Temp: 6 °C 1018 hPa Wiatr: 0 km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

RUSZAJĄ ROZGRYWKI ŻAKÓW

 

                                                        RUNDA JESIEŃ 2016

 

(rocznik 2008 i młodsi po ukończeniu 7 lat)

 

GRUPA 1 - AK. REISSA JAROCIN, ANTONIO, GKS JARACZEWO, JAROTA

1. AKADEMIA REISSA  JAROCIN         -  16.09.(piątek) 17.00, ul. Wrocławska       

2. PUKS ANTONIO JAROCIN                23.09.(piątek) 17.00, oś. Tumidaj

3. GKS  JARACZEWO                            -  30.09.(piątek) 16.00, Jaraczewo

4. JAROTA JAROCIN                             -  14.10.(piątek) 16.00, stadion

 

GRUPA 2 - GOS BIAŁY ORZEŁ, GROM GOLINA. KOTLIN.

1. GROM  GOLINA                                     16.09.(piątek) 17.00, Golina

2. BŁĘKITNI SPARTA KOTLIN                23.09.(piątek) 17.00, w Kotlinie

3.. GOS B.O. KOŹMIN WLKP.                  07.10.(piątek) 17.00, Koźmin Wlkp.

           

GRUPA 3 - AKAD.TALENTÓW 1 KROTOSZYN, AKAD.TALENTÓW 2,

ASTRA/ TRÓJKA KROTOSZYN

1. AK.TALENTÓW 1 KROTOSZYN          16.09.(piątek) 17.00, ul. Sulmierzycka

3. ASTRA / TRÓJKA KROTOSZYN          23.09.(piątek) 17.00, Więźniów Politycznych

2. AK.TALENTÓW 2 KROTOSZYN          07.10.(piątek) 16.00, ul. Sulmierzycka

 

GRUPA 4 - CKS ZBIERSK, VICTORIA SKARSZEW, LISKOWIAK, KORONA POGOŃ STAWISZYN

1 .CKS ZBIERSK                                       - 16.09 (piątek) 17.00, Zbiersk

2. VICTORIA SKARSZEW                        - 23.09.(piątek) 17.00, Żelazków

3. LISKOWIAK LISKÓW                           - 07.10 (piątek) 16.00, Lisków

4. KORONA POGOŃ STAWISZYN           - 14.10.(piątek) 16.00, Zbiersk

 

GRUPA 5 - CALISIA 1, CALISIA 2, KKS, GOŁUCHÓW , KKS WŁÓKNIARZ 1925

1. CALISIA 14 1 KALISZ                           02.09.(piątek) 17.00, ul. Podmiejska

2. CALISIA 14 2 KALISZ                           16.09.(piątek) 17.00, ul. Podmiejska

3. LKS GOŁUCHÓW                                30.09.(piątek) 16.00, Gołuchów

4. KKS WŁÓKNIARZ 1925  KALISZ        14.10.(piątek) 16.00, ul. Podmiejska

 

GRUPA 6 - POGOŃ, 1, POGOŃ 2, ISKRA SIEROSZEWICE

1. POGON 2 NOWE SKALMIERZYCE    16.09 (piątek) 17.00, stadion Pogoni

2. ISKRA  PROSNA  SIEROSZEWICE     23.09.(piątek) 17.00, Sieroszewice

3. POGON 1 NOWE SKALMIERZYCE    30.10.(piątek) 16.00, stadion Pogoni

 

GRUPA 7 - CENTRA, RASZKOWIANKA, OSTROVIA, ZĘBCÓW.

1. CENTRA OSTRÓW WLKP.                    09.09.(piątek) 17.00, ul. Partyzancka

2. RASZKOWIANKA RASZKÓW               -  16.09.(piątek) 17.00, Pogrzybów

4. KUKS ZĘBCÓW                                      30.09.(piątek) 17.00, Staroprzygodzka

3. OSTROVIA 1909 OSTRÓW Wlkp.         07.10.(piątek) 16.00, Al. Solidarności

 

GRUPA 8 -  B ARYCZ, VICTORIA OSTRZESZÓW, KUŹNICA GRABOWSKA

1. BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI       16.09.(piątek) 17.00, Przygodzice

2. VICTORIA OSTRZESZÓW                   -  23.09.(piątek) 17.00, ul. Łąkowa

3. ŁUZYCZANKA KUŹNICA GRAB.         -  07.10.(piątek) 16.00, Kraszewice

 

 

GRUPA 9 - MARCINKI I, AP 1 OSTRZESZÓW, AP II OSTRZESZÓW, MARCINKI II

1. AKADEMIA PIŁK. I OSTRZESZÓW   - 16.09. (piątek) 17.00, ul. Kąpielowa

2. MARCINKI I KĘPNO                            - 30.09. (piątek) 17.00, ul. Nowowiejskiego

3. AKADEMIA PIŁK. II OSTRZESZÓW  - 07.10. (piątek) 16.00, ul. Kąpielowa

4. MARCINKI II KĘPNO                           - 14.10. (piątek) 17.00, ul. Nowowiejskiego

 

 

GRUPA 10 - KRĄŻKOWY, OLSZOWA, MROCZEŃ, BRALIN

1. KP KRĄŻKOWY                                    - 16.09.(piątek) 17.00, Krążkowy

2. LZS OLSZOWA                                     - 23.09.(piątek) 17.00, Olszowa

1. ORZEŁ MROCZEŃ                              - 30.09.(piątek) 17.00, Baranów

3. SOKÓŁ  BRALIN                                  - 07.10.(piątek) 17.00, Bralin

 

- Terminarz sporządzony przy akceptacji Wydziału Szkolenia Kaliskiego OZPN.

- TURNIEJE  – podana jest data i godzina rozpoczęcia  turnieju oraz  jego  gospodarz jako organizator.

- sędziowie – wyznaczeni przez Kolegium Sędziów Kaliskiego OZPN

- sędzia przeprowadza losowanie pierwszego meczu (przy trzech drużynach), w drugim meczu trzecia drużyna rozgrywa mecz z przegraną drużyną z pierwszego meczu.

- każda drużyna przed meczem dostarcza sędziemu jeden protokół ze składem drużyny,

- sędzia zawodów wypełnia protokół turnieju z wynikami poszczególnych meczów i w ciągu 48 godzin przesyła do biura kaliskiego OZPN. Ul. Łódzka 19 A, 62-800 Kalisz.

- czas gry 2 x 12 min. przy grupie 3 drużynowej – 5 min przerwy

- czas gry 2 x 10 min. przy grupie 4 drużynowej – 5 min przerwy

 

- KAŻDY ZAWODNIK MUSI BYĆ WPROWADZONY DO SYSTEMU EXTRANET

   ZGŁOSZONY NA LIŚCIE DO ROZGRYWEK.

 

UWAGA !!!

Od rundy wiosennej 2017 rozgrywki w kategorii ŻAK będą odbywały się zgodnie z unifikacją PZPN wg następujących zasad:

- w grze bierze udział 5 zawodników (4 zawodników z pola + bramkarz)

- mecze na boiskach o wymiarach: długość 40 m – 46 m, szerokość 26 m -30 m

- bramki: szerokość 3m, wysokość 1.55m  (należy zakupić 2 komplety)

- dopuszcza się rozgrywania meczów na boiskach typu „Orlik” po uwzględnieniu powyższych wymiarów (bramki ustawione na linii pola karnego),

- pole karne: 7 metrów od linii końcowej boiska i 11 m od słupków bramkowych w bok.

 

 

- w wolnych terminach – turnieje klubowe

Autor:wk