Temp: 6 °C 1018 hPa Wiatr: 0 km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

WIELKOPOLANIE W FINALE PUCHARU GÓRSKIEGO

Reprezentacja Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w meczu o Złoty Medal zmierzy się z Podlaskim ZPN w Jarocinie w czwartek o godz. 11:30 a wcześniej bo o 9:30 Mazowiecki ZPN z Podkarpaciem o III miejsce w Finałowym Turnieju PZPN o Puchar im.Kazimierza Górskiego, któy od piatku rozgrywany był na stadionach w Zerkowie, Koźminie Wlkp i Pleszewie. Oba mcze będzie można obejrzeć na żywo na kanale "laczynaspilka.p" oraz telewizji kablowej PROART.

 

Wyniki GRUPA A

 

PODLASKI ZPN – PODKARPACKI ZPN 0:0

Najlepszy zawodnik meczu – Szymon Pankiewicz (Podkarpacki ZPN)

 

POMORSKI ZPN – ŚLĄSKI ZPN  1-3 (0-2)

0-1 Jakub Rudek  , 0-2 Daniel Kamiński , 1-2 Piotr Gryszkiewicz ,1-3 Piotr Wyroba

Najlepszy zawodnik meczu  - Jakub Rudek (Śląski ZPN)

 

PODKARPACKI ZPN    ŚLĄSKI ZPN 5:0 (2:0)

1:0 Karol Dziopak, 2:0 Łukasz Bujak , 3:0 Dominik Zajączkowski, 4:0 Karol Czelny, 5:0 Kacper Cichoń

Najlepszy zawodnik meczu – Zajączkowski Dominik  (Podkarpacki ZPN)

 

PODLASKI ZPN – POMORSKI ZPN  4:3 (1:3)

1:0 Gabriel Kurpiński, 1:1 Julian Goyke, 1:2 Piotr Gryszkiewicz, 1:3 Julian Goyke, 2:3 Damian Słowik,

3:3 Mateusz Gdowik, 4:3 Maciej Twardowski

Najlepszy zawodnik meczu  -

 

 

POMORSKI ZPN - PODKARPACKI ZPN 4:1 ( 3:0)

1:0 Kamil Sikora (Podkarpacki ZPN), 2:0 Julian Goyke(Podkarpacki ZPN), 3:0 Piotr Gryszkiewicz (Podkarpacki ZPN), 4:0 Jakub Jarzębowski (Podkarpacki ZPN), 4:1 Maciej Marek (Podkarpacki ZPN) - samobójcza

Najlepszy zawodnik meczu – Julian Goyke (Podkarpacki ZPN)

 

ŚLĄSKI ZPN - PODLASKI ZPN 2:3 (1:2)

1:0 Błażej Czuban (Śląski ZPN), 1:1 Bartosz Bida (Podlaski ZPN), 1:2 Maciej Twardowski (Podlaski ZPN), 2:2 Błażej Czuban (Śląski ZPN), 2:3 Damian Słowik (Podlaski ZPN).

Najlepszy zawodnik meczu  -  Bartosz Bida (PODLASKI ZPN)

UWAGA: w 18 min kontuzji lewej nogi doznał zaw. nr 5 Gdowie Mateusz z Podlaskiego ZPN

 

Tabela GRUPA A

 

1. PODLASKI ZPN             3  7  7:5

2. PODKARPACKI ZPN      3   4  6:4

3. ŚLASKI   ZPN                3   3  5:9

4. POMORSKI ZPN            3   3  8:8

 

 Wyniki GRUPA B

 

MAZOWIECKI ZPN – MAŁOPOLSKI ZPN 5:0  ( 4:0)

1:0 Łukasz Zjawiński, 2:0 Łukasz Zjawiński , 3:0 Maciej Rosołek, 4:0  Maciej Rosołek , 5:0  Mateusz Lisowski

Najlepszy zawodnik meczu - Łukasz Zjawiński ( Mazowiecki ZPN)

 

WIELKOPOLSKI ZPN – DOLNOŚLĄSKI ZPN 1-1 (0-1) (RZK 4:3)

0:1 Jakub Sypek , 1:1 Kasper Janiak

Najlepszy zawodnik meczu - Jakub Sypek (Dolnośląski ZPN)

 

MAŁOPOLSKI ZPN – DOLNOŚLĄSKI ZPN 2:1 (0:1)

0:1 Jakub Sypek, 1:1 Hubert Urbański (samobójcza) 2:1 Grzegorz Jańczak

Najlepszy zawodnik –  Remigiusz Biernat (Małopolski ZPN)

 

MAZOWIECKI ZPN – WIELKOPOLSKI ZPN  0:3 (O:0)

0:1 Wiktor Pleśnierowicz , 0:2 Oskar Nowak, 0:3 Wiktor Pleśnierowicz

Najlepszy zawodnik meczu – Wiktor Pleśnirwoicz (Wielkopolski ZPN)

 

WIELKOPOLSKI ZPN – MAŁOPOLSKI ZPN 2:1 (0:1)

0:1 Jakub Wojtasze, 1:1 Oskar Nowak, 2:1 Jakub Krok-Adamski

Najlepszy zawodnik –   Oskar Nowak (Wielkopolski ZPN)

 

DOLNOŚLĄSKI ZPN - MAZOWIECKI  0:1 (0:0)

0:1 Łukasz Zjawiński

Najlepszy zawodnik meczu – Łukasz Zjawiński (Mazowiecki ZPN)

 

Tabela  GRUPA B

 

1. WIELKOPOLSKI ZPN       3   7  6:2            

2. MAZOWIECKI ZPN           3   6  6:3

3. MAŁOPOLSKLI ZPN         3   3  3:8

4. DOLNOŚLĄSKI ZPN         3   1  2:4

 

 

 

 

Autor:(am)