Temp: °C hPa Wiatr: km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

PODZIAŁ GRUP ŻAKÓW F1, F2

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego prezentuje podział grup w kategoriach Żaka.

Przypominamy, że zgodnie z założeniami nowego systemu, kluby przypisane do grup na miejscu turnieju zgłaszają poprzez trenera liczbę drużyn do danych rozgrywek, a na jej podstawie tworzone są terminarze określające m.in. liczbę spotkań oraz czas gry.

Podział na grupy uwzględnia kluby, które występowały w rozgrywkach w rundzie jesiennej. Nowe kluby zgłaszające się do rozgrywek będą dokooptowywane do tych grup.

Dodatkowych informacji dot. podziału grup udziela Dawid Dominiczak pod numerem 600 701 718.

 

KATEGORIA ŻAK F1 (2011 i młodsi)

GRUPA 1

FA Fair Play Złotów 
GLKS AP Wysoka
Iskra Krajenka
Noteć Dziembowo
Polonia Jastrowie
Sparta Złotów
Włókniarz Okonek
Zjednoczeni Kaczory

GRUPA 2

FA Piła
Krajna Wyrzysk
MOSiR Piła
UKS AP Reissa Piła
UKS Kotuń
UKS Soccer Stars Piła
Tęcza Łobżenica

GRUPA 3

Calcio Wągrowiec
Kłos Budzyń
Korona Stróżewo
LPFA Skoki
Nielba Wągrowiec
Polonia Chodzież
Sokół Damasławek
Sokół Szamocin
Wełna Skoki
Zamek Gołańcz

GRUPA 4

AP Bambinis Trzcianka
Drawa Krzyż
Leśnik Margonin
Lubuszanin Trzcianka
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
Radwan Lubasz
UKS AP Reissa Czarnków - Piła

GRUPA 5

Chrobry Gniezno
Czarni Czerniejewo
Mieszko Gniezno
MKS Trzemeszno
Victoria Września

GRUPA 6

AP Reissa Rokietnica
AP Reissa Oborniki
Champions Rokietnica
LPFA Rogoźno
Orkan Objezierze
Sparta Oborniki

GRUPA 7

AP OSiR Lwówek
GAP Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn
GSP Sątopy
LPFA Wolsztyn
NAP Nowy Tomyśl
Patria Buk
UKS Dyskobolia Grodzis Wielkopolski

GRUPA 8

AS Wronki
Błękitni Wronki
KP Warta Sieraków
Rzemieślnik Kwilcz
Sokół Pniewy
SPN Szamotuły
UKS Sokół Duszniki
Warta Międzychód

GRUPA 9

Avia Kamionki
Kotwica Kórnik
Orlik Miłosław
Orlik Mosina
Polonia Środa Wielkopolska
UKS Śrem
Warta Śrem

GRUPA 10

AP Reissa Kościan
AS Czempiń
Grom Czacz
Helios Bucz
Juna-Trans Stare Oborzyska
LPFA Kościan
LPFA Śmigiel
PKS Racot
Promień Krzywiń
UKS Czwórka Kościan

GRUPA 11

AP Reissa Leszno
ELPA Święciechowa
FA Leszno
Kormoran Święciechowa
Młoda GKSA Krzemieniewo
Orzeł Lipno
Piast Nowy Belęcin
Piast Poniec
RAP Rydzyna

GRUPA 12

Awdaniec Pakosław
Orla Jutrosin
LPFA Rawicz
Młoda Rawia Rawicz
Sarnowianka Sarnowa
Sparta Miejska Górka

GRUPA 13

GKS Rzgów
Orły Huta Łukomska
SKP SSP Cienin Zaborny
Wilki Wilczyn
ZKS Zagórów

GRUPA 14

AP Reissa Konin
GKS Sompolno
Górnik Konin
LKS Ślesin
LPFA Konin
MLKS Czarni Brzeźno
UKS Delfin Ślesin
Warta Kramsk

GRUPA 15

AP Ostrzeszów
AP Reissa Kępno
GKS Trzcinica
LZS Doruchów / AP Czecha
LZS Siedlików
Pogoń Trębaczów
Strażak Słupia
Zawisza Łęka Opatowska

GRUPA 16

Akademia Talentów Krotoszyn
Antonio Jarocin
AP Reissa Poznań / Jarocin
Astra Krotoszyn
Czarni Dobrzyca
GKS Jaraczewo
GOS Koźmin Wielkopolski
LZS Cielcza

GRUPA 17

AP Reissa Kalisz
Calisia Kalisz
CKS Zbiersk
Kaliszanin Kalisz
KKS 1925 Kalisz
Kopernik Piotrów
LKS Gołuchów

GRUPA 18

AP Reissa Poznań
Canarinhos Skórzewo
Lech Poznań
LPFA SP 72 Poznań
Orlik Poznań
Warta Poznań
UKS AP Reissa Poznań
Wielkopolska Komorniki

GRUPA 19

AP Dębiec
Jurand Koziegłowy
LPFA Bułgarska
Piast Kobylnica
PSS Junior Koziegłowy
Talent Poznań

GRUPA 20

Kadet Koziegłowy
Lider Swarzędz
LPFA Śródka
Poznaniak Poznań
Poznańska 13 Poznań
Przemysław Poznań
Unia Swarzędz

