Temp: 6 °C 1018 hPa Wiatr: 0 km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

RUSZAJĄ ROZGRYWKI ŻAKÓW.

ROZGRYWKI W KATEGORII ŻAK

W SEZONIE 2016/17

RUNDA WIOSNA  2017

(rocznik 2008 i młodsi po ukończeniu 7 lat)

 

GRUPA 1 – MISTRZOWSKA

1. ASTRA/TRÓJKA I KROTOSZYN  -  21.04. (piątek) 17.00, Więźniów Politycznych

2. AKADEMIA REISSA  JAROCIN  -  28.04. (piątek) 17.00, stadion, ul. Sportowa 6

3. AK. TAL. I KROTOSZYN  -  05.05. (piątek) 17.00, Więźniów Politycznych     

4. GOS B.O. I KOŹMIN WLKP.  -  19.05. (piątek) 17.00, Koźmin Wlkp.

 

GRUPA 2 – MISTRZOWSKA

1. CALISIA 14 1 KALISZ              zmiana -  10.05. (piątek) 17.00, ul. Podmiejska

2. PUKS ANTONIO JAROCIN                  -  28.04. (piątek) 17.00, Oś. Tumidaj

3. LKS GOŁUCHÓW                                  -  12.05. (piątek) 17.00, Gołuchów

4. KKS WŁÓKNIARZ 1925  KALISZ  zm.-  17.05. (piątek) 17.00, ul. Podmiejska

 

GRUPA 3 – MISTRZOWSKA

1. ISKRA  PROSNA  SIEROSZEWICE    -  21.04. (piątek) 17.00, Sieroszewice

2. CENTRA OSTRÓW WLKP.                   -  28.04. (piątek) 17.00, ul. Partyzancka

3. OSTROVIA 1909 OSTRÓW Wlkp.        -  12.05. (piątek) 17.00, Al.Solidarności

4. RASZKOWIANKA RASZKÓW                       -  19.05. (piątek) 17.00, Pogrzybów

 

GRUPA 4 – MISTRZOWSKA

1. AKADEMIA PIŁK. I OSTRZESZÓW   -  21.04. (piątek) 17.00, stadion

2. MARCINKI I KĘPNO                  -  28.04. (piątek) 17.00, ul. Nowowiejskiego

3. KP KRĄŻKOWY                                    -  12.05 .(piątek) 17.00, Krążkowy

4. ŁUZYCZANKA I KUŹNICA GRAB.   -  19.05. (piątek) 17.30, Kraszewice

 

Ze względu na problemy z dostarczeniem przez centralę małych bramek (1,55m x 3m) rozgrywki grupowe w rundzie wiosennej rozegrane zostaną na dotychczasowych zasadach (bramki : 2m x 5m, ilość zawodników 6 + 1)

 

Zgodnie z unifikacją PZPN rozegrany zostanie dopiero turniej Okręgowy (16 drużyn).

 

Wszystkie drużyny (16) grup mistrzowskich (1, 2, 3, 4) w pierwszej połowie czerwca wezmą udział w turnieju okręgowym, podczas którego zostanie wyłoniony mistrz okręgu. Mistrz okręgu będzie miał prawo uczestniczyć w turnieju wojewódzkim w dniu 24 lub 25 czerwca 2017 (organizator OZPN Piła – 5 drużyn).

 

W turnieju okręgowym i wojewódzkim obowiązywać będą zasady zgodne z unifikacją PZPN:

- w grze bierze udział  5 zawodników (4 zawodników z pola + bramkarz)

- mecze na boiskach o wymiarach: długość 40m – 46m, szerokość 26m - 30m

- bramki plastikowe: szerokość 3m, wysokość 1.55m

 

GRUPA 5 –  GROM, KOTLIN, JARACZEWO, JAROTA.

1. GROM  GOLINA                                   -  21.04. (piątek) 17.00, Golina

2. BŁĘKITNI SPARTA KOTLIN               -  28.04. (piątek) 17.00, Kotlin

3. GKS  JARACZEWO                             -  12.05. (piątek) 17.00, Jaraczewo

4. JAROTA JAROCIN                               -  19.05. (piątek) 17.00, stadion        

 

GRUPA 6 –  ASTRA/TRÓJKA, AKADEMIA TALENTÓW II KROTOSZYN,

GOS BIAŁY ORZEŁ II,  AKADEMIA KRECINA OSTRÓW WLKP.

