Temp: 6 °C 1018 hPa Wiatr: 0 km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

WIELKIE ŚWIĘTO ŻAKÓW W KOŹMINIE WLKP.

KOMUNIKAT

OKRĘGOWY  TURNIEJ   FINAŁOWY   ŻAKÓW

08 CZERWCA 2017 r. W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM

 

Na pięknie przygotowanych czterech boiskach Gminnego Ośrodka Sportu w Koźminie Wlkp. rozegrano 48 meczów o mistrza okręgu kaliskiego w kategorii ZAK (rocznik 2008). Wielkie podziękowania za zorganizowanie tego turnieju należą się dyrektorowi GOS Sławomirowi Gruchale, który zadbał o nagrody i poczęstunek dla wszystkich ekip. W organizację włączył się również Robert Idkowiak i Tomasz Kąkolewski .

Sędziami turnieju byli: Sebastian Koza, Dominik Jędrkowiak, Mateusz Czapulak, Adam Janiszak.

 

WYNIKI:

 

FAZA ELIMINACYJNA

GRUPA 1

KKS-Astra 1:3, Ak.Talentów-Łużyczanka 0:1, KKS-Ak.Talentów 2:2, Astra-Łużyczanka 1:1, KKS-Łużyczanka  1:4, Astra-Ak.Talentów 1:0.

 

FAZA ELIMINACYJNA

GRUPA 2

Marcinki-Raszkowianka 2:0, AP Ostrzeszów-Antonio 1:0, Marcinki-AP Ostrzeszów 1:0, Raszkowianka-Antonio 0:1, Marcinki-Antonio 4:0, Raszkowianka-AP Ostrzeszów 0:1.

 

FAZA ELIMINACYJNA

GRUPA 3

Krążkowy-Ostrovia 3:0, Calisia-GOS Koźmin 0:1, Krążkowy-Calisia 0:0, Ostrovia-GOS 0:2, Krążkowy-GOS 2:1, Ostrovia-Calisia 0:4.

 

FAZA ELIMINACYJNA

GRUPA 4

Iskra Prosna-Ak.Reissa 0:2, Centra-Gołuchów 1:1, Iskra Prosna-Centra 0:0, Ak.Reissa-Gołuchów 1:0, Iskra Prosna-Gołuchów 1:0, Ak.Reissa-Centra 1:0.

 

FAZA FINAŁOWA

GRUPA A – od miejsca 1-4

Łużyczanka-Marcinki 0:1, Krążkowy-Akad. Reissa 0:0, Łużyczanka-Krążkowy 0:0,Marcinki-Ak. Reissa 1:1, Łużyczanka- Akad.Reissa 0:0, Marcinki-Krążkowy 3:0

 

FAZA FINAŁOWA

GRUPA B -  od miejsca 5-8

Astra-AP Ostrzeszów 0:2, GOS Koźmin-Iskra Prosna 1:0, Astra-GOS  2:0, AP.Ostrzeszów-Iskra Prosna 1:1, Astra-Iskra Prosna 2:2, AP Ostrzeszów-GOS 3:0.

 

FAZA FINAŁOWA

GRUPA C - od miejsca 9-12

AK.Talentów-Antonio 2:0, Calisia-Gołuchów 2:1, AK.Talentów-Calisia 1:3, Antonio-Gołuchów 0:1, Ak.Talentów-Gołuchów 2:2, Antonio-Calisia 0:3.

 

FAZA FINAŁOWA

GRUPA D - od miejsca 13-16

KKS-Raszkowianka 2:2, Ostrovia-Centra 1:2, KKS-Ostrovia 1:1, Raszkowianka-Centra 2:0, KKS-Centra 1:2, Raszkowianka-Ostrovia 4:1.

 

TABELA KOŃCOWA

 

1. MUKS MARCINKI KĘPNO

2. AKADEMIA REISSA JAROCIN

3. LZS ŁUZYCZANKA KUŹNICA GRABOWSKA

4. KP KRĄŻKOWY

5. AKADEMIA PIŁKARSKA OSTRZESZÓW

6. KS ASTRA KROTOSZYN

7. GOS BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN WIELKOPOLSKI

8. GKS ISKRA PROSNA SIEROSZEWICE

9. KP CALISIA 14 KALISZ

10. AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN

11. LKS GOŁUCHÓW

12. PUKS ANTONIO JAROCIN

13. LKS RASZKOWIANKA RASZKÓW

14. KP CENTRA 1946 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

15. KKS WŁÓKNIARZ 1925 KALISZ

16. TP OSTROVIA 1909 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

Drużyna MUKS Marcinki Kępno weźmie udział w turnieju finałowym Wielkopolskiego ZPN, którego organizatorem będzie okręg pilski (w dniu 24 lub 25 czerwca 2017)

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY

Mateusz Marciniak, Franciszek Walczak (Marcinki), Mateusz Szymczak, Jakub Nadobny (AK.Reissa), Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz (Łużyczanka), Wojciech Kozłowski, Bartosz Górecki (Krążkowy), Antoni Jurgo (Ak.Ostrzeszów), Piotr Kwiasowski (Iskra Prosna), Mateusz Bochyński (Astra), Oliwier Grzesiak (GOS Biały Orzeł)

 

Najlepszy zawodnik: Mateusz Szymczak (Akademia Reissa)

Najlepszy strzelec: Franciszek Walczak (Marcinki)

Najlepszy bramkarz: Mikołaj Świderski (Akademia Reissa)

Autor:wk