Temp: °C hPa Wiatr: km/h
WAŻNE TERMINY:


polski zwiazek pilki noznej

wielkopolski zwiazek pilki noznej

AMS Puchary

Xero Service 40-lecie KOZPN

Strona internetowa Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: statystycznych oraz świadczenia usług. Korzystanie ze strony bez zmian ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że pliki cookies (tzw. ciasteczka) będą przechowywane na Twoim urządzeniu.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA FAIR - PLAY ZA SEZON 2018/2019

Wydział Dyscypliny w oparciu o regulamin FAIR-PLAY ocenił wyniki w poszczególnych klasach rozgrywkowych w sezonie 2018/2019. Kluby mające najmniejszą ilość punktów za przewinienia dyscyplinarne zostały nagrodzone woucherami na kwotę 500 PLN.

Punktacja przedstawia się następująco:

 

  KLASA  OKRĘGOWA

     -  LZS VICTORIA LASKI

KLASA  A grupa I

         -  MLKS CZARNI DOBRZYCA 

KLASA  A grupa II

    -  LKS SOKÓŁ BRALIN

KLASA  B  grupa I

         -  LZS BŁYSK DANISZYN   

KLASA  B  grupa II

         -   KS HURAGAN SZCZURY

KLASA  B  grupa  III

         -   LZS ZRYW KIERZNO

 

 

WYNIKI  WSPÓŁZAWODNICTWA  " FAIR  PLAY"

ZA  SEZON  2018/2019   (pełna punktacja)

  KLASA  OKRĘGOWA

1. VICTORIA LASKI- 99

2. GKS  GREBANIN - 135

3.  CKS  ZBIERSK - 144

4. LZS DORUCHÓW - 164

5. BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI - 171

6. LKS CZARNYLAS - 179

7. LZS CIELCZA - 180

8. KS POGOŃ TRĘBACZÓW – 182

9. WKS WITASZYCE - 183

      10. EX AEQUO:

     ZEFKA KOBYLA GÓRA - 186

            GKS ZERKÓW - 186

11. GKS RYCHTAL - 194

12. KORONA-POGON STAWISZYN - 196

13. OLIMPIA BRZEZINY - 207

14. VICTORIA SKARSZEW - 209

15. PROSNA KALISZ - 267

 

KLASA  A grupa I

       1. MLKS CZARNI DOBRZYCA – 126

                2. RKS RADLICZYCE - 128

                3. OGNIWO ŁĄKOCINY - 131

                4.  SOKOŁY DROSZEW - 141

                5. SZCZYT SZCZYTNIKI - 146

                6. GROM GOLINA - 156

                7. LZS GODZIESZE - 158

                8. JASKINIOWIEC RAJSKO - 176

                9. GLADIATORZY PIERUSZYCE - 179

                10. ŻAKI TACZANÓW - 181

                11. LKS GOŁUCHOW (II) - 184

                12. PELIKAN NOWY KAROLEW - 184

        

KLASA  A grupa II

1. LKS SOKÓŁ BRALIN - 71

2. .  LZS CZAJKÓW - 78

3. SULIMIRCZYK SULMIERZYCE - 95

4. OKS OSTRÓW WLKP. - 99

5. STRAŻAK SŁUPIA - 108

6. KS ROGASZYCE - 114

7. SOKÓŁ ŚWIBA - 117

8. LKS JANKOWY 1968 - 125

9. PELIKAN GRABÓW - 130

10. WIELKOPOLANIN SIEMIANICE - 148

11. ZAWISZA ŁĘKA OPATOWSKA - 188

12. TP OSTROVIA 1909 (II) - 193

13. PŁOMIEŃ OPATÓW - 210

 

KLASA  B  grupa I

                1.  LZS BŁYSK DANISZYN - 54

                2. PIAST KOBYLIN (II) - 60

                3. CKS ZDUNY - 63

                4. GKS JARACZEWO - 65

                5. LAS KUCZKÓW - 74

                6. KUKS ZĘBCÓW OSTRÓW WLKP. - 75

                7. CZARNI WIERZBNO - 77

                8. SOKÓL CHWALISZEW - 81

                9. BŁĘKITNI CHRUSZCZYNY - 93

                10.LKS GORZYCE MAŁE – 115

                11. TARCHALANKA TARCHAŁY WIELKIE – 166

                12. LZS CHYNOWA - 325

                   

KLASA  B  grupa II

             1.  KS HURAGAN SZCZURY - 78

                2. . EX AEQUO:

      WICHER MYCIELIN – 84

     KORONA CHELMCE- 84

                3. ISKRA-PROSNA SIEROSZEWICE – 87

                4. KS KAMIEŃ - 98

                5. WTÓRKOWIANKA WTÓREK - 108

                6.  DRAGON DZIERZBIN - 115

                7. LISKOWIAK LISKÓW - 126

                8. SPARTA RUSSÓW – 139

                9. ORZEŁ WYSOCKO WIELKIE - 144

    

KLASA  B  grupa  III

1.      LZS ZRYW KIERZNO – 30

2.       LZS TRZCINICA – 32

3.       POLONIA KĘPNO (II) – 42

4.       . EX AEQUO:

DĄB DĘBNICA - 60

MASOVIA KRASZEWICE -60

5.       LILIA MIKSTAT – 63

6.       LZS SIEDLIKÓW – 78

7.       LZS MIKORZYN – 84

8.       LZS OSTRÓWIEC – 89

9.       KS HANULIN - 113

 

 

 

Autor:wj