1

5

 21:26

8

POLONIA II Kępno.

9

10

3

1

5

13:24

9

MASOVIA Kraszewice

9

9

2

3

4

10:17

10

LZS Trzcinica

9

4

0

4

5

14:32

 

I LIGA OKRĘGOWA A1 /JUNIOR/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GOS - B. Orzeł Koźmin Wlkp.

7

19

6

1

0

33:6

2

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

7

18

6

0

1

38:5

3

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

7

13

4

1

2

  20:12

4

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

7

10

3

1

3

  18:10

5

CALISIA 14 Kalisz

7

10

3

1

3

   20:20

6

ŻAKI Taczanów

7

9

3

0

4

   16:18

7

PIAST Czekanów

7

3

1

0

6

   10:49

8

KS Opatówek

7

0

0

0

7

     8:43

 

Mecz zweryfikowany jako walkower:

- 20.10.2018 r. - KORONA-POGOŃ Stawiszyn - KS Opatówek - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

I LIGA OKRĘGOWA A1 /JUNIOR/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

CZARNI Wierzbno

6

16

5

1

0

26:3

2

ASTRA Krotoszyn

6

14

4

2

0

23:8

3

STRAŻAK Słupia

6

12

4

0

2

 14:11

4

FOOTBALL. ACAD. Ostrów WIkp.

6

6

2

0

4

 13:18

5

SOKÓŁ Bralin

6

6

2

0

4

 10:19

6

ORŁY Komorów

6

5

1

2

3

  8:12

7

OGNIWO Łąkociny

6

1

0

1

5

  8:31

 

I LIGA OKRĘGOWA B1 /JUNIOR MŁODSZY/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GKS Żerków

8

22

7

1

0

43:6

2

PROSNA Chocz-Kwileń

8

17

5

2

1

 18:14

3

LZS Cielcza

8

16

5

1

2

 27:15

4

GLADIATORZY Pieruszyce

8

15

4

3

1

 28:13

5

LISKOWIAK Lisków

8

12

4

0

4

 23:28

6

SZCZYT Szczytniki

8

9

3

0

5

 18:38

7

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

8

8

2

2

4

 22:26

8

POGOŃ N. Sk./Biskupice Oł.

8

3

1

0

7

  5:28

9

UNIA Szymanowice

8

1

0

1

7

  5:21

 

I LIGA OKRĘGOWA B1 /JUNIOR MŁODSZY/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

ODOLANOVIA Odolanów

6

18

6

0

0

37:2

2

VICTORIA Ostrzeszów

6

15

5

0

1

40:6

3

PELIKAN Grabów

6

12

4

0

2

  20:12

4

ZEFKA Kobyla Góra

6

7

2

1

3

  22:25

5

ORZEŁ Mroczeń

6

7

2

1

3

 13:23

6

SOKÓŁ Świba

6

3

1

0

5

 12:38

7

LZS Doruchów

6

0

0

0

6

  4:42

 

I LIGA OKRĘGOWA C1 /TRAMPKARZ/:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GOS Koźmin Wlkp.

7

17

5

2

0

26:7

2

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

7

15

5

0

2

 23:12

3

PIAST Kobylin

7

13

4

1

2

 18:12

4

CKS Zbiersk

7

11

3

2

2

 25:10

5

KOPERNIK Piotrów

7

10

3

1

3

 18:12

6

STAL Pleszew

7

10

3

1

3

 21:20

7

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

7

4

1

1

5

 11:29

8

KORONA-POGOŃ Stawiszyn

7

0

0

0

7

  8:48

 

Mecz zweryfikowany jako walkower:

- 19.10.2018 r. - GOS Koźmin Wlkp. - PIAST Kobylin - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

II LIGA OKRĘGOWA C1 /TRAMPKARZ/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GKS Żerków

