Temp: °C hPa Wiatr: km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA FAIR - PLAY ZA SEZON 2017/2018

 

Wydział Dyscypliny w oparciu o regulamin FAIR-PLAY ocenił wyniki w poszczególnych klasach rozgrywkowych. Kluby mające najmniejszą ilość punktów za przewinienia dyscyplinarne zostały nagrodzone woucherami na kwotę 500 PLN.

Punktacja przedstawiają się następująco:

 

 WYNIKI  WSPÓŁZAWODNICTWA  " FAIR  PLAY" ZA  SEZON  2017/2018

 

  KLASA  OKRĘGOWA

 -  ORZEŁ MROCZEŃ

KLASA  A grupa I

         -  OKS OSTRÓW WLKP.  

KLASA  A grupa II

  -  SOKÓŁ BRALIN

KLASA  B  grupa I

          -  LZS BŁYSK DANISZYN   

KLASA  B  grupa II

          -   KS KAMIEŃ 

KLASA  B  grupa  III

           -   LKS OGNIWO ŁĄKOCINY

KLASA  B  grupa  IV

     -  RLKS AJAX ROJÓW

 

  " FAIR  PLAY" ZA  SEZON  2017/2018 (pełna punktacja)

  KLASA  OKRĘGOWA

1. ORZEŁ Mroczeń - 90

2. LZS POGOŃ TRĘBACZÓW-126

3.  STAL Pleszew -130

4. KS OPATÓWEK - 141

5. RASZKOWIANKA RASZKÓW - 148

6. KORONA-POGOŃ STAWISZYN - 164

7. VICTORIA LASKI - 168

8. PIAST KOBYLIN - 176

9. EX AEQUO:

     BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI - 177

     ZIELONI KOŹMINEK - 177

10. ASTRA KROTOSZYN - 202

11. OLIMPIA BRZEZINY - 206

12. ZEFKA KOBYLA GÓRA - 208

13. PIAST CZEKANÓW - 213

14. VICTORIA SKARSZEW - 228

15. GKS ZERKÓW - 253

 

KLASA  A grupa I

       1. OKS  OSTRÓW WIELKOPOLSKI - 36

                2. SZCZYT SZCZYTNIKI -  76

                3. JASKINIOWIEC RAJSKO - 101

                4.  LZS CIELCZA - 108

                5. GROM Golina - 126

                6. RKS RADLICZYCE - 127

                7. ZAKI TACZANÓW - 128

                8. GLADIATORZY Pieruszyce - 136

                9. PROSNA Kalisz - 148

                10. WKS Witaszyce - 153

                11. CZARNI Dobrzyca - 158

                12. CKS Zbiersk - 164

         

KLASA  A grupa II

1. LKS SOKÓŁ BRALIN - 59

2. WIELKOPOLANIN Siemianice - 116

3. SULIMIRCZYK SULMIERZYCE - 119

4. GKS RYCHTAL - 122

5. LKS CZARNYLAS - 129

6. LZS DORUCHÓW - 133

7. LKS JANKOWY - 139

8. LZS SIEDLIKÓW - 144

9. GKS GRĘBANIN - 153

10.  LZS CZAJKÓW - 159

11. STRAŻAK SŁUPIA - 166

12. LZS PŁOMIEŃ OPATÓW - 185

13. LZS CHYNOWA - 186

14. PELIKAN GRABÓW - 200

 

KLASA  B  grupa I

                1. . LZS BŁYSK DANISZYN - 52

                2. LKS GORZYCE MAŁE - 78

                3. BŁĘKITNI CHRUSZCZYNY - 86

                4. CKS ZDUNY - 90

                5. PROSNA CHOCZ-KWILEŃ - 93

                6. LAS KUCZKÓW - 102

                7. CZARNI WIERZBNO - 109

                8. TARCHALANKA TARCHAŁY WIELKIE - 122

                9. LKS GOŁUCHÓW II - 125

                10. SOKÓŁ CHWALISZEW - 131

               

   

KLASA  B  grupa II

   1.  KS KAMIEŃ - 39

                2. KS KOŚCIELNA WIEŚ - 48

                3. KORONA CHEŁMCE - 54

                4. EX AEQUO:

                     LZS GODZIESZE - 63

                     PANDA PAMIĘCIN - 63

                5. WICHER MYCIELIN - 75

                6.  SPARTA RUSSÓW - 91

                7. PELIKAN NOWY KAROLEW - 112

                8. DRAGON DZIERZBIN - 131

                9. LISKOWIAK LISKÓW - 261

    

KLASA  B  grupa  III

1. OGNIWO ŁĄKOCINY - 48

2. KUKS ZĘBCÓW OSTRÓW WLKP. - 51

3. WTÓRKOWIANKA WTÓREK - 80

4. ISKRA-PROSNA SIEROSZEWICE - 91

5. HURAGAN SZCZURY - 97

6. LILIA MIKSTAT - 101

7. TP OSTROVIA OSTRÓW WLKP. II - 105

8. ORZEŁ WYSOCKO WIELKIE - 115

9. MASOVIA KRASZEWICE - 142

 

KLASA  B  grupa  IV

1. RLKS AJAX ROJÓW - 40

2. ZRYW KIERZNO - 45

3.  KS ROGASZYCE - 72

4. KS HANULIN - 75

5. LZS TRZCINICA - 87

6. LZS OSTRÓWIEC - 90

7. ZAWISZA ŁĘKA OPATOWSKA - 97

8. LZS MIKORZYN - 98

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Autor:wj