Temp: °C hPa Wiatr: km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

KOMUNIKAT WYDZIAŁU SZKOLENIA. PLAN PRACY NA WIOSNĘ.

KOMUNIKAT  WYDZIAŁU  SZKOLENIA  KALISKIEGO  OZPN

 

            Wydział Szkolenia Kaliskiego OZPN informuje, że wiosną 2019 prowadzone będą akcje szkoleniowe dla kadr rocznika  2008, 2009 (naborowa). W tym celu w poszczególnych powiatach będą utworzone kadry, które rozegrają turniej selekcyjny na szczeblu kaliskiego OZPN.

 

Kadry powiatowe ustalane są w porozumieniu z innymi trenerami danego powiatu.

W poszczególnych powiatach odpowiedzialnymi za powołania zawodników  do kadr będą trenerzy:

 

- powiat jarociński   – Paweł Janas 725-269-067, Łukasz Stachowiak 695-562-776

- powiat kaliski         – Przemysław Pietrzak 726-488-712, Igor Sowiński 603-692-430

- Miasto Kalisz         – Bartłomiej Gałuszka 507-203-469,

                        Adrian Wawrzyniak 503-135-358, Michał Marszałkowski 881-319-488

- powiat kępiński     – Michał Żurecki 531-030-835, Krzysztof Podyma 534-985-346.

- powiat krotoszyński – Łukasz Rak 606-736-748, Hubert Wronek 693-228-085.

- powiat ostrowski    – Marcin Kałuża 604-585-271, Sławomir Krawczyk 609-167-122.

- powiat ostrzeszowski – Dariusz Szczepaniak 607-990-650,Sławomir Szmaj 607-914-469

- powiat pleszewski – Miłosz Twardowski 783-505-027, Tomasz Kapałka 794-347-836.

 

AKCJE SZKOLENIOWE  – WIOSNA 2019

 

ROCZNIK 2008

 

1.KLUBOWY  TURNIEJ  KONSULTACYJNY.

28 kwiecień (niedziela) – Nowe Skalmierzyce od godz. 10.00

Turniej organizuje KS Pogoń Nowe Skalmierzyce.

            Zgłoszenia należy przesyłać do trenera Mariusza Kaczmareka  (tel. 510-117-592)

            mail:muminkks@gmail.com

           

            2. SELEKCYJNY TURNIEJ POWIATÓW (8 drużyn) – dwa boiska

            21 maja (wtorek) – Pleszew od godz. 16.00 (zbiórka o 15.30)

            Udział biorą wytypowani zawodnicy z każdego powiatu (7 zawodników)

            Trenerzy odpowiedzialni przesyłają listę zawodników do 10 maja do trenera koordynatora

            Obserwacja zawodników przez trenerów Wielkopolskiego ZPN i OZPN.

 

            3. Konsultacja bramkarzy rocznika 2007, 2008, 2009.

            29 maja (środa) – Nowe Skalmierzyce od godz. 17.00

            Trening przeprowadzą trenerzy WZPN i OZPN

                         

4. Turniej Międzynarodowy w Niemczach:

19.06. – 22.06.2019 – Stuttgart

Odpowiedzialny: Łukasz Rak, Hubert Wronek.

 

5. Konsultacja – obóz dla 22 wyselekcjonowanych zawodników OZPN.

19 - 21 sierpień - Pleszew

 

ROCZNIK 2009

 

            1. SELEKCYJNY TURNIEJ POWIATÓW (8 drużyn) – dwa boiska

            21 maja (wtorek) – Pleszew od godz. 16.00 (zbiórka o godz. 15.30)

            Udział biorą wytypowani zawodnicy z każdego powiatu (7 zawodników)

            Trenerzy odpowiedzialni przesyłają listę zawodników do 10 maja do trenera koordynatora

            Obserwacja zawodników przez trenerów Wielkopolskiego ZPN i OZPN.

 

            2. Turniej eliminacyjny do 6. Turnieju im. Jerzego Kryjoma

            02 czerwca (niedziela) w Ostrowie Wlkp. (12 zawodników)

            Obserwacja zawodników przez trenerów OZPN.