6

18

6

0

0

42:1

2

LKS Gołuchów

6

13

4

1

1

35:5

3

SPARTA Russów

6

12

4

0

2

22:6

4

PROSNA Kalisz

6

9

3

0

3

14:27

5

VICTORIA Skarszew

6

7

2

1

3

23:12

6

DRAGON Dzierzbin

6

3

1

0

5

 9:60

7

WICHER Mycielin

6

0

0

0

6

 6:40

 

II LIGA OKRĘGOWA C1 /TRAMPKARZ/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

6

16

5

1

0

35:2

2

OLIMPIA Brzeziny

6

16

5

1

0

29:4

3

SOKÓŁ Bralin

6

12

4

0

2

 22:15

4

STRAŻAK Słupia

6

9

3

0

3

17:13

5

WIELKOPOLANIN Siemianice.

6

4

1

1

4

 5:25

6

ODOLANOVIA Odolanów

6

3

1

0

5

8:28

7

LZS Mikorzyn

6

1

0

1

5

1:30

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 22.09.2018 r. - OLIMPIA Brzeziny - ODOLANOVIA Odolanów - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody;

- 13.10.2018 r. - WIELKOPOLANIN Siemianice - ODOLANOVIA Odolanów - 3:0 wo - nie staw. się na zawody.

 

I LIGA OKRĘGOWA C2 /TRAMPKARZ/:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

CALISIA 14 Kalisz

6

16

5

1

0

37:6

2

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

6

13

4

1

1

 27:10

3

JAROTA Jarocin

6

12

4

0

2

15:9

4

CZARNI Dobrzyca

6

9

3

0

3

 17:22

5

VICTORIA Ostrzeszów

6

7

2

1

3

 22:15

6

MARCINKI Kępno

6

3

1

0

5

 16:38

7

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

6

1

0

1

5

  6:40

 

II LIGA OKRĘGOWA C2 /TRAMPKARZ/:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GKS Jaraczewo

5

15

5

0

0

 32:10

2

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

5

12

4

0

1

26:7

3

LISKOWIAK Lisków

5

9

3

0

2

 29:12

4

ASTRA Krotoszyn

5

6

2

0

3

10:11

5

KS Opatówek

5

3

1

0

4

17:18

6

LZS Godziesze

5

0

0

0

5

 2:58

 

Mecz zweryfikowany jako walkower:

- 22.09.2018 r. - ASTRA Krotoszyn - LZS Godziesze - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

I LIGA OKRĘGOWA D1 /MŁODZIK/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

KKS Kalisz Sp. z o.o.

7

21

7

0

0

24:7

2

JAROTA Jarocin

7

16

5

1

1

 26:10

3

CALISIA 14 Kalisz

7

11

3

2

2

 25:16

4

ASTRA Krotoszyn

7

10

3

1

3

 27:19

5

RASZKOWIANKA Raszków

7

10

3

1

3

15:19

6

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

7

6

2

0

5

 7:12

7

GOS Koźmin Wlkp.

7

6

2

0

5

11:19

8

STAL Pleszew

7

1

0

1

6

 9:42

 

I LIGA OKRĘGOWA D1 /MŁODZIK/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

7

21

7

0

0

43:5

2

AK. PIŁK. Nowe Skalmierzyce

7

18

6

0

1

25:4

3

GORZYCZANKA Gorzyce W.

7

13

4

1

2

  22:18

4

ŁUŻYCZANKA I Kuźnica Grab.

7

10

3

1

3

  30:16

5

GKS Trzcinica

7

9

3

0

4

 14:19

6

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

7

6

2

0

5

  7:53

7

AK. PIŁK. Ostrzeszów

7

6

2

0

5

14:17

8

FOOT. ACAD. Ostrów Wlkp.