GRUPA 21

AP Reissa Dopiewo
Grom Plewiska
Korona Zakrzewo
LPFA Luboń
Orkan Konarzewo
Victoria Wysogotowo

GRUPA 22

AKF Poznań
AP Błękitni Owińska
Koziołek Poznań
SF Luboń
Suchary Suchy Las
Tarnovia Tarnowo Podgórne

GRUPA 23

Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
FA Ostrów Wielkopolski
KUKS Zębców Ostrów Wielkopolski
Ogniwo Łąkociny
OKS Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Raszkowianka Raszków

GRUPA 24

Dąbroczanka Pępowo
KA 4 resPect Krobia
Kania Gostyń
Sokół Chwałkowo
Wielkopolanka Szelejewo
Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki

GRUPA 25

Dąbska Akademia Futbolu
Olimpia Koło
Oranje Sport Turek
Tulisia Tuliszków
Wicher Dobra

 

KATEGORIA ŻAK F2 (2012 i młodsi)

GRUPA 1

Football Academy Piła
Gimzak Zakrzewo
Krajna Wyrzysk
LPFA Trzcianka
Sparta Złotów
UKS AP Reissa Piła
UKS AP Start Jastrowie
UKS Soccer Stars Piła

GRUPA 2

AP Oborniki
AS Wronki
Błękitni Wronki
Golnica Ryczywół
Noteć Czarnków
Sparta Oborniki

GRUPA 3

AP OSiR Lwówek
GSP Sątopy
NAP Nowy Tomyśl
Orlik Kaźmierz
SPN Szamotuły
Warta Międzychód

GRUPA 4

Chrobry Gniezno
Huragan Pobiedziska
Lider Swarzędz
Mieszko Gniezno
Piast Kobylnica
Victoria Września
Unia Swarzędz

GRUPA 5

AP Reissa Kościan
AS Czempiń
GAP Grodzisk Wielkopolski
Helios Bucz
Juna-Trans Stare Oborzyska
LPFA Kościan
LPFA Śmigiel
PKS Racot
Sokół Kaszczor
UKS Czwórka Kościan

GRUPA 6

AP Reissa Gostyń
AP Reissa Leszno
FA Leszno
Kania Gostyń
Wisła Borek Wielkopolski

GRUPA 7

Awdaniec Pakosław
KA 4 resPect Krobia
LPFA Rawicz
Młoda Rawia Rawicz
Sarnowianka Sarnowa

GRUPA 8

MKS OLE Polonia Golina
Orły Huta Łukomska
Polonus Kazimierz Biskupi
SKP SSP Cienin Zaborny
Warta Kramsk
Warta Rumin

GRUPA 9

Górnik Konin
LKS Ślesin
MLKS Czarni Brzeźno
Oranje Konin
Sokół Kleczew

GRUPA 10

Górnik Kłodawa
MKS Tur Turek
Olimpia Koło
Oranje Sport Turek
Tulisia Tuliszków
Wicher Dobra
Zjednoczeni Rychwał

GRUPA 11

Antonio Jarocin
AP Reissa Jarocin / Poznań
Grom Golina
Polonia Środa Wielkopolska
UKS Śrem
Warta Śrem

GRUPA 12

AP Ostrzeszów
AP Reissa Kępno
LZS Doruchów / AP Czecha
Łużyczanka Kuźnica Grabowska

GRUPA 13

Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski / Sulmierzyce
AP Reissa Kalisz
Calisia Kalisz
Iskra Prosna Sieroszewice
KKS 1925 Kalisz
Pogoń Nowe Skalmierzyce

GRUPA 14

Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski
Akademia Talentów Krotoszyn
Gorzyczanka Gorzyce
GOS Koźmin Wielkopolski
OKS Ostrów Wielkopolski

GRUPA 15

AP Błękitni Owińska
AP Reissa Poznań
Canarinhos Skórzewo
Orlik Poznań
Suchary Suchy Las
UKS AP Reissa Poznań
Warta Poznań
Wielkopolska Komorniki

GRUPA 16

Avia Kamionki
Kotwica Kórnik
Lotnik Poznań
Orlik Mosina
WAP Poznań - Luboń

GRUPA 17

Concordia Murowana Goślina
Jurand Koziegłowy
Kadet Koziegłowy
Koziołek Poznań
Olimp Poznań
PSS Junior Koziegłowy
Talent Poznań
TPS Winogrady Poznań

GRUPA 18

Champions Rokietnica
GKS Dopiewo
Korona Zakrzewo
LPFA Bułgarska
Poznaniak Poznań
Przemysław Poznań
Victoria Wysogotowo

GRUPA 19

Calcio Wągrowiec
LPFA Skoki
LPFA Wągrowiec
Nielba Wągrowiec
Sokół Mieścisko
Zamek Gołańcz

 

Powyższy podział nie jest ostateczny. Wydział Szkolenia uwzględni uwagi trenerów powiatowych i nowo zgłoszonych klubów do turniejów. Turnieje winny odbywać się w wyznaczonych terminach w sobota / niedziela. Organizator winien przygotować 3-4 boiska by turniej trwał max 2,5 godziny.

 

Autor:wk