1. ASTRA/TRÓJKA II KROT.       -  20.04. (czwartek) 17.00, Więźniów Politycznych

2. AK.TAL. II KROTOSZYN        -  27.04. (czwartek) 17.00, Więźniów Politycznych

3. GOS B.O. II KOŹMIN WLKP.               -  18.05. (czwartek) 17.00, Koźmin Wlkp.

4. AK. KRECIKA OSTRÓW W. -  26.05. (piątek)      17.00, Orlik, Sulmierzyce

 

GRUPA 7 – CALISIA II, VICTORIA SKARSZEW, LISKOWIAK, KORONA POGOŃ.

1. VICTORIA SKARSZEW                       -  21.04. (piątek) 17.00, Żelazków

2. LISKOWIAK LISKÓW                          -  28.04. (piątek) 17.00, Lisków

3. CALISIA 14 II KALISZ                          -  05.05. (piątek) 17.00, ul. Podmiejska

4 .KORONA POGON STAWISZYN         -  19.05. (piątek) 17.00, Zbiersk

 

GRUPA 8 – POGOŃ I, POGOŃ II, ZĘBCÓW, BARYCZ.

1. POGON II NOWE SKALMIERZYCE  -  21.04. (piątek) 17.00, stadion Pogoni

2. KUKS ZĘBCÓW                                   -  28.04. (piątek) 17.00, Staroprzygodzka

3. BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI    -  12.05. (piątek) 17.00, Przygodzice

4. POGON I NOWE SKALMIERZYCE    -  19.05. (piątek) 17.00, stadion Pogoni

 

GRUPA 9 – VICTORIA,  KUŹNICA GRABOWSKA II, AP. II OSTRZESZÓW,

LZS DORUCHÓW.

1. ŁUZYCZANKA II KUŹNICA GRAB. -  20.04. (czwartek) 17.30, Kraszewice

2. VICTORIA OSTRZESZÓW                   -  28.04. (piątek) 17.00, ul. Łąkowa

3. AKADEMIA PIŁK. II OSTRZESZÓW -  12.05. (piątek) 17.00, stadion

4. LZS DORUCHÓW                                  -  19.05. (piątek) 17.00, Doruchów

 

GRUPA 10 – ORZEŁ MROCZEŃ, MARCINKI II, BRALIN

1. ORZEŁ MROCZEŃ                              - 21.04. (piątek) 17.00, Baranów

2. SOKÓŁ  BRALIN                                  - 12.05. (piątek) 17.00, Bralin

3. MARCINKI II KĘPNO                   - 19.05. (piątek) 17.00, ul. Nowowiejskiego

 

KAŻDY ZAWODNIK MUSI BYĆ WPROWADZONY DO SYSTEMU EXTRANET I  ZGŁOSZONY NA LIŚCIE DO ROZGRYWEK.

 

- kluby posiadające dwie drużyny sporządzają osobno listy dla każdej i przesyłają do WGiE.

- TURNIEJE  – podany jest gospodarz jako organizator, data, dzień, godzina rozpoczęcia, miejsce  rozgrywanego turnieju.  

- czas gry: 2 x 12 min. przy grupie 3 drużynowej – 5 min przerwy

- czas gry: 2 x 10 min. przy grupie 4 drużynowej – 2 min przerwy

- we wszystkich grupach sędziami turniejów są trenerzy lub wytypowany przez organizatora sędzia przygodny. Organizator może zwrócić się do Kolegium Sędziów o wyznaczenie  sędziego związkowego (wówczas klub płaci za sędziego)

- we wszystkich grupach nie prowadzimy klasyfikacji wyników (nie tworzymy tabel).

- na wszystkich meczach obowiązuje weryfikacja zawodników. Trener musi posiadać listę zawodników uprawnionych przez WGiE oraz kartę badań lekarskich.

- w przypadku wątpliwości co do tożsamości zawodnika, zawodnik jest zobowiązany przedstawić stronie przeciwnej ważny dokument z fotografią (regulamin rozgrywek). W przeciwnym wypadku zawodnik nie może być dopuszczony do udziału w turnieju.

- na turnieju obowiązkowo musi być fachowa opieka medyczna (zabezpiecza organizator)

- jeżeli jakaś drużyna nie dojedzie na turniej to organizator  turnieju zgłasza ten fakt do WGiE, który następnie może skierować ten fakt do Wydziału Dyscypliny.

- w wolnych terminach – turnieje klubowe w dniach 07 kwietnia, 05, 26 maja.

 

Autor:wk