7

0

0

0

7

  7:30

 

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 /MŁODZIK/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

LKS Gołuchów

6

18

6

0

0

27:3

2

GROM Golina

6

15

5

0

1

38:2

3

LZS Cielcza

6

10

3

1

2

15:9

4

GLADIATORZY Pieruszyce

6

7

2

1

3

12:9

5

UNIA Szymanowice

6

6

2

0

4

   2:17

6

PROSNA Chocz-Kwileń

6

6

2

0

4

   5:33

7

PIAST Czekanów

6

0

0

0

6

   3:30

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 /MŁODZIK/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

PROSNA Kalisz

6

15

5

0

1

50:12

2

MARATON Czajków

6

13

4

1

1

24:19

3

CKS Zbiersk

6

12

4

0

2

34:16

4

SZCZYT Szczytniki

6

5

1

2

3

16:28

5

PELIKAN Nowy Karolew

6

5

1

2

3

19:32

6

ŁUŻYCZANKA II Kuźnica Grabowska

6

5

1

2

3

14:37

7

KOPERNIK Piotrów

6

4

1

1

4

  4:17

 

II LIGA OKRĘGOWA D1 /MŁODZIK/, GRUPA 3:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

LZS Doruchów/Kol. Boisko

5

15

5

0

0

22:2

2

GKS Rychtal

5

9

3

0

2

12:7

3

POGOŃ Trębaczów

5

9

3

0

2

 14:12

4

BARYCZ Janków Przygodzki

5

7

2

1

2

 10:11

5

LKS Czarnylas

5

4

1

1

3

  6:17

6

POLONIA Kępno

5

0

0

0

5

  0:15

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 08.09.2018 r. - POLONIA Kępno - LZS Doruchów/Kol. Boisko - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 15.09.2018 r. - LKS Czarnylas - POLONIA Kępno - 3:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 22.09.2018 r. - POLONIA Kępno - BARYCZ Janków Przygodzki - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 29.09.2018 r. - GKS Rychtal - POLONIA Kępno - 3:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 13.10.2018 r. - POGOŃ Trębaczów - POLONIA Kępno - 3:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy.

 

I LIGA OKRĘGOWA D2 /MŁODZIK/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

CALISIA 14 Kalisz

7

21

7

0

0

42:5

2

ANTONIO Jarocin

7

18

6

0

1

38:9

3

AP REISSA Poznań/Jarocin

7

12

4

0

3

 26:17

4

STAL Pleszew

7

12

4

0

3

17:23

5

WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz

7

10

3

1

3

21:24

6

AK. TAL. Krotoszyn

7

7

2

1

4

10:12

7

JAROTA Jarocin

7

3

1

0

6

  8:21

8

ASTRA Krotoszyn

7

0

0

0

7

  3:54

 

I LIGA OKRĘGOWA D2 /MŁODZIK/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

MARCINKI I Kępno

6

16

5

1

0

34:7

2

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

6

12

4

0

2

 28:14

3

OKS Ostrów Wlkp.

6

12

4

0

2

 23:13

4

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

6

10

3

1

2

18:13

5

STRAŻAK Słupia

6

5

1

2

3

17:17

6

VICTORIA Ostrzeszów

6

5

1

2

3

15:21

7

ODOLANOVIA Odolanów

6

0

0

0

6

 5:55

 

II LIGA OKRĘGOWA D2 /MŁODZIK/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GKS Żerków

6

16

5

1

0

21:3

2

CZARNI Dobrzyca

6

15

5

0

1

19:7

3

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

6

12

4

0

2

 42:12

4

KALISZANIN Kalisz

6

10

3

1

2

30:8

5

WKS Witaszyce

6

6

2

0

4

 14:21

6

PELIKAN Nowy Karolew

6

3

1

0

5

 10:32

7

LISKOWIAK Lisków

6

0

0

0

6

  0:53

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 29.09.2018 r. - LISKOWIAK Lisków - CZARNI Dobrzyca - 0:3 wo - nie stawienie się na zawody;

- 20.10.2018 r. - GKS Żerków - LISKOWIAK Lisków - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

II LIGA OKRĘGOWA D2 /MŁODZIK/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