 

            3. Konsultacja bramkarzy rocznika 2007, 2008, 2009.

            29 maja (środa) – Nowe Skalmierzyce od godz. 17.00

            Odpowiedzialny: Mariusz Kaczmarek, Adrian Trojanowski.

            Trening przeprowadzą trenerzy WZPN i OZPN

 

4. Konsultacja – obóz dla 22 wyselekcjonowanych zawodników.

12-14 sierpień – Pleszew

 

5. 6.Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma..

31 sierpień – 01 wrzesień – Ostrów Wlk.p

 

 

ROZGRYWKI  KLUBOWE.

  W celu wyłonienia mistrzów Kaliskiego OZPN w poszczególnych kategoriach zostaną rozegrane następujące baraże. Na życzenie po uzgodnieniu obu klubów termin i godziny mogą być zmienione o czym klub powiadamia biuro KOZPN.  

W kategoriach C1, C2, E2 mistrzowie zostaną wyłonieni bez baraży.                                                        

1. JUNIOR STARSZY - A1 o awans do Wielkopolskiej Ligi A1

Mistrz grupy I rozgrywa baraż (dwumecz) z mistrzem grupy II o awans do Wielkopolskiej Ligi Juniorów A1. Gospodarzem pierwszego meczu jest mistrz grupy II

- 01 czerwiec  (sobota) – godz. 11.00

- 08 czerwiec (sobota)  -  godz. 11.00

 

2. JUNIOR MŁODSZY - B1 o awans do Wielkopolskiej Ligi A2

Mistrz grupy I rozgrywa finał  z mistrzem grupy II o awans do Wielkopolskiej Ligi Juniorów A2. Gospodarza finału wyłoni losowanie (gospodarz pokrywa koszty organizacyjne).

- 14 czerwiec  (piątek) – godz. 17.00

 

3. MŁODZIK STARSZY -  D1 (2006) o awans do Wielkopolskiej Ligi C2

Mistrz grupy I rozgrywa baraż (dwumecz) z mistrzem grupy II o awans do Wielkopolskiej Ligi Juniorów C2. Gospodarzem pierwszego meczu jest mistrz grupy I.

- 29 maj  (środa) – godz. 17.00

- 08 czerwiec (sobota)  -  godz. 11.00

 

4. MŁODZIK MŁODSZY -  D2 (2007)

Mistrz grupy I rozgrywa baraż (dwumecz) z mistrzem grupy II.

Gospodarzem pierwszego meczu jest mistrz grupy II.

- 01 czerwiec  (sobota) – godz. 11.00

- 08 czerwiec (sobota)  -  godz. 11.00

 

5. ORLIK -  E1 (2008)

Finał   - Mistrz I ligi grupy I - Mistrz I ligi grupy II.

- 07 czerwiec (piątek) godz. 17.00 – gospodarza finału wyłoni losowanie.

 

 

6. ŻAK - F1 (2010)

- 28 maja (wtorek) – godz. 16.00 – Koźmin Wlkp. (cztery boiska)

Do turnieju kwalifikują się z I ligi mistrzowie oraz 2 drużyny z drugich miejsc

z najlepszym dorobkiem punktowym (razem 8 drużyn).

 

7. ŻAK -  F2 (2011)

- 28 maja (wtorek) – godz. 17.00 – Koźmin Wlkp. (dwa boiska)

Do turnieju kwalifikują się mistrzowie  grup (5 drużyn).

 

 

ROZGRYWKI NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM.

 

Udział klubowych mistrzów Kaliskiego OZPN w Turniejach o mistrzostwo WZPN rozegrane zostaną w terminie 15-16 czerwca na terenie poszczególnych OZPN-ów:

 

-  Młodzik Starszy                - D1 (2006) – na terenie OZPN Leszno

-  Młodzik Młodszy             - D2 (2007) – OZPN Kalisz – termin i miejsce do ustalenia

-  Orlik                                    - E1 (2008) - na terenie OZPN Konin

-  Orlik                                    - E2 (2009) - na terenie OZPN Piła

-  Żak                                     - F1 (2010) - na terenie Strefy poznańskiej

-  Żak                                     - F2 (2011) - na terenie Strefy poznańskiej

 

                                                                                  Trener koordynator Kaliskiego OZPN

                                                                                  Wojciech  Kwiatkowski 502-091-351

Autor:wk