KP Krążkowy

7

19

6

1

0

27:2

2

LZS Doruchów/Ak. Czecha

7

16

5

1

1

17:9

3

MARCINKI II Kępno

7

13

3

4

0

22:5

4

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

7

13

4

1

2

16:4

5

AP REISSA Poznań/Brzeziny

7

10

3

1

3

 13:13

6

LZS Godziesze

7

3

1

0

6

  6:23

7

SOKÓŁ Bralin

7

3

1

0

6

  6:27

8

PŁOMIEŃ Opatów

7

3

1

0

6

  7:31

 

Mecz zweryfikowany jako walkower:

- 08.09.2018 r. - PŁOMIEŃ Opatów - AP REISSA Poznań/Brzeziny - 0:3 wo - nieuprawniony zawodnik.

 

I LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

STAL I Pleszew

7

18

6

0

1

76:23

2

AP REISSA Poznan/Kalisz

7

18

6

0

1

46:13

3

CALISIA 14 Kalisz I

7

15

5

0

2

53:25

4

POGOŃ I Nowe Skalmierzyce

7

9

3

0

4

21:35

5

LKS I Gołuchów

7

9

3

0

4

25:48

6

RASZKOWIANKA I Raszków

7

7

2

1

4

34:48

7

WŁÓKNIARZ I1925 Kalisz

7

4

1

1

5

32:43

8

GOS Koźmin Wlkp.

7

3

1

0

6

16:68

 

I LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grab.

8

21

7

0

1

68:31

2

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

8

20

6

2

0

44:20

3

ASTRA Krotoszyn

8

16

5

1

2

45:27

4

AKAD. TAL. Krotoszyn

8

16

5

1

2

44:29

5

AKAD. PIŁK. Ostrzeszów

8

15

5

0

3

50:27

6

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

8

7

2

1

5

34:45

7

GORZYCZANKA Gorzyce W.

8

6

2

0

6

23:50

8

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce I

8

4

1

1

6

30:39

9

ZĘBCÓW Ostrów Wlkp.

8

0

0

0

8

14:84

 

II LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

KALISZANIN Kalisz

6

18

6

0

0

67:5

2

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

6

12

4

0

2

36:16

3

POGOŃ II Nowe Skalmierzyce

6

12

4

0

2

40:22

4

KOPERNIK Piotrów

6

6

2

0

4

24:38

5

PIAST Blizanów

6

6

2

0

4

20:46

6

CALISIA 14 Kalisz II

6

4

1

1

4

17:46

7

LKS II Gołuchów

6

4

1

1

4

14:45

 

II LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

CKS Zbiersk

4

9

3

0

1

29:16

2

PELIKAN Nowy Karolew

4

9

3

0

1

25:14

3

VICTORIA Skarszew

4

9

3

0

1

22:16

4

ZIELONI Koźminek

4

3

1

0

3

23:33

5

LISKOWIAK Lisków

4

0

0

0

4

14:34

 

II LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 3:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GKS Żerków

6

14

4

2

0

35:13

2

STAL II Pleszew

6

13

4

1

1

35:26

3

GLADIATORZY Pieruszyce

6

10

3

1

2

26:16

4

GROM Golina

6

8

2

2

2

18:20

5

ANTONIO Jarocin

6

7

2

1

3

22:24

6

ŻAKI Taczanów

6

4

1

1

4

13:34

7

BŁĘKITNI-SPARTA Kotlin

6

3

1

0

5

13:29

 

II LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 4:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

AK. KRECIKA Ostrów/Sulmierzyce II

5

15

5

0

0

66:4

2

OGNIWO Łąkociny

5

12

4

0

1

 21:12

3

PIAST Kobylin

5

9

3

0

2

20:17

4

BARYCZ Janków Przygodzki

5

6

2

0

3

17:30

5

RASZKOWIANKA II Raszków

5

3

1

0

4

 7:47

6

CKS Zduny

5

0

0

0

5

 0:21

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 10.09.2018 r. - CKS Zduny - PIAST Kobylin - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 17.09.2018 r. - CKS Zduny - OGNIWO Łąkociny - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 24.09.2018 r. - OGNIWO Łąkociny - PIAST Kobylin - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody;

- 01.10.2018 r. - CKS Zduny - AK. KRECIKA ostrów/Sulmierzyce II - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 08.10.2018 r. - BARYCZ Janków Przygodzki - CKS Zduny - 3:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 22.10.2018 r. - RASZKOWIANKA II Raszków - CKS Zduny - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

KALISZ: II LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 5:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

ISKRA-PROSNA Sieroszewice

5

13

4

1

0

24:8

2

MARATON Czajków

5

10

3

1

1

19:14

3

LZS Doruchów/Ak. Czecha

5

9

3

0

2

22:24

4

LZS Doruchów/Kol. Boisko

5

8

2

2

1

22:13

5

POLONIA I Kępno

5

0

0

0

5

0:15

6

POLONIA II Kępno

5

0

0

0

5

0:23

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 10.09.2018 r. - POLONIA I Kępno - ISKRA-PROSNA Sieroszewice - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 10.09.2018 r. - POLONIA II Kępno - LZS Doruchów/Ak. Czecha - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 18.09.2018 r. - POLONIA II Kępno - POLONIA I Kępno - obustronny wo - 0 pkt. dla obu drużyn, bramki 0:3 -

   nieuprawnieni zawodnicy;

- 24.09.2018 r. - MARATON Czajków - POLONIA II Kępno - 5:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 25.09.2018 r. - POLONIA I Kępno - LZS Doruchów/Ak. Czecha - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 01.10.2018 r. - POLONIA I Kępno - MARATON Czajków - 0:3 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 01.10.2018 r. - POLONIA II Kępno - LZS Doruchów/Kol. Boisko - 0:7 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 08.10.2018 r. - LZS Doruchów/Kol. Boisko - POLONIA I Kępno - 3:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 08.10.2018 r. - ISKRA-PROSNA Sieroszewice - POLONIA II Kępno - 5:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy.

 

II LIGA OKRĘGOWA E1 /ORLIK/, GRUPA 6:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

ORZEŁ Mroczeń

3

9

3

0

0

18:5

2

GKS Rychtal

3

6

2

0

1

 20:12

3

MARCINKI Kępno

3

3

1

0

2

15:18

4

GKS Trzcinica

3

0

0

0

3

  9:27

 

Mecz zweryfikowany jasko walkower:

- 08.10.2018 r. - ORZEŁ Mroczeń - GKS Rychtal - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

KALISZ: I LIGA OKRĘGOWA E2 /ORLIK/:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

AP REISSA Poznań/Kalisz

8

24

8

0

0

  91:16

2

AP REISSA Poznań/Jarocin

8

21

7

0

1

  66:19

3

AK. TAL. Krotoszyn

8

18

6

0

2

  52:25

4

AK. PIŁK. Ostrzeszów

8

15

5

0

3

50:4

5

WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz

8

12

4

0

4

  49:44

6

JAROTA Jarocin

8

9

3

0

5

  28:45

7

OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

8

3

1

0

7

  18:49

8

GOS Koźmin Wlkp.

8

3

1

0

7

  22:80

9

ASTRA Krotoszyn

8

3

1

0

7

  19:73

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 17.09.2017 r. - AP REISSA Poznań/Jarocin - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - 12:0 wo - nieuprawn. zawodnicy;

- 14.09.2018 r. - JAROTA Jarocin - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - 3:0 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 21.09.2018 r. - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - ASTRA Krotoszyn - 0:4 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 12.10.2018 r. - WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - 7:0 wo - nieuprawn. zawodnicy.

 

KALISZ: II LIGA OKRĘGOWA E2 /ORLIK/, GRUPA 1:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

GKS Jaraczewo

4

12

4

0

0

30:16

2

LZS Cielcza

4

9

3

0

1

24:13

3

CZARNI Dobrzyca

4

6

2

0

2

24:22

4

GKS Żerków

4

3

1

0

3

26:37

5

WŁÓKNIARZ II 1925 Kalisz

4

0

0

0

4

17:33

 

Mecz zweryfikowany jako walkower:

- 24.09.2018 r. - LZS Cielcza - CZARNI Dobrzyca - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

II LIGA OKRĘGOWA E2 /ORLIK/, GRUPA 2:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

7

21

7

0

0

61:18

2

AK. PIŁK. Nowe Skalmierzyce

7

15

5

0

2

51:30

3

F. ACAD. Ostrów Wlkp.

7

13

4

1

2

57:18

4

POGOŃ Nowe Skalmierzyce

7

10

3

1

3

29:43

5

CZARNI Wierzbno

7

7

2

1

4

24:49

6

GORZYCZANKA Gorzyce W.

7

6

2

0

5

34:68

7

AK. PIŁK. Ostrów Wlkp.

7

5

1

2

4

40:49

8

CALISIA 14 Kalisz.

7

4

1

1

5

21:42

 

KALISZ: II LIGA OKRĘGOWA E2 /ORLIK/, GRUPA 3:

 

Lp

Nazwa klubu

Mecze

Pkt.

Zw.

Rem.

Po.

Bramki

1

VICTORIA Ostrzeszów

6

13

4

1

1

48:13

2

LZS Doruchów/Ak. Czecha

6

13

4

1

1

52:18

3

ŁUŻYCZANKA Kuźnica Grab.

6

9

3

0

3

53:27

4

LKS Czarnylas

6

0

0

0

6

  1:96

 

KALISZ: F1 /ŻAKI/ - ROCZNIK 2010 I MŁODSI:

Rozgrywki toczyły się w 13 grupach z udziałem 49 drużyn /10 grup 4 drużynowych i 3 grupy 3 drużynowe.

Pierwsze miejsca zajęły /od grupy 1/: GROM Golina, AP REISSA Poznań/Jarocin I, CZARNI Dobrzyca, AK. TALENTÓW Krotoszyn, POGOŃ I Nowe Skalmierzyce, CKS Zbiersk, PROSNA Chocz-Kwileń, AK. KRECIKA Ostrów Wlkp., CENTRA I Ostrów Wlkp., MARATON Czajków, MARCINKI I Kępno i GKS Grębanin.

 

KALISZ: F2 /ŻAKI/ - ROCZNIK 2011 I MŁODSI:

Rozgrywki toczyły się w 5 grupach z udziałem 16 drużyn /4 grupy 3 drużynowe i 1 cztero drużynowa. Pierwsze

miejsca zajęły /od grupy 1/: AP REISSA Poznań/Jarocin I, AK TALENTÓW Krotoszyn, WŁÓKNIARZ I 1925 Kalisz, POGOŃ I Nowe Skalmierzyce i AK. PIŁK. Ostrzeszów.  

 

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI 2018/2019.

W rozgrywkach bieżącej edycji wystartowało 57 drużyn. Rozgrywki dotarły do fazy ćwierćfinałowej, które zostaną

rozegrane na wiosnę. Układ par:

            - 03.03.2019 r. - PIAST Kobylin - JAROTA Jarocin;

            - 03.03.2019 r. - SOKÓŁ Bralin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz;

            - 13.03.2019 r. - KS Opatówek - LKS Gołuchów;

            - 13.03.2019 r. - POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

 

Mecze zweryfikowane jako walkowery:

- 12.08.2018 r. - LISKOWIAK Lisków - KORONA Chełmce - 0:5 wo - nieuprawnieni zawodnicy;

- 12.08.2018 r. - POLONIA II Kępno - ZAWISZA Łęka Opatowska - 3:0 wo - nieuprawniony zawodnik;

- 12.09.2018 r. - PIAST Kobylin - ZIELONI Koźminek - 3:0 wo - nie stawienie się na zawody.

 

 

 

 

 

 

 

Autor:sc